Akce

← ← Historie Plánované → →

Květen 2019

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.5.2019 0:00 Svátek práce Česká republika
Čtvrtek 2.5.2019 8:00 7. D - testování ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 2.5.2019 13:30 Divadlo nejmladšího diváka - zájemci Zlín
Pátek 3.5.2019 7:05 Exjurze - výběr žáků 9. ročníku JE Dukovany + PVE Dalešice
Pátek 3.5.2019 8:00 7. C - testování ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Pondělí 6.5.2019 8:00 Organizační setkání k filmovému festivalu Zlín
Pondělí 6.5.2019 8:00 7. a - testování ZŠ Luhačovice
Úterý 7.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Úterý 7.5.2019 8:00 Exkurze Brno - Anthropos + planetárium
Úterý 7.5.2019 9:00 3. A - testování ZŠ Luhačovice
Úterý 7.5.2019 12:00 Dílničky - Svátek matek ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 7.5.2019 12:00 Školení učitelů cizích jazyků v nové učebně ZŠ Luhačovice
Středa 8.5.2019 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 8.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Čtvrtek 9.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Čtvrtek 9.5.2019 9:00 Dílničky - Svátek matek - 1. A, B DDM Luhačovice
Pátek 10.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Pátek 10.5.2019 8:00 Školní výlet - 1. A, B ZOO Lešná
Úterý 14.5.2019 6:00 Exkurze - výběr žáků 8.+ 9. ročník Vídeň
Úterý 14.5.2019 8:00 Podporujeme farmáře - projekt - 3. A ZŠ Luhačovice
Úterý 14.5.2019 9:55 Podporujeme farmáře - projekt - 3. B ZŠ Luhačovice
Středa 15.5.2019 7:05 Krajské kolo orientačního běhu Malenovice 2. Karla Kovaříková; 3. Liliana Krajčová
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. C ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Podporujeme farmáře - projekt - 4. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Řemeslo má zlaté dno - výběr žáků 8. ročníku Uherský Brod
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Soutěž - ČČK - 5 žáků 9. B + 5 žáků 2. A Zlín
Čtvrtek 16.5.2019 9:55 Podporujeme farmáře - projekt - 5. B ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. A ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. D ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2019 10:45 Léčivé stromy + mýdlová bublina Muzeum Luhačovice
Úterý 21.5.2019 8:00 Divadlo AJ - 4., 5. a 6. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 21.5.2019 8:00 Život v USA - beseda - 7.A,C,D; 8.A,C; 9.A ZŠ Luhačovice
Středa 22.5.2019 8:00 Pevnost poznání - exkurze - 8. A Olomouc
Středa 22.5.2019 8:00 Soutěž IZS Popovice
Středa 22.5.2019 9:00 Divadlo AJ - 3. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Středa 22.5.2019 9:00 Školské předpisy - školení MÚ Luhačovice
Čtvrtek 23.5.2019 8:00 Návštěva KPPP ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 23.5.2019 8:00 Školní výlet - 3.A,B Buchlov
Čtvrtek 23.5.2019 8:00 Školní výlet - 5.A,B Ostrava
Čtvrtek 23.5.2019 9:55 Energetická gramotnost - beseda - 8. D ZŠ Luhačovice
Pátek 24.5.2019 6:25 Krajské kolo BiO - D Zlín
Pátek 24.5.2019 8:00 Filmový festival, Meopta - exkurze; 6. C Zlín, Přerov
Pondělí 27.5.2019 8:00 "Bezpečně na internetu" - konference Zlín
Pondělí 27.5.2019 8:00 Okresní kolo Pythagoriády - 5. až 8. ročník Zlín
Pondělí 27.5.2019 8:00 Školní výlet - naukový program - 6. C Zlín
Úterý 28.5.2019 8:00 Filmový festival - 7. B Zlín
Středa 29.5.2019 8:00 Filmový festival, "Bezpečně na internetu" Zlín
Středa 29.5.2019 8:00 Školní výlet - 8. A Kroměříž
Středa 29.5.2019 9:00 Filmový festival - I. část kino Elektra
Středa 29.5.2019 11:00 Filmový festival - II. část kino Elektra
Čtvrtek 30.5.2019 7:30 Členská schůze České unie školního plavání Olomouc
Čtvrtek 30.5.2019 8:00 Filmový festival - 8. A Zlín
Čtvrtek 30.5.2019 8:00 VSL - II. stupeň Valašské Klobouky
Čtvrtek 30.5.2019 10:15 Paměti národa - 7. A, D + 8. ročník + 9. ročník kino Elektra
Čtvrtek 30.5.2019 13:30 Kouzelný park - filmové představení - ŠD kino Elektra
Pátek 31.5.2019 8:00 Filmový festival - 6. D, 7. C, 8. C Zlín
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: