Aktuality

 • Novinka

  14.08.2019 Od 1. 9. 2019 bude ve škole umístěn prodejní automat na
  sešity, pravítka, tužky, kružítka a jiné školní potřeby pro děti za
  příznivé ceny. Platí se mincemi.
 • Modernizace naší školy

  16.07.2019      Na jaře roku 2019 byla provedena modernizace a pořízeno vybavení do pěti odborných učeben Základní školy Luhačovice za účelem zvýšení kvality vzdělávání v klíčových kompetencích komunikace v cizích jazycích a přírodních věd.      Došlo k vybavení a k drobným stavebním úpravám pěti odborných učeben, byla vyřešena bezbariérová dostupnost daných místností (schodišťová plošina)  a zajištění konektivity školy v souladu s předepsaným standardem. Ve všech učebnách došlo k pořízení tabulí (keramických nebo interaktivních), dataprojektorů, případně LED monitorů. Tam, kde bylo třeba, byl pořízen vhodný nábytek (lavice, židle, skříně), v přírodovědných učebnách byla vybavena učitelská pracoviště (multimediální katedra, PC, měřící senzory).   Byly provedeny nezbytné stavební úpravy drobného charakteru  (elektroinstalace, vodoinstalace, osvětlení, zatemnění, PVC podlaha). Speciální vybavení bylo instalováno do jazykových učeben (jazyková laboratoř) a chemie (digestoř).      Realizace projektu byla ukončena řádně ve stanoveném termínu.
 • Článek z www.luhacovice.cz

  08.07.2019 http://www.luhacovice.cz/28612n-fotogalerie-devataci-se-loucili-tradicni-akademii
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: