Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2017

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.1.2017 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 4.1.2017 8:00 Kladná - ohlédnutí za různými akcemi ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín
Pondělí 9.1.2017 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Pondělí 9.1.2017 13:30 Muzeum - program pro děti - ŠD Muzeum Luhačovice
Úterý 10.1.2017 10:00 DVPP - logopedický asistent Zlín
Úterý 10.1.2017 12:05 English Competition 6.-7. (vybraní žáci) ZŠ Luhačovice
Středa 11.1.2017 8:00 Školení - účetnictví Zlín
Čtvrtek 12.1.2017 8:00 MO - školní kolo - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.1.2017 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 17.1.2017 8:00 DVPP - praxe - logopedický asistent ZŠ Luhačovice
Úterý 17.1.2017 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 17.1.2017 12:00 Copánková dílna ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 18.1.2017 8:00 DVPP - praxe - logopedický asistent ZŠ Luhačovice
Středa 18.1.2017 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Středa 18.1.2017 8:00 Návštěva ze SPC - paní Klenová v 1. třídě ZŠ Luhačovice
Středa 18.1.2017 8:00 Okresní kolo dějepisné olympiády Zlín
Čtvrtek 19.1.2017 8:00 DVPP - praxe - logopedický asistent ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.1.2017 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 20.1.2017 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 23.1.2017 13:45 Pololetní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.1.2017 14:45 Pololetní porada - I. + II. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.1.2017 15:00 Pololetní porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 24.1.2017 8:00 DVPP - logopedický asistent Zlín
Úterý 24.1.2017 8:00 Okresní kolo matematické olympiády (5. a 9. ročník) Zlín
Úterý 24.1.2017 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 25.1.2017 14:30 Školní kolo ZO ZŠ Luhačovice
Pondělí 30.1.2017 8:00 Lyžařský výcvik - 6. B, 8. B a 9. B Stupava
Pondělí 30.1.2017 14:00 Výlet vlakem - ŠD Luhačovice - Újezdec
Úterý 31.1.2017 8:00 Lyžařský výcvik - 6. B, 8. B a 9. B Stupava
Úterý 31.1.2017 15:15 Třídní schůzky KRPŠ - 9. ročník ZŠ Luhačovice

Únor 2017

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.2.2017 8:00 Lyžařský výcvik - 6. B, 8. B a 9. B Stupava
Středa 1.2.2017 8:00 Olympiáda z JČ - okresní kolo Zlín
Středa 1.2.2017 8:00 Soutěž "Mladý ekonom 2017" Zlín
Středa 1.2.2017 8:00 VSL - lyžování - 4 žáci Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 2.2.2017 8:00 Lyžařský výcvik - 6. B, 8. B a 9. B Stupava
Čtvrtek 2.2.2017 8:15 Vietnam - zeměpisný projekt - 3., 4., a 5. ročník + 6. A, C, D kino Elektra
Čtvrtek 2.2.2017 10:00 Vietnam - zeměpisný projekt - 7. A, B, C, D; 8. A, C, D; 9. A, C, D kino Elektra
Pátek 3.2.2017 0:00 Pololetní prázdniny Česká republika
Pondělí 6.2.2017 8:00 Vlastivědný program "Jan Hus" - 4. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 7.2.2017 13:00 Klub zvídavých dětí- keramika ZŠ Luhačovice
Úterý 7.2.2017 14:00 Recitační soutěž - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 8.2.2017 8:00 POKOS - 8. třídy ZŠ Luhačovice
Středa 8.2.2017 14:00 DVPP - "Němčina není těžká" Zlín
Čtvrtek 9.2.2017 9:45 Projekt SOU Uherský Brod
Čtvrtek 9.2.2017 12:00 Valentýnské dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.2.2017 13:10 Recitační soutěž - 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 10.2.2017 8:00 Anglická olympiáda Slavičín
Pátek 10.2.2017 12:00 Valentýnské dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.2.2017 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 14.2.2017 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 15.2.2017 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.2.2017 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 17.2.2017 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.2.2017 8:00 LVK - 7. ročník Stupava, Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 21.2.2017 8:00 LVK - 7. ročník Stupava, Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 21.2.2017 8:00 Zeměpisná olympiáda - okresní kolo Zlín
Úterý 21.2.2017 13:00 KZD - "Keramika" SOŠ Luhačovice
Středa 22.2.2017 8:00 LVK - 7. ročník Stupava, Újezd u Valašských Klobouk
Středa 22.2.2017 9:00 Okrskové kolo recitaní soutěže - I. stupeň Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 23.2.2017 8:00 LVK - 7. ročník Stupava, Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 23.2.2017 9:00 Projekt SOU Uherský Brod - exkurze SOU Uherský Brod
Čtvrtek 23.2.2017 9:50 Recitační soutěž - okrskové kolo - II. stupeň Městská knihovna Luhačovice
Pátek 24.2.2017 8:00 LVK - 7. ročník Stupava, Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 24.2.2017 13:30 Filmové představení "Anděl páně" - ŠD kino Elektra
Pondělí 27.2.2017 13:45 "Volný čas nás baví" - výstava - ŠD - DDM Elektra
Pondělí 27.2.2017 14:30 Metodické sdružení - I. stupeň (zápis do 1. ročníku) ZŠ Luhačovice
Úterý 28.2.2017 8:00 Soutěž v ekonomických znalostech OA Zlín
Úterý 28.2.2017 9:00 Výchovný koncert - 6. ročník KC Zlín
Úterý 28.2.2017 14:00 Zasedání centra komunitní podpory Zlín

Březen 2017

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.3.2017 9:50 Zdravověda - IV. A DDM Luhačovice
Středa 1.3.2017 10:50 Zdravověda - IV. B DDM Luhačovice
Čtvrtek 2.3.2017 13:00 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 3.3.2017 8:00 Okresní kolo chemické olympiády Zlín
Pondělí 6.3.2017 9:55 Beseda se školním psychologem - VIII. D ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.3.2017 12:05 Beseda se školním psychologem - VII. C ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.3.2017 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 7.3.2017 12:05 Beseda se školním psychologem - VII. A ZŠ Luhačovice
Úterý 7.3.2017 12:55 Beseda se školním psychologem - VIII. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.3.2017 8:00 VSL - basketbal - okresní kolo Luhačovice
Čtvrtek 9.3.2017 9:00 Exkurze - projekt SOU Uherský Brod SOU Uherský Brod
Pátek 10.3.2017 8:00 Návštěva z KPPP Zlín ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.3.2017 8:55 Beseda se školním psychologem - VIII. C ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.3.2017 13:45 Povídání o knihách - ŠD Městská knihovna Luhačovice
Úterý 14.3.2017 12:05 Beseda se školním psychologem - VIII. B ZŠ Luhačovice
Úterý 14.3.2017 13:00 "Zvídavé děti" - matematika ZŠ Luhačovice
Středa 15.3.2017 8:00 Přijímací zkoušky nanečisto - ZŠ Luhačovice a ZŠ Slavičín ZŠ Luhačovice, ZŠ Slavičín
Pátek 17.3.2017 8:00 Exkurze - kravín Kladná Žilín
Pátek 17.3.2017 10:00 "Matematický klokan" - matematická soutěž ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.3.2017 8:00 Krajské kolo dějepisné olympiády Kroměříž
Pondělí 20.3.2017 8:00 Okresní kolo recitační soutěže Napajedla
Pondělí 20.3.2017 10:50 Beseda se školním psychologem - IV. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.3.2017 12:05 Beseda se školním psychologem - V. A ZŠ Luhačovice
Úterý 21.3.2017 8:55 Beseda se školním psychologem - V. C ZŠ Luhačovice
Úterý 21.3.2017 12:05 Beseda se školním psychologem - V. B ZŠ Luhačovice
Úterý 21.3.2017 12:05 Vynášení Moreny - 2. A, B Kladná Žilín
Středa 22.3.2017 7:50 "Hadi, želvy, krokodýli" - výukový program - VII. D Astra Zlín
Středa 22.3.2017 8:00 Konference školních metodiků prevence "Zdravé a bezpečné klima ve školách" Zlín
Středa 22.3.2017 8:00 Krajské kolo zeměpisné olympiády Uherské Hradiště
Středa 22.3.2017 8:00 Školení statistického vykazování Zlín
Čtvrtek 23.3.2017 8:00 "Handikepovaní lidé ve společnosti" - 3. A, B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 23.3.2017 9:00 "Hadi, želvy, krokodýli" - výukový program - VII. A Astra Zlín
Pátek 24.3.2017 15:30 Vyhodnocení výtvarné soutěže "Slovácko" - odměnění žáci Slovácké muzeum Uherské Hradiště
Pondělí 27.3.2017 10:00 Astronomická olympiáda ZŠ Luhačovice
Pondělí 27.3.2017 12:55 Beseda se školním psychologem - IV. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 27.3.2017 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Pondělí 27.3.2017 13:30 "Lego batman" - ŠD kino Elektra
Úterý 28.3.2017 8:55 Beseda se školním psychologem - VII. B ZŠ Luhačovice
Úterý 28.3.2017 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 29.3.2017 8:50 MINI FIRST CERTIFICATE pro 7. ročník ZŠ Zlín
Čtvrtek 30.3.2017 8:00 Přírodopisný projekt - velikonoční dílny Vysoké Pole
Čtvrtek 30.3.2017 8:00 VSL - okresní kolo ve volejbalu Brumov
Pátek 31.3.2017 11:30 Velikonoční dílničky - ŠD ZŠ Luhačovice

Duben 2017

Kdy: Co: Kde:
Úterý 4.4.2017 8:00 Matematická olympiáda - okresní kolo - 6. a 7. ročník Gymnázium TGM Zlín
Úterý 4.4.2017 8:00 Matematická olympiáda - okresní kolo - 8. ročník Zlín
Středa 5.4.2017 8:00 Dopravní výchova - 4. ročník DDM Luhačovice
Čtvrtek 6.4.2017 8:00 VSL - minikopaná ZŠ Luhačovice - hřiště
Čtvrtek 6.4.2017 13:00 Zápis žáků do 1. ročníku ZŠ Luhačovice
Pátek 7.4.2017 8:00 Den řemesel - soutěž v malování SOU Uherský Brod
Pondělí 10.4.2017 8:00 Biologická olympiáda - D; okresní kolo Zlín
Pondělí 10.4.2017 8:00 Velikonoce v muzeu - VI. D Muzeum Luhačovice
Pondělí 10.4.2017 9:00 Školení právních předpisů MÚ Luhačovice
Pondělí 10.4.2017 13:15 Velikonoce v muzeu - ŠD Muzeum Luhačovice
Úterý 11.4.2017 8:00 "Poznej a chraň" - ekologická soutěž Želechovice
Úterý 11.4.2017 9:00 Výchovný koncert - 1. a 2. ročník KC Zlín
Úterý 11.4.2017 12:55 Velikonoce v muzeu - VII. B Muzeum Luhačovice
Středa 12.4.2017 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - žáci 9. ročníku SŠ ČR
Čtvrtek 13.4.2017 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pátek 14.4.2017 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pondělí 17.4.2017 0:00 Pondělí velikonoční Česká republika
Úterý 18.4.2017 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - žáci 9. ročníku SŠ ČR
Úterý 18.4.2017 8:00 Zkoušky do studijní třídy - VI. A ZŠ Luhačovice
Středa 19.4.2017 8:00 Okresní kolo ve vybíjené - 4. + 5. ročník Zlín
Čtvrtek 20.4.2017 8:00 Návštěva SPC (3. B, 9. C, D) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.4.2017 8:00 Okresní kolo biologické olympiády - "C" - 8. a 9. ročník TGM Zlín
Čtvrtek 20.4.2017 12:55 Beseda s pracovníkem Správy CHKO Bílé Karpaty - VII. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.4.2017 14:00 Školní kolo pěvecké soutěže ZŠ Luhačovice
Pátek 21.4.2017 8:00 Cyklistická soutěž - 4. až 9. ročník DDM Luhačovice
Pátek 21.4.2017 8:00 Okresní kolo v kopané Napajedla
Pátek 21.4.2017 13:30 Beseda s městskou policií - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.4.2017 8:00 Celostátní zeměpisná olympiáda Praha
Pondělí 24.4.2017 13:44 Třičtvrtletní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.4.2017 14:00 Školení PO - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.4.2017 14:44 Školení PO ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.4.2017 15:15 Třičtvrtletní porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 25.4.2017 8:00 Celostátní zeměpisná olympiáda Praha
Úterý 25.4.2017 8:00 "Den Země" Luhačovice
Úterý 25.4.2017 11:15 Náhradní plavání - V. A, B Plovárna Luhačovice
Úterý 25.4.2017 12:05 Beseda se školním psychologem - VII. D ZŠ Luhačovice
Úterý 25.4.2017 13:00 Zvídavé děti - chemie ZŠ Luhačovice
Středa 26.4.2017 8:00 Memoriál M. Lásky - basketbal Uherský Brod
Středa 26.4.2017 8:30 VSL - McDonaldCup - 1. až 3. ročník Štítná nad Vláří
Středa 26.4.2017 8:30 Výukový program - Brouci - III. A ZŠ Luhačovice
Středa 26.4.2017 10:00 Výukový program - Brouci - III. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 27.4.2017 8:00 VSL - McDonaldCup - 4. a 5. ročník Nedašov
Čtvrtek 27.4.2017 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Čtvrtek 27.4.2017 15:15 Třídní schůzky KRPŠ - 1. až 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 28.4.2017 8:00 Majáles - 1. třídy + SOU Luhačovice
Pátek 28.4.2017 13:15 "Čarodějnice jdou na zmrzlinu" - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice

Květen 2017

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.5.2017 0:00 Svátek práce Česká republika
Úterý 2.5.2017 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 3.5.2017 7:00 Exkurze - vybraní žáci - 9. ročník JE Dukovany, Dalešice
Středa 3.5.2017 8:00 DVPP - minivolejbal Kojetín
Čtvrtek 4.5.2017 8:00 Návštěva farmy - ovečky - od SOŠ Luhačovice Vysoké Pole
Čtvrtek 4.5.2017 9:00 Koncert ZUŠ (2., 3. a 4. ročník) Luhačovice
Čtvrtek 4.5.2017 13:00 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Čtvrtek 4.5.2017 15:00 Třídní schůzka KRPŠ - 3. B ZŠ Luhačovice
Pátek 5.5.2017 8:00 Zdravá pětka - 3. A, B ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.5.2017 0:00 Státní svátek Česká republika
Úterý 9.5.2017 11:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 9.5.2017 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 10.5.2017 8:00 "Holocaust" - přednáška; 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 10.5.2017 8:00 "Řemeslo má zlaté dno" - výběr žáků; 8. ročník Uherský Brod
Středa 10.5.2017 8:00 Tvořivé dílničky - 1. A, B ZUŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.5.2017 8:00 "Holocaust" - přednáška; 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.5.2017 8:00 McDonald Cup - 3. ročník Brumov
Čtvrtek 11.5.2017 8:00 "Zdravá pětka" - 1. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 12.5.2017 8:00 Výlet do ZŠ Kladná Žilín - 1. A, B ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín
Pátek 12.5.2017 8:00 "Zdravá pětka" - 2. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 12.5.2017 9:00 Výchovný koncert; 3. a 4. ročník KC Zlín
Pátek 12.5.2017 11:30 Svátek matek - dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.5.2017 8:00 Testování ČŠI - 9. A, C, D ZŠ Luhačovice
Úterý 16.5.2017 8:00 Atletický čtyřboj (8. a 9. ročník) Zlín
Úterý 16.5.2017 8:00 Soutěžní den IZS Bukovina Popovice
Středa 17.5.2017 7:00 Krajské kolo biologické olympiády Zlín
Středa 17.5.2017 8:00 Krajské finále v OB pro žáky ZŠ Uherský Brod
Středa 17.5.2017 8:00 Pythagoriáda - okresní kolo (5. až 8. ročník) Zlín
Středa 17.5.2017 9:30 Výchovný koncert - 5. ročník Zlín
Čtvrtek 18.5.2017 8:00 Atletický čtyřboj - (6. a 7. ročník) Zlín
Čtvrtek 18.5.2017 8:00 Školní výlet - 1. A, B Spytihněv - Baťův kanál
Pondělí 22.5.2017 8:00 ZOO Lešná - 7. ročník ZOO Lešná
Pondělí 22.5.2017 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Úterý 23.5.2017 7:00 Školní výlet - 3. A, B Brno - Oslavany - Permonium
Úterý 23.5.2017 8:00 Školní výlet - 3. A, B Brno - Oslavany - Permonium
Úterý 23.5.2017 13:00 Zvídavé děti ZŠ Luhačovice
Středa 24.5.2017 7:00 Ekoolympiáda Štípa
Středa 24.5.2017 8:00 Světový den orientačního běhu - 3. až 5. ročník Radostova
Středa 24.5.2017 8:00 Školní výlet - 6. A, 7. A Pustevny, Rožnov
Středa 24.5.2017 8:00 Výlet - náboženství - 6. ročník Olomouc
Čtvrtek 25.5.2017 6:00 Exkurze - 9. ročník Osvětim + severní Morava
Čtvrtek 25.5.2017 7:00 Krajské kolo biologické olympiády - 6. a 7. ročník Zlín
Čtvrtek 25.5.2017 8:00 Muzikál - výběr žáků Praha
Pátek 26.5.2017 8:00 Exkurze - 8. ročník Dlouhé Stráně
Pondělí 29.5.2017 14:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 30.5.2017 8:00 Filmový festival - VIII. B Zlín
Úterý 30.5.2017 9:00 Návštěva SPC -VI. D ZŠ Luhačovice
Úterý 30.5.2017 14:00 Školská rada SOŠ Luhačovice MÚ Luhačovice
Středa 31.5.2017 6:45 Výukový program - Hlodavci DDM Astra zlín
Středa 31.5.2017 8:00 Atletický čtyřboj - starší žáci Zlín
Středa 31.5.2017 8:00 Filmový festival - IX. A, C, D Zlín
Středa 31.5.2017 8:00 Krajské kolo ve vybíjené; 4. a 5. ročník Valašské Meziříčí
Středa 31.5.2017 13:30 Seminář VP Zlín

Červen 2017

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.6.2017 7:10 Filmový festival - VI. C Zlín
Čtvrtek 1.6.2017 10:00 Táborák - 2. A, B Kladná Žilín
Pátek 2.6.2017 8:00 Filmový festival - VII. C Zlín
Pátek 2.6.2017 8:10 Fotografování tříd (pan Matulík) ZŠ Luhačovice
Pondělí 5.6.2017 13:00 Porada řediteklů PO MÚ Luhačovice
Úterý 6.6.2017 8:00 Fotografování v lázních - 2. A, B Luhačovice - lázně
Úterý 6.6.2017 8:00 Preventivní výukový program AIDS - 9. C ZŠ Luhačovice
Úterý 6.6.2017 8:00 Školní výlet - 5. A, B Ostrava
Úterý 6.6.2017 8:30 Návštěva Charity - 1. třída Charita Luhačovice
Úterý 6.6.2017 9:55 Preventivní výukový program AIDS - 9. A ZŠ Luhačovice
Úterý 6.6.2017 12:05 Výukový program - školní psycholog - 7. D ZŠ Luhačovice
Úterý 6.6.2017 13:00 Otevření nového hřiště u ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 7.6.2017 6:00 Školní výlet - 9. C Velké Karlovice
Středa 7.6.2017 7:00 Republikové finále OB Prostějov
Středa 7.6.2017 8:00 Atletický trojboj - 3. ročník Zlín
Středa 7.6.2017 8:00 Preventivní výukový program AIDS - 9. D ZŠ Luhačovice
Středa 7.6.2017 8:30 Návštěva Charity - 1. třída Charita Luhačovice
Středa 7.6.2017 9:55 Preventivní výukový program AIDS - 9. B ZŠ Luhačovice
Středa 7.6.2017 16:00 Schůzka rodičů 1. tříd Základní škola - respirium
Středa 7.6.2017 17:00 Pasování na čtenáře - 1. A, B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 8.6.2017 7:05 Školní výlet - 9. C Velké Karlovice
Čtvrtek 8.6.2017 8:00 Atletický čtyřboj - (4. a 5. ročník) Zlín
Čtvrtek 8.6.2017 8:00 Exkurze - 8. D ZOO Lešná
Čtvrtek 8.6.2017 8:00 VSL - plavání - I. stupeň Brumov
Čtvrtek 8.6.2017 8:00 Vyhodnocení projektu HPN Olomouc
Pátek 9.6.2017 7:05 Plavecké závody - I. stupeň Luhačovice
Pondělí 12.6.2017 13:00 Ocenění nejlepších školních metodiků prevence Zlín
Pondělí 12.6.2017 13:15 Odpoledne na hřišti u hotelu Ambra - ŠD Ambra Luhačovice
Úterý 13.6.2017 8:00 Školní výlet - 9. A Olomouc
Úterý 13.6.2017 8:00 Výlet - náboženství - 8. ročník Kroměříž
Úterý 13.6.2017 8:45 Fotografování - 1. A, B - pan Matulík ZŠ Luhačovice
Středa 14.6.2017 0:00 Školní výlet - 9. A Olomouc
Středa 14.6.2017 8:00 VSL - atletika - I. stupeň Slavičín
Čtvrtek 15.6.2017 8:00 Exkurze - 9. D ZOO Lešná
Čtvrtek 15.6.2017 8:00 Školní výlet - 2. A, B Vyškov
Čtvrtek 15.6.2017 8:00 VSL - atletika - II. stupeň Valašské Klobouky
Čtvrtek 15.6.2017 9:00 Skartační řízení ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.6.2017 12:30 Čteme před spaním v MŠ - 1. A, B MŠ Luhačovice
Pátek 16.6.2017 8:00 Školní výlet - 6. D Lednice
Pondělí 19.6.2017 8:00 Školní výlet - náboženství - 9. ročník Olomouc
Pondělí 19.6.2017 13:30 ŠD - filmové představení kino Elektra
Pondělí 19.6.2017 13:45 Závěrečná pedagogická porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.6.2017 14:45 Závěrečná pedagogická porada - společná část ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.6.2017 15:30 Závěrečná pedagogická porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 20.6.2017 6:30 Exkurze - VIII. D Brno
Úterý 20.6.2017 8:00 Návštěva dětí z MŠ v ZŠ ZŠ Luhačovice
Úterý 20.6.2017 8:00 Školní výlet - 9. B Holešov
Úterý 20.6.2017 12:00 Vyhodnocení VSL Brumov
Úterý 20.6.2017 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 21.6.2017 7:00 Školní výlet - 9. D Brno
Středa 21.6.2017 8:00 Den u včelína ZŠ Luhačovice - včelín ve školní zahradě
Středa 21.6.2017 8:00 Návštěva knihovny - II. A, B Knihovna
Středa 21.6.2017 8:00 Školní výlet - 5. C Znojmo
Středa 21.6.2017 8:00 Školní výlet - 6. B; 7. B Rožnov pod Radhoštěm
Středa 21.6.2017 8:00 Školní výlet - 8. A, B Znojmo
Středa 21.6.2017 8:00 Školní výlet - 8. C Brno
Středa 21.6.2017 13:30 Mezinárodní den hudby ZŠ Luhačovice
Středa 21.6.2017 15:00 Vystoupení pro rodiče - KZD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.6.2017 8:00 Nácvik akademie - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.6.2017 8:00 Sportovní den - 6. B; 7. B; 8. B; 9. B Luhačovicko
Čtvrtek 22.6.2017 9:00 Vystoupení pro MŠ - KZD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.6.2017 18:00 Převzetí finančního daru pro ŠD Uherské Hradiště
Pátek 23.6.2017 8:00 Nácvik akademie - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 23.6.2017 8:00 Sportovní den - 6. B; 7. B; 8. B; 9. B Luhačovicko
Sobota 24.6.2017 13:00 Svatojánská vycházka za bylinami Zlín
Pondělí 26.6.2017 8:00 Bowling Ambra - 6. C Ambra Luhačovice
Pondělí 26.6.2017 8:00 Klub zvídavých dětí - vybraní žáci 4. a 5. tříd - exkurze Gymnázium Uherský Brod
Pondělí 26.6.2017 11:00 Týden mobility - přípravná schůzka ZŠ Luhačovice
Úterý 27.6.2017 8:00 Přijetí oceněných žáků u starostky Města Luhačovice MÚ Luhačovice
Úterý 27.6.2017 8:30 Rada školy MÚ Luhačovice
Úterý 27.6.2017 9:30 Akademie - 9. ročník - pro žáky DK Elektra Luhačovice
Úterý 27.6.2017 16:30 Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku DK Elektra Luhačovice
Středa 28.6.2017 7:00 Školní výlet - 4. B, 6. C Horka nad Moravou
Středa 28.6.2017 8:30 Den fotbalu - 1. a 2. ročník SC Radostova Luhačovice
Středa 28.6.2017 12:00 Tetování na prázdniny - dílnička ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.6.2017 8:00 Filmové představení - 3.- 6. ročník kino Elektra
Čtvrtek 29.6.2017 10:15 Filmové představení - 7.- 9. ročník kino Elektra
Pátek 30.6.2017 8:00 Slavnostní ukončení školního roku ZŠ Luhačovice

Září 2017

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 4.9.2017 8:00 Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 - 1. až 3. ročník Budova bývalých jeslí (Školní 811)
Úterý 5.9.2017 8:30 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Středa 6.9.2017 8:00 Zahájení školního roku 2017/2018 (4. až 9. ročník) ZŠ Luhačovice (ŠKolní 666)
Čtvrtek 7.9.2017 8:00 "Spolu mimo školu" - VI. C DDM Luhačovice
Čtvrtek 7.9.2017 8:00 "Za zvířátky kolem světa" - výstava - VII. A Muzeum JAK Uherský Brod
Pátek 8.9.2017 8:00 "Spolu mimo školu" - VI. A DDM Luhačovice
Pátek 8.9.2017 8:00 "Za zvířátky kolem světa" - výstava - VIII. A Muzeum JAK Uherský Brod
Pondělí 11.9.2017 8:00 "Spolu mimo školu" - VI. D DDM Luhačovice
Pondělí 11.9.2017 8:55 "Včelařství zblízka" - 4. B Galerie Elektra
Pondělí 11.9.2017 10:50 "Včelařství zblízka" - 6. C Galerie Elektra
Úterý 12.9.2017 8:00 "Spolu mimo školu" - VI. B DDM Luhačovice
Úterý 12.9.2017 8:55 "Včelařství zblízka" - 6. D Galerie Elektra
Středa 13.9.2017 8:00 Návštěva včelařské výstavy - 2. a 3. ročník Galerie Elektra
Středa 13.9.2017 8:00 Týden mobility - beseda na téma první pomoci - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 13.9.2017 8:00 Týden mobility - beseda o knihách s dopravní tématikou - 2. a 3. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 13.9.2017 15:30 KRPŠ - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.9.2017 8:00 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.9.2017 9:00 Týden mobility - IZS - 1. až 6. ročník Luhačovice
Čtvrtek 14.9.2017 13:00 Divadelní představení pro zastupitele Města Luhačovice ZŠ Luhačovice
Pátek 15.9.2017 8:00 Týden mobility - beseda zaměřená na myslivost - 5. ročník Myslivecká chata - Luhačovice
Pátek 15.9.2017 8:00 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.9.2017 10:00 Týden mobility: beseda s M. Mikulenkovou - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.9.2017 13:00 Seminář VP - Projekt CKP Staré Město
Pondělí 18.9.2017 14:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 19.9.2017 8:00 Beseda s Městskou policií Luhačovice - "Bezpečnostní politika" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 20.9.2017 13:00 Jízda vláčkem - ŠD - Týden mobility Luhačovice a okolí
Čtvrtek 21.9.2017 8:00 Dopravní výchova a jízda zručnosti - 4. ročník - Týden mobility DDM Luhačovice
Pátek 22.9.2017 8:00 Prevence rizikového chování - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 22.9.2017 13:15 ŠD - filmové představení - "Auta 3" kino Elektra
Pondělí 25.9.2017 9:00 Setkání VP Uherský Brod
Úterý 26.9.2017 8:00 Exkurze - 7. ročník ZOO Lešná
Středa 27.9.2017 8:00 VSL - vybíjená - I. stupeň Brumov, případně Újezd u Valašských Klobouk
Středa 27.9.2017 12:00 Úklid dopravního hřiště - 9. C DDM Luhačovice
Čtvrtek 28.9.2017 0:00 Státní svátek ČR

Říjen 2017

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.10.2017 9:00 Beseda v knihovně - V. A Knihovna
Pondělí 2.10.2017 10:00 Beseda v knihovně - V. B Knihovna
Úterý 3.10.2017 8:00 Muzeum Zlín - VIII. B Muzeum Zlín
Středa 4.10.2017 8:00 Seznámení s knihovnou - VI. A Knihovna
Středa 4.10.2017 10:00 Seznámení s knihovnou - VI. C Knihovna
Čtvrtek 5.10.2017 7:00 VSL - přespolní běh Vlachovice
Čtvrtek 5.10.2017 9:00 Hry v lese - II. A, B Luhačovicko
Pátek 6.10.2017 8:00 Atletický trojboj - I. stupeň (ZŠ Luhačovice + okolní školy) ZŠ Luhačovice
Pátek 6.10.2017 9:00 Návštěva SPC - I. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.10.2017 8:00 Logická olympiáda - IX. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.10.2017 10:00 Logická olympiáda - VIII. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.10.2017 11:00 Hodnocení Týdne mobility MÚ Luhačovice
Pondělí 9.10.2017 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Pondělí 9.10.2017 14:30 Školská rada MÚ Luhačovice
Úterý 10.10.2017 8:00 Kyberšikana - VI. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 10.10.2017 8:00 Logická olympiáda - VII. A ZŠ Luhačovice
Úterý 10.10.2017 8:00 Muzeum Zlín - VIII. A Muzeum Zlín
Úterý 10.10.2017 8:00 SPŠ Uherský Brod - IX. ročník - exkurze SPŠ Uherský Brod
Středa 11.10.2017 8:00 Kyberšikana - VI. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 11.10.2017 8:00 Přírodovědný klokan - VIII. A, IX. A ZŠ Luhačovice
Středa 11.10.2017 9:55 PČ - exkurze do čistírny odpadních vod - VIII. B Luhačovice
Středa 11.10.2017 13:00 Seminář výchovných poradců Zlín
Čtvrtek 12.10.2017 8:00 VSL - minikopaná Luhačovice
Čtvrtek 12.10.2017 8:55 Logická olympiády - VI. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.10.2017 12:00 Oxford Professional Development for Primary Teachers Zlín
Pondělí 16.10.2017 8:00 Seznámení s knihovnou - Vi. D Městská knihovna Luhačovice
Pondělí 16.10.2017 9:55 Seznámení s knihovnou - VI. B Městská knihovna Luhačovice
Úterý 17.10.2017 8:00 Tř. 6.A objevuje ve VV zářivé odstíny podzimu Luhačovice
Úterý 17.10.2017 9:00 Scénické čtení - 4. + 5. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 17.10.2017 10:00 Scénické čtení - 9. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 17.10.2017 13:00 DVPP - ŠD - výtvarné práce Slopné
Čtvrtek 19.10.2017 6:00 Přírodovědně-vlastivědná exkurze - 5. A Olomouc
Pátek 20.10.2017 8:00 Filmové představení - ŠD kino Elektra
Pátek 20.10.2017 8:00 Okresní finále v minikopané Napajedla
Pátek 20.10.2017 9:00 Mezi stromy - výukový program - 2. A, B Muzeum Luhačovice
Pondělí 23.10.2017 10:00 Káva v reklamě - 5. B Muzeum Luhačovice
Pondělí 23.10.2017 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Úterý 24.10.2017 8:00 Profesní orientace + výstava České korunovační klenoty - 9. D Zlín
Úterý 24.10.2017 10:00 Animace s kávou - 6. A Muzeum Luhačovice
Středa 25.10.2017 8:00 Animace s kávou - 3. B Muzeum Luhačovice
Středa 25.10.2017 8:00 Konference - matematická gramotnost Zlín
Středa 25.10.2017 8:00 Konference primární prevence Zlín
Středa 25.10.2017 9:55 Animace s kávou - 8. A Muzeum Luhačovice
Středa 25.10.2017 12:05 Animace s kávou - 6. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 26.10.2017 0:00 Podzimní prázdniny ČR
Pátek 27.10.2017 0:00 Podzimní prázdniny ČR
Pondělí 30.10.2017 8:00 Kyberšikana - beseda - V. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 30.10.2017 9:55 Kyberšikana - beseda - V. B ZŠ Luhačovice

Listopad 2017

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.11.2017 8:00 Horor - VIII. A, B Městská knihovna Luhačovice
Středa 1.11.2017 8:00 Profesní orientace - IX. B ÚP Zlín
Středa 1.11.2017 9:00 Návštěva KPPP - 3. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 1.11.2017 9:55 Horor - VIII. C, D Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 2.11.2017 8:00 Profesní orientace - IX. C ÚP Zlín
Čtvrtek 2.11.2017 13:30 Divadlo nejmladšího diváka - předplatné Zlín
Pátek 3.11.2017 8:00 Krajské kolo Logické olympiády Zlín
Pátek 3.11.2017 8:00 Podpora technického vzdělávání - IX. B + část IX. D Zálesí Luhačovice
Pátek 3.11.2017 9:00 Podpora technického vzdělávání - IX. C + část IX. D Zálesí Luhačovice
Pátek 3.11.2017 12:05 Velké šelmy ČR - beseda - VIII. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.11.2017 8:00 Inspirace pro zkvalitnění výuky matematiky a přírodovědných předmětů Zlín
Pondělí 6.11.2017 8:00 "Land-art" - 6.A + 7.C Luhačovicko
Pondělí 6.11.2017 9:30 Petr Black III - činoherní anglicko-české představení - 7. až 9. ročník kino Elektra
Úterý 7.11.2017 8:00 Krajská konference a EVVO Zlín
Úterý 7.11.2017 9:45 Inventarizace - vyhlášení + školení ZŠ Luhačovice
Středa 8.11.2017 9:00 Prohlídka - 3. A Jurkovičův dům
Středa 8.11.2017 11:00 Prohlídka BOZP - Ing. Romaněnko ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.11.2017 8:00 SCIO - testování - 9. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.11.2017 9:00 Motivační setkání vyučujících - AJ Zlín
Čtvrtek 9.11.2017 9:00 Právní předpisy - seminář PhDr. Valenta MÚ Luhačovice
Pátek 10.11.2017 8:00 Komunikujeme s lehkostí - výběr žáků 9. ročníku SOŠ Luhačovice
Pondělí 13.11.2017 8:00 Testování SCIO - IX. C ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.11.2017 13:00 DVPP - grafomotorika Slopné
Úterý 14.11.2017 8:00 Testování SCIO - IX. D ZŠ Luhačovice
Úterý 14.11.2017 16:00 Třídní schůzky KRPŠ - 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 14.11.2017 16:00 Vystoupení pro seniory MěDK Elektra
Středa 15.11.2017 8:00 Testování SCIO - IX. B ZŠ Luhačovice
Středa 15.11.2017 8:30 Divadlo "Vrabci a rýma" - 1. a 2. ročník SOKOLOVNA LUHAČOVICE
Středa 15.11.2017 10:30 Anglické divadlo - VI. ročník Základní škola Luhačovice - respirium
Středa 15.11.2017 13:00 Vycházka na mysliveckou chatu - ŠD Myslivecká chata - Luhačovice
Čtvrtek 16.11.2017 8:00 Anglické divadlo - III. ročník Základní škola Luhačovice - respirium
Čtvrtek 16.11.2017 9:00 "České korunovační klenoty" - výstava replik - VII. A Zlín
Čtvrtek 16.11.2017 9:00 Seminář - provozní porada vedoucích pracovníků Vizovice
Čtvrtek 16.11.2017 10:50 Anglické divadlo - IV. a V. ročník Základní škola Luhačovice - respirium
Pátek 17.11.2017 0:00 Státní svátek ČR
Pondělí 20.11.2017 13:00 Čtvrtletní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.11.2017 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Pondělí 20.11.2017 14:45 Čtvrtletní porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 21.11.2017 8:55 Školní kolo dějepisné olympiády - IX. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 21.11.2017 15:30 Třídní schůzky KRPŠ - 2. až 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 22.11.2017 9:00 Týden globálního vzdělávání - 6 žáků ze třídy VIII. A Olomouc
Středa 22.11.2017 9:00 Vánoční dílny Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 23.11.2017 8:00 VSL - plavání Brumov
Čtvrtek 23.11.2017 9:30 Knihovna - dílničky - III. A, B Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 23.11.2017 13:30 Filmové představení - ŠD kino Elektra
Čtvrtek 23.11.2017 13:45 Kontaktní seminář Tandem Zlín
Pátek 24.11.2017 9:00 Kontaktní seminář Tandem Zlín
Pátek 24.11.2017 9:00 Talentová soutěž v psaní na PC OA Zlín
Pondělí 27.11.2017 14:00 Národní rada zdravotně postižených Uherský Brod
Úterý 28.11.2017 10:00 Projekt Centra komunitního plánování Zlín
Středa 29.11.2017 8:00 Olympiáda z ČJ - školní kolo ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.11.2017 8:00 Krajské kolo halové kopané Luhačovice
Čtvrtek 30.11.2017 8:00 Projekty EU Olomouc
Čtvrtek 30.11.2017 9:30 Audit - kontrola ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.11.2017 16:00 Setkání se seniory Rastaurace "U zámku"

Prosinec 2017

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.12.2017 8:00 Seminář - chemie pro učitele základních a středních škol Zlín
Pátek 1.12.2017 10:00 Vánoční jarmark Luhačovice
Pondělí 4.12.2017 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Pondělí 4.12.2017 13:00 Projekt CKP ZŠ Luhačovice
Úterý 5.12.2017 8:00 Exkurze - Anthropos - VI. ročník Brno
Úterý 5.12.2017 8:00 MIkulášský turnaj ve vybíjené ZŠ Luhačovice
Úterý 5.12.2017 8:30 ŠD - Sekce vedoucích vychovatelek Zlín
Úterý 5.12.2017 13:30 ŠD - "Mikulášská besídka" ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 6.12.2017 7:00 Exkurze - 7. ročník Technické muzeum Brno
Středa 6.12.2017 10:00 Brněnská longitudinální studie - IX. A, B ZŠ Luhačovice
Středa 6.12.2017 10:50 Brněnská longitudinální studie - IX. C, D ZŠ Luhačovice
Středa 6.12.2017 13:00 Medový den - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 6.12.2017 14:30 Setkání členů OSPOD Sociální úřad
Čtvrtek 7.12.2017 13:00 Schůzka výchovných poradců Uherský Brod
Pátek 8.12.2017 7:00 Aktivizační metody ve výuce biologie Brno
Pondělí 11.12.2017 10:00 Vánoční dílničky - V. B Muzeum Luhačovice
Pondělí 11.12.2017 13:45 Astronomická olympiáda - školní kolo ZŠ Luhačovice
Úterý 12.12.2017 6:00 Hledáme nejlepšího mladého chemika - 9. ročník Valašské Meziříčí
Úterý 12.12.2017 8:00 Sekce ŠD Zlín
Úterý 12.12.2017 8:00 VSL - florbal Slavičín
Středa 13.12.2017 6:30 Adventní Vídeň Vídeň
Středa 13.12.2017 8:00 Seminář - účetnictví Uherské Hradiště
Středa 13.12.2017 10:00 Beseda se spisovatelem - VI. C, D Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 14.12.2017 8:00 Vánoční dílničky - dívky - V. A, VI. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 14.12.2017 13:00 Velká oříšková loupež - ŠD kino Elektra
Pátek 15.12.2017 9:00 Návštěva KPPP - VI. B ZŠ Luhačovice
Pátek 15.12.2017 9:00 Výukový program - VII. A Astra Zlín
Pondělí 18.12.2017 8:00 Beseda o Janu Husovi - VII. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.12.2017 8:00 Vánoční bruslení - VIII. D Uherské Hradiště
Pondělí 18.12.2017 9:55 Beseda o Janu Husovi - VII. D ZŠ Luhačovice
Úterý 19.12.2017 8:00 Beseda o Janu Husovi - VII. C ZŠ Luhačovice
Úterý 19.12.2017 8:00 Exkurze - VI. A Uherské Hradiště
Úterý 19.12.2017 8:00 Galerie J. Úprky - návštěva - výběr žáků 8. a 9. ročníku Uherské Hradiště
Úterý 19.12.2017 9:55 Beseda o Janu Husovi - VII. A ZŠ Luhačovice
Úterý 19.12.2017 10:00 Vánoční dílničky - III. B Muzeum Luhačovice
Úterý 19.12.2017 12:05 Náhradní plavání - VI. C, D Plovárna Luhačovice
Středa 20.12.2017 7:00 Exkurze - 8. + 9. ročník Videopark brno
Středa 20.12.2017 10:00 Vánoční besídka - II. A, B Kladná Žilín
Čtvrtek 21.12.2017 8:00 Vánoční dílničky - V. B, VI. B - dívky ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.12.2017 10:00 Vycházka ke krmelci - II. A, B Kladná Žilín
Čtvrtek 21.12.2017 13:30 Velká oříšková loupež - ŠD Luhačovice
Pátek 22.12.2017 8:00 Předvánoční čas - III. A ZŠ Luhačovice
Pátek 22.12.2017 8:00 Výukový program - VII. A Astra Zlín
Pondělí 25.12.2017 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 26.12.2017 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 27.12.2017 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Čtvrtek 28.12.2017 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pátek 29.12.2017 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: