Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2019

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.1.2019 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 2.1.2019 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 3.1.2019 6:00 Projekt Maják (fyzikální projekt) Kolín
Pátek 4.1.2019 8:00 Exkurze - Titanic Brno
Pátek 4.1.2019 8:00 Exkurze - VII. C Zlín
Pátek 4.1.2019 8:00 Projekt Maják (fyzikální projekt) Kolín
Pondělí 7.1.2019 10:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 14.1.2019 9:00 Kariérové poradenství Zálesí Luhačovice
Pondělí 14.1.2019 13:00 Projekt CKP Zlín
Středa 16.1.2019 15:00 Školní odpoledne - I. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.1.2019 6:45 Okresní kolo dějepisné olympiády Zlín
Čtvrtek 17.1.2019 17:00 Schůzka VP Zlín
Pátek 18.1.2019 12:05 Školní kolo BiO - kategorie D (6. a 7. ročník) ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.1.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - III. A, B, VI. B Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 21.1.2019 13:45 Pololetní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.1.2019 14:00 Seminář - II. setkání vyučujících chemie Zlín
Pondělí 21.1.2019 14:45 Pololetní porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 22.1.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - III. A, B, VI. B Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 24.1.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - III. A, B, VI. B Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 24.1.2019 10:00 Krajské finále - florbal Uherský Brod
Čtvrtek 24.1.2019 13:00 Návštěva SPC ZŠ Luhačovice
Pátek 25.1.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - III. A, B, VI. B Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 25.1.2019 12:05 Školní kolo BiO - kategorie C (8. a 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Pondělí 28.1.2019 8:00 Okresní kolo olympiády z JČ Zlín
Úterý 29.1.2019 8:00 Hledáme nejlepšího chemika - 3. kolo - vybraní žáci IX. A Valašské Meziříčí
Úterý 29.1.2019 8:00 VSL - lyžování Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 29.1.2019 8:15 Zeměpisný projekt - Irán - 4. až 9. ročník kino Elektra
Úterý 29.1.2019 9:00 Zdravá 5 - I. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 29.1.2019 9:00 Zdravá 5 - II. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 29.1.2019 9:00 Zdravá 5 - III. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 29.1.2019 9:30 Výchovný koncert - 1. + 2. ročník KC Zlín
Středa 30.1.2019 8:00 Mladý ekonom - soutěž - 8. ročník Zlín
Středa 30.1.2019 8:00 Okresní kolo matematické olympiády - 5. + 9. ročník Zlín

Únor 2019

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.2.2019 0:00 Pololetní prázdniny Česká republika
Pondělí 4.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - VII. B, VIII. B, IX. B Mikulčin vrch
Pondělí 4.2.2019 8:00 Zahájení plaveckého výcviku - 1. až 3. ročník plovárna Luhačovice
Pondělí 4.2.2019 12:05 Zeměpisná olympiáda ZŠ Luhačovice
Úterý 5.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - VII. B, VIII. B, IX. B Mikulčin vrch
Úterý 5.2.2019 8:00 Škola v pohybu - projekt - 3. ročník ZŠ Luhačovice - tělocvična
Úterý 5.2.2019 8:00 Zahájení plaveckého výcviku - 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 5.2.2019 14:45 Třídní schůzky KRPŠ - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 6.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - VII. B, VIII. B, IX. B Mikulčin vrch
Čtvrtek 7.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - VII. B, VIII. B, IX. B Mikulčin vrch
Čtvrtek 7.2.2019 8:00 Projekt SOU Uherský Brod - výběr žáků 8. C, D SOU Uherský Brod
Pátek 8.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - VII. B, VIII. B, IX. B Mikulčin vrch
Úterý 12.2.2019 8:00 Návštěva divadelního představení - VIII. C Městské divadlo Zlín
Úterý 12.2.2019 9:00 Základy první pomoci - 3. A ZŠ Luhačovice
Úterý 12.2.2019 11:30 Základy první pomoci - 3. B ZŠ Luhačovice
Úterý 12.2.2019 13:00 Seminář AJ Želechovice
Úterý 12.2.2019 13:00 Sociální služby Městká knihovna Luhačovice
Čtvrtek 14.2.2019 12:30 Sociální služby Městká knihovna Luhačovice
Pondělí 18.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 7. A, C, D Mikulčin vrch
Pondělí 18.2.2019 13:30 Filmové představení - ŠD kino Elektra
Pondělí 18.2.2019 13:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 19.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 7. A, C, D Mikulčin vrch
Úterý 19.2.2019 10:00 Krajské kolo matematické soutěže třídních kolektivů (6. A, 8. A) Zlín
Středa 20.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 7. A, C, D Mikulčin vrch
Středa 20.2.2019 8:00 POKOS - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 20.2.2019 8:00 Zeměpisná olympiáda Zlín
Středa 20.2.2019 14:00 Školní kolo recitace II. stupně ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.2.2019 8:00 DVPP - holocaust Zlín
Čtvrtek 21.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 7. A, C, D Mikulčin vrch
Čtvrtek 21.2.2019 8:55 Školní kolo recitační soutěže - 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.2.2019 13:30 Školní kolo recitační soutěže - 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 22.2.2019 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 7. A, C, D Mikulčin vrch

Březen 2019

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 4.3.2019 8:00 Okresní kolo chemické olympiády Zlín
Úterý 5.3.2019 13:45 Luhačovický zpěváček lidových písní - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 6.3.2019 9:30 Okrskové kolo recitace - I. stupeň Městská knihovna Luhačovice
Středa 6.3.2019 15:00 Třídní schůzka - III. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.3.2019 8:00 Lyžařské závody Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 7.3.2019 9:00 Návštěva SPC - III. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.3.2019 9:30 Okrskové kolo recitace - II. stupeň Městská knihovna Luhačovice
Pátek 8.3.2019 9:30 Výchovný koncert - V. ročník KC Zlín
Úterý 12.3.2019 8:00 Přijímací zkoušky nanečisto: ZŠ Luhačovice x ZŠ Slavičín ZŠ Luhačovice, ZŠ Slavičín
Čtvrtek 14.3.2019 12:00 Kariérové poradenství Štítná nad Vláří - ekofarma
Čtvrtek 14.3.2019 13:30 Divadelní představení - předplatné Zlín
Pátek 15.3.2019 7:00 Efektivní řízení vyučovacího procesu DVPP Brno
Pondělí 18.3.2019 13:00 Projekt CKP Zlín
Úterý 19.3.2019 8:00 Krajské kolo matematické olympiády - 9. ročník Zlín
Středa 20.3.2019 6:30 Krajské kolo dějepisné olympiády - 9. ročník Kroměříž
Čtvrtek 21.3.2019 8:00 VSL - basketbal Luhačovice
Pátek 22.3.2019 10:00 Matematický klokan ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.3.2019 9:00 Krajské kolo astronomické olympiády Zlín
Pondělí 25.3.2019 9:00 Okresní kolo recitační soutěže DDM Napajedla
Úterý 26.3.2019 8:00 DVPP - Líný učitel Uherské Hradiště
Úterý 26.3.2019 12:30 CKP Slavičín MěÚ - sociální odbor
Úterý 26.3.2019 12:55 Beseda s válečným veteránem - 8. A, 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 27.3.2019 10:00 Setkání vyučujících fyziky Uherské Hradiště
Čtvrtek 28.3.2019 9:00 Filmové představení "BOHEMIAN RHAPSODY" - 8. a 9. ročník kino Elektra
Pátek 29.3.2019 7:00 Efektivní vyučovací proces II. DVPP Brno
Pátek 29.3.2019 8:00 VV soutěž - soutěž ve sprejerství (3 žáci 9. A) Uherský Brod - SOU zemědělské
Pátek 29.3.2019 9:30 "Po stopách J. Amose" - VI. C Uherský Brod

Duben 2019

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.4.2019 13:00 3. setkání vyučujících chemii Zlín
Středa 3.4.2019 8:00 Konference Brno
Středa 3.4.2019 8:00 Tajemství husích stop - beseda - IV. B ZŠ Luhačovice
Středa 3.4.2019 9:55 Tajemství husích stop - beseda - IV. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.4.2019 8:00 Moderní dějiny - seminář Zlín
Čtvrtek 4.4.2019 8:00 Průkaz cyklisty - 4. ročník DDM Luhačovice
Čtvrtek 4.4.2019 8:00 Pythagoriáda - školní kolo - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.4.2019 8:00 Pythagoriáda - školní kolo - 6. A, 7. A, 8. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.4.2019 8:00 VSL - volejbal Brumov
Pátek 5.4.2019 8:00 Konference VP Praha
Úterý 9.4.2019 8:00 Okresní kolo MO - 6. a 7. ročník TGM Zlín
Úterý 9.4.2019 8:00 Okresní kolo MO - 8. ročník Zlín, Lesní
Úterý 9.4.2019 9:55 Návykové látky - beseda (8. ročník) ZŠ Luhačovice
Úterý 9.4.2019 11:30 Běh proti diabetu Luhačovice
Středa 10.4.2019 8:00 Inovace ve výuce - konference Ostrava
Středa 10.4.2019 8:00 Okresní kolo biologické olympiády - 6. a 7. ročník Zlín
Středa 10.4.2019 8:55 Návštěva seniorů - VII. B Domov důchodců Luhačovice
Středa 10.4.2019 9:15 Filmové představení - 2. A, B Zlín
Středa 10.4.2019 13:00 Konference ŠMP Zlín
Čtvrtek 11.4.2019 12:00 Dílničky ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.4.2019 13:00 Zápis do 1. ročníku školního roku 2019/2020 ZŠ Luhačovice
Pátek 12.4.2019 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9. ročník SŠ ČR
Pátek 12.4.2019 15:30 Třídní schůzky - V. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.4.2019 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9. ročník Česká republika
Pondělí 15.4.2019 11:00 Školení PO - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.4.2019 11:30 Školení PO - požární hlídky ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.4.2019 11:35 Ukončení vyučování - z důvodu vypnutí el. energie ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.4.2019 12:00 Školení PO - pedagogičtí pracovníci ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.4.2019 12:30 Třičtvrtletní pedagogická rada, provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 16.4.2019 8:00 Okresní kolo biologické olympiády - 8. a 9. ročník Zlín
Úterý 16.4.2019 8:00 Testy žáků 5. ročníku do studijní třídy ZŠ Luhačovice
Úterý 16.4.2019 8:00 Velikonoční dílny v muzeu - I. A, B Muzeum Luhačovice
Úterý 16.4.2019 15:15 Schůzky KRPŠ (2., 4., - 8, ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 17.4.2019 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 18.4.2019 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pátek 19.4.2019 0:00 Velký pátek Česká republika
Pondělí 22.4.2019 0:00 Velikonoční pondělí Česká republika
Úterý 23.4.2019 9:00 Návštěva SPC - 2. B ZŠ Luhačovice
Středa 24.4.2019 8:00 Testování - V. A ZŠ Luhačovice
Středa 24.4.2019 8:00 VSL McDonald´s Cup - kopaná - 3. ročník Luhačovice
Středa 24.4.2019 9:00 Koncert ZUŠ (1. až 3. ročník) Elektra
Čtvrtek 25.4.2019 8:00 Den Země (1. až 4. ročník) Luhačovice
Čtvrtek 25.4.2019 8:00 Memoriál M. Lásky Uherský Brod
Čtvrtek 25.4.2019 8:00 Návštěva SPC - VIII. D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 25.4.2019 8:00 Testování - V. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 25.4.2019 8:00 VSL McDonald´s Cup - kopaná - 5. ročník Nedašov
Pondělí 29.4.2019 8:00 3. A - testování ZŠ Luhačovice
Pondělí 29.4.2019 9:00 Výchovný koncert - VI. ročník KC Zlín
Pondělí 29.4.2019 18:00 Taneční kurz - zahájení - IX. ročník KD Elektra Luhačovice
Úterý 30.4.2019 8:00 Fotografování - 1. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 30.4.2019 8:00 3, B - testování ZŠ Luhačovice

Květen 2019

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.5.2019 0:00 Svátek práce Česká republika
Čtvrtek 2.5.2019 8:00 7. D - testování ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 2.5.2019 13:30 Divadlo nejmladšího diváka - zájemci Zlín
Pátek 3.5.2019 7:05 Exjurze - výběr žáků 9. ročníku JE Dukovany + PVE Dalešice
Pátek 3.5.2019 8:00 7. C - testování ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Pondělí 6.5.2019 8:00 Organizační setkání k filmovému festivalu Zlín
Pondělí 6.5.2019 8:00 7. a - testování ZŠ Luhačovice
Úterý 7.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Úterý 7.5.2019 8:00 Exkurze Brno - Anthropos + planetárium
Úterý 7.5.2019 9:00 3. A - testování ZŠ Luhačovice
Úterý 7.5.2019 12:00 Dílničky - Svátek matek ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 7.5.2019 12:00 Školení učitelů cizích jazyků v nové učebně ZŠ Luhačovice
Středa 8.5.2019 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 8.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Čtvrtek 9.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Čtvrtek 9.5.2019 9:00 Dílničky - Svátek matek - 1. A, B DDM Luhačovice
Pátek 10.5.2019 0:00 Zájezd do Londýna - zájemci Londýn
Pátek 10.5.2019 8:00 Školní výlet - 1. A, B ZOO Lešná
Úterý 14.5.2019 6:00 Exkurze - výběr žáků 8.+ 9. ročník Vídeň
Úterý 14.5.2019 8:00 Podporujeme farmáře - projekt - 3. A ZŠ Luhačovice
Úterý 14.5.2019 9:55 Podporujeme farmáře - projekt - 3. B ZŠ Luhačovice
Středa 15.5.2019 7:05 Krajské kolo orientačního běhu Malenovice 2. Karla Kovaříková; 3. Liliana Krajčová
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. C ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Podporujeme farmáře - projekt - 4. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Řemeslo má zlaté dno - výběr žáků 8. ročníku Uherský Brod
Čtvrtek 16.5.2019 8:00 Soutěž - ČČK - 5 žáků 9. B + 5 žáků 2. A Zlín
Čtvrtek 16.5.2019 9:55 Podporujeme farmáře - projekt - 5. B ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. A ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2019 8:00 Holocaust - přednáška - 9. D ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2019 10:45 Léčivé stromy + mýdlová bublina Muzeum Luhačovice
Úterý 21.5.2019 8:00 Divadlo AJ - 4., 5. a 6. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 21.5.2019 8:00 Život v USA - beseda - 7.A,C,D; 8.A,C; 9.A ZŠ Luhačovice
Středa 22.5.2019 8:00 Pevnost poznání - exkurze - 8. A Olomouc
Středa 22.5.2019 8:00 Soutěž IZS Popovice
Středa 22.5.2019 9:00 Divadlo AJ - 3. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Středa 22.5.2019 9:00 Školské předpisy - školení MÚ Luhačovice
Čtvrtek 23.5.2019 8:00 Návštěva KPPP ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 23.5.2019 8:00 Školní výlet - 3.A,B Buchlov
Čtvrtek 23.5.2019 8:00 Školní výlet - 5.A,B Ostrava
Čtvrtek 23.5.2019 9:55 Energetická gramotnost - beseda - 8. D ZŠ Luhačovice
Pátek 24.5.2019 6:25 Krajské kolo BiO - D Zlín
Pátek 24.5.2019 8:00 Filmový festival, Meopta - exkurze; 6. C Zlín, Přerov
Pondělí 27.5.2019 8:00 "Bezpečně na internetu" - konference Zlín
Pondělí 27.5.2019 8:00 Okresní kolo Pythagoriády - 5. až 8. ročník Zlín
Pondělí 27.5.2019 8:00 Školní výlet - naukový program - 6. C Zlín
Úterý 28.5.2019 8:00 Filmový festival - 7. B Zlín
Středa 29.5.2019 8:00 Filmový festival, "Bezpečně na internetu" Zlín
Středa 29.5.2019 8:00 Školní výlet - 8. A Kroměříž
Středa 29.5.2019 9:00 Filmový festival - I. část kino Elektra
Středa 29.5.2019 11:00 Filmový festival - II. část kino Elektra
Čtvrtek 30.5.2019 7:30 Členská schůze České unie školního plavání Olomouc
Čtvrtek 30.5.2019 8:00 Filmový festival - 8. A Zlín
Čtvrtek 30.5.2019 8:00 VSL - II. stupeň Valašské Klobouky
Čtvrtek 30.5.2019 10:15 Paměti národa - 7. A, D + 8. ročník + 9. ročník kino Elektra
Čtvrtek 30.5.2019 13:30 Kouzelný park - filmové představení - ŠD kino Elektra
Pátek 31.5.2019 8:00 Filmový festival - 6. D, 7. C, 8. C Zlín

Červen 2019

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.6.2019 8:00 Návštěva SPC - IV. B ZŠ Luhačovice
Úterý 4.6.2019 8:00 AIDS - přednáška - IX. D ZŠ Luhačovice
Úterý 4.6.2019 8:00 VSL - I. stupeň - atletika Slavičín
Úterý 4.6.2019 9:55 AIDS - přednáška - IX. A ZŠ Luhačovice
Středa 5.6.2019 8:00 AIDS - přednáška - IX. C ZŠ Luhačovice
Středa 5.6.2019 8:00 Celostátní kolo orientačního běhu Brno
Středa 5.6.2019 8:00 Exkurze - 14 žáků 8. ročníku Ekofarma Štítná nad Vláří
Středa 5.6.2019 9:55 AIDS - přednáška - IX. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 6.6.2019 8:00 Návštěva HITEC - 5. A, B SOŠ Uherský Brod
Čtvrtek 6.6.2019 8:00 Setjkání Pk RJ Gymnázium Zlín, Lesní
Čtvrtek 6.6.2019 9:00 Reforma financování školství Zlín
Pátek 7.6.2019 8:00 Přebor regionu v plavání - I. stupeň Luhačovice
Pátek 7.6.2019 8:00 Školní výlet - 4. A, B Velehrad
Pondělí 10.6.2019 8:00 Výzkum Masarykovy univerzity - 8.+9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.6.2019 12:50 Čas proměn - beseda - žákyně 7. ročníku ZŠ Luhačovice
Úterý 11.6.2019 5:00 Mladý chemik - celostátní kolo - 1 žák (IX. A) Pardubice
Úterý 11.6.2019 7:00 Botanická exkurze v podzámecké zahradě Kroměříž
Úterý 11.6.2019 8:00 Workshop "Paměti národa" - VIII. A ZŠ Luhačovice
Středa 12.6.2019 8:00 Školní výlet - IX. A + IX. D + 2 žáci IX. B Ostrava
Středa 12.6.2019 14:00 Metodické sdružení I. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 12.6.2019 16:15 Schůzka rodičů budoucích žáků 1. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 12.6.2019 17:00 Pasování na čtenáře - 1. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.6.2019 7:30 Školní výlet - VI. A + VII. A Olomouc
Čtvrtek 13.6.2019 8:00 Školní výlet - VIII. D Holešov
Čtvrtek 13.6.2019 12:00 Dílničky - malování na tělo ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 14.6.2019 12:05 Beseda s pracovníkem CHKO Bílé Karpaty - "Chráněná území ČR" ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2019 6:00 Školní výlet - VIII. C Praha
Pondělí 17.6.2019 12:30 Sociální služby Luhačovice MěÚ - sociální odbor
Pondělí 17.6.2019 14:00 Beseda s Městskou policií Luhačovice ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2019 14:35 Závěrečná peadogogická rada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2019 15:00 Závěrečná pedagogická rada - I. + II. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2019 15:30 Závěrečná pedagogická rada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 18.6.2019 0:00 Školní výlet - VIII. C Praha
Úterý 18.6.2019 8:00 Návštěva žáků 1. ročníku v MŠ MŠ Luhačovice
Úterý 18.6.2019 8:00 Sportovní aktivity - VII. B Trojanovice
Úterý 18.6.2019 8:00 Zdravá 5 - I. A + B ZŠ Luhačovice
Úterý 18.6.2019 8:45 Návštěva žáků ZŠ Pozlovice ZŠ Luhačovice
Úterý 18.6.2019 10:00 Týden mobility - schůzka MÚ Luhačovice
Středa 19.6.2019 8:00 Branná akce - VIII. A Prlov
Středa 19.6.2019 8:00 Sportovní akce - VII. B Trojanovice
Středa 19.6.2019 8:00 Sportovní akce - VIII. B, IX. B Olomouc
Středa 19.6.2019 8:00 Školní výlet - II. A + B (vlak + cyklovýlet) Luhačovicko - Polichno
Středa 19.6.2019 8:00 Školní výlet - VII. D Olomouc
Čtvrtek 20.6.2019 8:00 Sportovní aktivity - VI. B, VII. B, VIII. B, IX. B SC Radostova Luhačovice
Čtvrtek 20.6.2019 8:00 Zdravá 5 - II. A + B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.6.2019 10:00 Setkání zástupců regionálních firem a škol Slavičín
Pátek 21.6.2019 8:00 Sportovní aktivity - VI. B, VII. B, VIII. B SC Radostova Luhačovice
Pátek 21.6.2019 8:15 Přijetí reprezentantů školy u starosty MÚ Luhačovice
Pátek 21.6.2019 8:45 Zasedání školské rady MÚ Luhačovice
Pondělí 24.6.2019 6:00 Školní výlet - IX. C Praha
Pondělí 24.6.2019 8:00 Školní výlet - VI. B Luhačovicko
Pondělí 24.6.2019 8:00 Školní výlet - VII. C Olomouc
Pondělí 24.6.2019 13:30 Filmové představení "Psí veličenstvo" - ŠD Elektra
Úterý 25.6.2019 8:00 Sportovní den - VII. D Luhačovicko
Úterý 25.6.2019 8:00 Školní výlet - VI. B Luhačovicko
Středa 26.6.2019 10:00 Rozloučení žáků 9. ročníku - vystoupení pro žáky KD Elektra Luhačovice
Středa 26.6.2019 17:00 Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku KD Elektra Luhačovice
Pátek 28.6.2019 8:00 Ukončení školního roku + předání vysvědčení ZŠ Luhačovice

Září 2019

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.9.2019 8:00 Zahájení školního roku ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.9.2019 10:00 Schůzka učitelů TV OA Zlín
Středa 4.9.2019 8:00 "Predátoři" - výstava vzácných zoologických sbírek - VI. D Muzeum J. A. Komenského Uherský Brod
Čtvrtek 5.9.2019 8:00 Adaptační program pro žáky 6. tříd - VI. B DDM Luhačovice
Čtvrtek 5.9.2019 8:00 DVPP - setkání vyučujících AJ, RJ Zlín
Pátek 6.9.2019 8:00 Adaptační program pro žáky 6. tříd - VI. D DDM Luhačovice
Pondělí 9.9.2019 8:00 Adaptační program pro žáky VI. C DDM Luhačovice
Pondělí 9.9.2019 8:00 Setkání učitelů SŠ Pk biologie "Jak se učí biologie u nás a v Německu" Zlín
Pondělí 9.9.2019 8:00 Seznámení s knihovnou - 6. B Knihovna
Pondělí 9.9.2019 9:00 Seznámení s knihovnou - 6. D Knihovna
Pondělí 9.9.2019 14:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 10.9.2019 8:00 Adaptační program pro žáky VI. A DDM Luhačovice
Čtvrtek 12.9.2019 8:00 Seznámení s knihovnou - 6. A Knihovna
Čtvrtek 12.9.2019 8:00 Týden mobility - beseda "První pomoc" - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 13.9.2019 8:00 Setkání vyučujících chemie Otrokovice
Pátek 13.9.2019 8:00 Týden mobility - beseda "Experimentování s alkoholem" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.9.2019 8:00 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice - respirium
Pondělí 16.9.2019 10:00 Týden mobility - beseda 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.9.2019 12:00 Seznámení s knihovnou - 6. C Knihovna
Pondělí 16.9.2019 16:00 Školská rada ZŠ Luhačovice
Úterý 17.9.2019 8:30 Výstava modelového kolejiště Základní škola - respirium
Úterý 17.9.2019 9:00 Ukázka práce složek IZS v DDM - 1. až 6. ročník DDM Luhačovice
Středa 18.9.2019 8:00 Chování v dopravních prostředcích - 2. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 18.9.2019 8:00 Konference "Kyberšikana" Olomouc
Středa 18.9.2019 8:00 Seminář "Ochrana člověka za mimořádných událostí" Zlín
Středa 18.9.2019 9:55 "Prvňáčci na přechodech" - I. A ZŠ Luhačovice
Středa 18.9.2019 10:00 Chování v dopravních prostředcích - 3. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 18.9.2019 10:50 "Prvňáčci na přechodech" - I. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.9.2019 8:00 Kariérové poradenství - DVPP Zlín
Čtvrtek 19.9.2019 13:00 Sportovně dopravní program pro žáky školní družiny ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 20.9.2019 8:00 Beseda zaměřená na myslivost - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 20.9.2019 8:00 Přírodovědná exkurze - 6. D, 7. A Kroměříž
Pondělí 23.9.2019 13:30 CKP Zlín Zlín
Pondělí 23.9.2019 13:30 Kino - školní družina kino Elektra
Úterý 24.9.2019 8:00 Úřad práce - 9. C - exkurze ÚP Zlín
Úterý 24.9.2019 8:30 Týden mobility - dopravní výchova - 4. ročník DDM Luhačovice
Úterý 24.9.2019 9:00 Atletický trojboj - 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 25.9.2019 8:00 Úřad práce - 9. B - exkurze ÚP Zlín
Středa 25.9.2019 13:00 Setkání metodiků prevence Zlín
Čtvrtek 26.9.2019 8:00 Reforma financování škol Zlín
Čtvrtek 26.9.2019 8:00 VSL - přespolní běh Vlachovice
Pátek 27.9.2019 8:30 Návštěva SPC (2. B, 3. B, 6. D) ZŠ Luhačovice
Pátek 27.9.2019 10:15 Divadelní představení 1. - 3. ročník Luhačovice
Pondělí 30.9.2019 8:00 Úřad práce - 9. D ÚP Zlín
Pondělí 30.9.2019 9:30 Seznámení k knihovnou - 1. ročník Městká knihovna Luhačovice
Pondělí 30.9.2019 14:00 RŠ SOŠ Luhačovice SOŠ Luhačovice

Říjen 2019

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.10.2019 8:00 Kyberšikana - 6. A ZŠ Luhačovice
Úterý 1.10.2019 8:00 Návštěva SPC - 4. A ZŠ Luhačovice
Úterý 1.10.2019 8:00 Seminář Velké Karlovice
Úterý 1.10.2019 9:55 Kyberšikana - 6. B ZŠ Luhačovice
Středa 2.10.2019 8:00 Kyberšikana - 6. C ZŠ Luhačovice
Středa 2.10.2019 8:00 Zdravotnická olympiáda - finále Zlín
Středa 2.10.2019 9:55 Kyberšikana - 6. D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 3.10.2019 8:00 Konference Maják Brno
Čtvrtek 3.10.2019 8:00 Návštěva muzea - program H + Z (8. C) Muzeum Zlín
Čtvrtek 3.10.2019 8:00 VSL vybíjená Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 4.10.2019 8:00 Konference Maják Brno
Pondělí 7.10.2019 8:00 Začátek plavecké výuky plovárna Luhačovice
Pondělí 7.10.2019 15:00 Školská rada MÚ Luhačovice
Úterý 8.10.2019 8:00 Výběr žáků - exkurze SPŠ a OA Uherský Brod
Středa 9.10.2019 8:00 Den na farmě - 3. A ZŠ Luhačovice
Středa 9.10.2019 8:30 Konference o ADHD Zlín
Čtvrtek 10.10.2019 8:00 Krajská konference k primární prevenci rizikového chování Zlín
Čtvrtek 10.10.2019 8:00 VSL fotbal Radostova Luhačovice
Sobota 12.10.2019 6:30 Mineralogicko-geolotgiclá exkurze - ?oravské zemské muzeum Brno ve spolupráci s hornicko-geologickou fakultou v Ostravě Ostrava
Úterý 15.10.2019 6:00 Konference školství Praha
Úterý 15.10.2019 8:00 Exkurze - "Hanzelka a Zikmund" Muzeum Zlín
Úterý 15.10.2019 12:05 Výstava "Léčivé stromy" - VIII. C Muzeum Luhačovice
Středa 16.10.2019 9:55 Přírodovědný klokan - 8. A, 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 16.10.2019 12:05 Exkurze - 8. A, B Vodárna Ludkovice
Středa 16.10.2019 13:00 Setkání výchovných poradců SPŠ polytechnická Zlín
Čtvrtek 17.10.2019 9:00 Krajská konference ČŠI Zlín
Pátek 18.10.2019 8:00 DVPP - Kariérové poradenství Kroměříž
Pátek 18.10.2019 8:00 Komentovaný výukový program pro vybrané třídy k výstavě "Příběhy stromů" - Ing. L. Křesadlová ZŠ Luhačovice - respirium
Sobota 19.10.2019 8:00 DVPP - kariérové poradenství Kroměříž
Pondělí 21.10.2019 9:00 Seminář "17. listopad" Zlín
Pondělí 21.10.2019 9:20 Výchovný koncert - 7. ročník Zlín
Pondělí 21.10.2019 13:00 Setkání CKP Zlín
Úterý 22.10.2019 8:00 Komenský 2020 - projekt pro žáky 9. ročníku ZŠ Luhačovice
Úterý 22.10.2019 12:05 Exkurze - 8. C, D Vodárna Ludkovice
Středa 23.10.2019 8:00 Komenský 2020 - projekt pro žáky 8. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 23.10.2019 8:00 Sociální program "Moje volba" - 9. ročník OA Uherský Brod
Středa 23.10.2019 10:45 Interaktivní výstava "Léčivé stromy" - 6. A Muzeum Luhačovického Zálesí
Čtvrtek 24.10.2019 12:00 Dílničky "Halloween" ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 25.10.2019 8:00 "Voda v každé kapce" - výukový program pro 6. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 25.10.2019 9:20 Výchovný koncert - 4. a 5. ročník Zlín
Pondělí 28.10.2019 0:00 Státní svátek Česká republika
Úterý 29.10.2019 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Úterý 29.10.2019 8:00 Veřejnosprávní kontrola ZŠ Luhačovice
Středa 30.10.2019 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Čtvrtek 31.10.2019 8:00 Veletrh práce a vzdělávání KC Zlín
Čtvrtek 31.10.2019 8:45 Návštěva KPPP ZŠ Luhačovice

Listopad 2019

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.11.2019 8:00 Veletrh práce a vzdělávání KC Zlín
Pátek 1.11.2019 9:00 Seminář "Listopad 1989" Zlín
Pátek 1.11.2019 12:05 Interaktivní výstava Léčivé stromy - VIII. A Muzeum Luhačovice
Pondělí 4.11.2019 8:00 Testování SCIO - 9. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.11.2019 10:00 Zahájení projektového vyučování v rámci 30. výročí sametové revoluce ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.11.2019 12:05 Interaktivní výstava "Léčivé stromy" - 6. C Muzeum Luhačovice
Úterý 5.11.2019 8:00 DVPP Zlín
Úterý 5.11.2019 8:00 Testování SCIO - 9. C ZŠ Luhačovice
Úterý 5.11.2019 12:05 Exkurze - 8. D ČOV Luhačovice
Středa 6.11.2019 8:00 Exkurze - 6. A, D Planetárium Brno a Anthropos
Středa 6.11.2019 10:00 4 příběhy revoluce "Paměť národa" - 8. a 9. ročník kino Elektra
Středa 6.11.2019 12:05 Exkurze - 8. B ČOV Luhačovice
Čtvrtek 7.11.2019 8:00 Testování SCIO - 9. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.11.2019 8:30 Motivační setkání vyučujících AJ Zlín
Pátek 8.11.2019 8:00 Testování SCIO - 9. D ZŠ Luhačovice
Pátek 8.11.2019 12:05 Interaktivní výstava "Léčivé stromy" - 7. A Muzeum Luhačovice
Pondělí 11.11.2019 8:00 Prezentace projektového týdne formou tematických pracovních listů v jednotlivých předmětech - 1. a 2. stupeň kino Elektra
Pondělí 11.11.2019 12:00 Prověrka BOZP ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.11.2019 13:45 Čtvrtletní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 12.11.2019 9:00 Školské předpisy - seminář Luhačovice
Úterý 12.11.2019 12:00 Exkurze - 8. C ČOV Luhačovice
Úterý 12.11.2019 15:00 Prezentace SŠ ZŠ Luhačovice
Úterý 12.11.2019 16:00 Třídní schůzky - 3. až 9. ročník (kromě 4. A) ZŠ Luhačovice
Středa 13.11.2019 8:00 Exkurze - 8. ročník ZD Zálesí
Středa 13.11.2019 12:05 Exkurze - 8. A ČOV Luhačovice
Čtvrtek 14.11.2019 8:00 Krajská konference o EVVO ve Zlínském kraji - "Půda - co se skrývá pod zemí" Zlín
Čtvrtek 14.11.2019 9:45 Prezentace žáků 9. tříd pro 6. ročník - "Veletrh vzdělávání" ZŠ Luhačovice - respirium
Čtvrtek 14.11.2019 15:30 Třídní schůzky - 4. A ZŠ Luhačovice
Pátek 15.11.2019 8:00 Prezentace žáků 9. tříd pro 7. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 15.11.2019 8:00 Projekt k 30. výročí 17. listopadu ZŠ Luhačovice
Pátek 15.11.2019 8:00 Ukončení projektového vyučování - překážková dráha - 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 15.11.2019 12:05 Výukový program "Řemesla našich předků" - 8. A ZŠ Luhačovice
Úterý 19.11.2019 8:00 Hudební program - III. A ZŠ Luhačovice
Úterý 19.11.2019 8:00 "Voda v každé kapce" - výukový program pro 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 19.11.2019 8:55 Hudební program - III. B ZŠ Luhačovice
Úterý 19.11.2019 8:55 Scénické čtení - 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 20.11.2019 12:00 Setkání CKP - Podpůrná opatření - I. stupeň Zlín
Čtvrtek 21.11.2019 8:00 VSL - plavání - I. stupeň Brumov
Čtvrtek 21.11.2019 13:00 Vycházka na mysliveckou chatu - vyhodnocení sběru kaštanů - ŠD Luhačovice - myslivecká chata
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: