Aktuality

 • Národní testování SCIO 9. tříd

  20.12.2019 Jako každoročně se žáci 9. tříd naší školy zúčastnili testování SCIO z ČJ, M a obecných studijních předpokladů. Přestože testy zpracovávali všichni žáci včetně těch, kteří nebudou vykonávat žádné povinné jednotné přijímací zkoušky, nejsou výsledky špatné. Asi polovina škol měla v ČJ lepší výsledky naž naši žáci, v matematice jsme v lepší polovině zúčastněných. Navíc třída 9. A měla výrazně lepší výsledek v matematice než například třídy víceletých gymnázií. Testů se zúčastnilo téměř dvacet tisíc žáků.
 • PF 2020

  18.12.2019 PF 2020
 • Mladý ekonom 2019 - opět na stupních vítězů

  25.11.2019 Vynikající 3. místo v náročné soutěži Mladý ekonom, který pořádá Obchodní akademie Zlín, v konkurenci 14 družstev Zlínského kraje získalo družstvo 8. A třídy naší školy ve složení L. Kavka, Š Sláma a J. Káňa. Blahopřejeme!
 • Škola Paměti národa

  27.09.2019 Škola Paměti národa
 • Skvělý úspěch

  13.09.2019 Vynikajícího úspěchu dosáhla v soutěži INTERNACIONAL BIOLOGY OLYMPIAD (IBO) v maďarském Szegedu bývalá žákyně naší školy, v současnosti studentka gymnázia v Uherském Brodě Anna Hýsková. V konkurenci 285 studentů ze 78 zemí vybojovala skvělou stříbrnou medaili. K tomuto mimořádnému úspěchu Aničce srdečně blahopřejeme.
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: