Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2013

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.1.2013 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 2.1.2013 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 7.1.2013 8:00 Lyžařský kurz - 3 ročník Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 7.1.2013 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 8.1.2013 8:00 Lyžařský kurz - 3. ročník. Újezd u Valašských Klobouk
Středa 9.1.2013 8:00 Lyžařský kurz - 3. ročník. Újezd u Valašských Klobouk
Středa 9.1.2013 9:00 Konzultace - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Středa 9.1.2013 14:00 OROS Zlín
Čtvrtek 10.1.2013 8:00 "Hadi, želvy, krokodýli" - VII. D DDM Astra Zlín
Čtvrtek 10.1.2013 8:00 Lyžařský kurz - 3. ročník. Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 10.1.2013 10:00 Soutěž rukodělných řemesel SOU Uherský Brod
Čtvrtek 10.1.2013 13:30 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 11.1.2013 8:00 Lyžařský kurz - 3. ročník. Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 14.1.2013 7:50 Výukový program DDM Astra Zlín
Úterý 15.1.2013 10:50 Srovnávací testy z přírodopisu pro 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.1.2013 8:00 Projekt "Biodiverzita" Rajecké Teplice
Pondělí 21.1.2013 13:45 Pololetní pedagogická porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.1.2013 14:45 Pololetní pedagogická porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 22.1.2013 8:00 Akce SOŠ Luhačovice pro žáky 9. ročníku (12 žáků) ZŠ Luhačovice
Úterý 22.1.2013 8:00 Mzdy - školení Zlín
Úterý 22.1.2013 8:00 Zahájení LVK (7. ročník + 6. B) Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 22.1.2013 8:00 Zahájení LVK (7. ročník + 6. B) Lopeník
Úterý 22.1.2013 8:30 Sekce ŠD Zlín
Středa 23.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Lopeník
Středa 23.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Újezd u Valašských Klobouk
Středa 23.1.2013 9:00 MO - okresní kolo - 5. a 9. ročník Zlín
Středa 23.1.2013 9:00 Schůzka "Otevírání pramenů" MÚ Luhačovice
Středa 23.1.2013 9:00 Školení - ČŠI - testování Zlín
Čtvrtek 24.1.2013 6:00 Celorepublikový výbor ČMOS Praha
Čtvrtek 24.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Lopeník
Čtvrtek 24.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 25.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Lopeník
Pátek 25.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 28.1.2013 6:00 Konference ČMOS Praha
Pondělí 28.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Lopeník
Pondělí 28.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 29.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 29.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Lopeník
Úterý 29.1.2013 8:30 Okresní kolo dějepisné olympiády Zlín
Středa 30.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Lopeník
Středa 30.1.2013 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník + 6. B Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 31.1.2013 8:15 Zeměpisný projekt Austrálie - 5., 6., 7. C, D Kino Elektra
Čtvrtek 31.1.2013 10:00 Zeměpisný projekt Austrálie - 8., 9., 7. A, B Kino Elektra

Únor 2013

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.2.2013 0:00 Pololetní prázdniny Česká republika
Pondělí 4.2.2013 8:55 Policie ČR - beseda; 5. a 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.2.2013 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 5.2.2013 8:00 Kalibro testy - 5. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 5.2.2013 8:00 Okresní kolo olympiády v NJ Zlín
Úterý 5.2.2013 11:50 Netradiční hudební nástroje v HV - 8. B; 9. C, D ZŠ Luhačovice
Středa 6.2.2013 8:00 Testování - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 6.2.2013 9:00 Setkání regionálních ředitelů Slavičín
Čtvrtek 7.2.2013 8:00 Okresní kolo olympiády v ČJ Brumov
Čtvrtek 7.2.2013 9:55 Testování - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.2.2013 12:05 Olympiáda AJ 8. a 9. tříd ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.2.2013 13:00 Zápis do 1. ročníku ZŠ Luhačovice
Pátek 8.2.2013 9:00 Výchovný koncert - 6. ročník Zlín
Pátek 8.2.2013 9:55 Kalibro testy - 5. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 8.2.2013 12:00 Valentýnské dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.2.2013 14:00 Dětský karneval ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 12.2.2013 10:50 Olympiáda AJ; 6. a 7. třídy ZŠ Luhačovice
Úterý 12.2.2013 13:00 Pythagoriáda - 5. ročník - školní kolo ZŠ Luhačovice
Středa 13.2.2013 12:00 Pythagoriáda - 6. ročník - školní kolo ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.2.2013 7:00 Valentýn ve školní kuchyni ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.2.2013 12:00 Pythagoriáda - 7. ročník - školní kolo ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.2.2013 12:05 Netradiční hudební nástroje v HV - 8. A, C, D; 9. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 15.2.2013 9:00 Pythagoriáda - 8. ročník - školní kolo ZŠ Luhačovice
Úterý 19.2.2013 15:30 Třídní schůzky - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 20.2.2013 9:00 Setkání výchovných poradců Kroměříž
Středa 20.2.2013 13:45 Školní kolo recitační soutěže - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.2.2013 8:00 VSL - lyžování Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 21.2.2013 13:00 Soutěž v recitaci - 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.2.2013 13:30 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 22.2.2013 9:30 Výchovný koncert - 8. ročník Zlín
Pátek 22.2.2013 12:00 Soutěž dětských recitátorů - 4. a 8. ročník (školní kolo) ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.2.2013 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 26.2.2013 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 27.2.2013 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 28.2.2013 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice

Březen 2013

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.3.2013 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.3.2013 8:00 Okresní kolo chemické olympiády Zlín
Pondělí 4.3.2013 14:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 5.3.2013 8:00 Sekce ŠD Zlín
Středa 6.3.2013 8:00 Soutěž v recitaci II. stupně, okrskové kolo Knihovna Luhačovice
Středa 6.3.2013 9:00 Konzultace - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Středa 6.3.2013 12:55 Školní kolo BiO-C (8. a 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.3.2013 7:00 Forum prevence Brno
Čtvrtek 7.3.2013 9:00 Školení - právní předpisy MÚ Luhačovice
Čtvrtek 7.3.2013 9:15 Soutěž v recitaci - okrskové kolo - I. stupeň Knihovna Luhačovice
Pondělí 11.3.2013 9:30 Výchovný koncert - 7. roč. Zlín
Pondělí 11.3.2013 10:00 Hodnocení prací VV soutěže ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.3.2013 12:55 Přednáška o zdravé výživě - 7.A ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.3.2013 12:55 Školní kolo BiO-D (6. a 7. ročník) ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.3.2013 14:00 Školení PO - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.3.2013 14:45 Školení PO - pedagogové ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.3.2013 15:30 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 12.3.2013 8:00 Halová kopaná - okresní kolo Sportovní hala Luhačovice
Úterý 12.3.2013 9:00 Testování informační a počítačové gramotnosti - 8. ročník - vybraní žáci ZŠ Luhačovice
Středa 13.3.2013 8:00 Přijímací zkoušky nanečisto: ZŠ Luhačovice + ZŠ Slavičín ZŠ Luhačovice, ZŠ Slavičín
Středa 13.3.2013 8:00 Velikonoční dílny - SP - 8. ročník Vysoké Pole
Čtvrtek 14.3.2013 8:00 Košíková starších žáků - VSL Sportovní hala Luhačovice
Čtvrtek 14.3.2013 8:00 Vynášení Morany - 2.A,B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 14.3.2013 10:00 Vynášení Morany - 3.A Muzeum Luhačovice
Pátek 15.3.2013 8:00 Vynášení Morany - 5.A Muzeum Luhačovice
Pátek 15.3.2013 10:00 Vynášení Morany - 3.B Muzeum Luhačovice
Pondělí 18.3.2013 8:00 Okresní kolo recitační soutěže DDM Napajedla
Úterý 19.3.2013 7:00 Exkurze - 9. ročník JE Dukovany
Úterý 19.3.2013 8:00 Halová kopaná - krajské kolo Luhačovice
Středa 20.3.2013 8:00 DVP ŠD Kunovice
Středa 20.3.2013 9:00 Velikonoční dílny - 1.A,B ZŠ Luhačovice
Středa 20.3.2013 10:00 Velikonoční dílny - 3.A,B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.3.2013 8:00 Krajské kolo MO Zlín
Čtvrtek 21.3.2013 13:30 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 22.3.2013 10:00 KLOKAN - matematická soutěž ZŠ Luhačovice
Pátek 22.3.2013 12:00 Velikonoční dílničky - ŠD ZŠ Luhačovice
Sobota 23.3.2013 16:00 "Příchod Konstantina a Metoděje" - vernisáž výstavy Galerie KD Elektra
Pondělí 25.3.2013 6:00 Regionální kolo "Poznej a chraň" - 4. a 5. ročník ZŠ Želechovice
Pondělí 25.3.2013 7:00 Krajské kolo dějepisné olympiády Kroměříž
Pondělí 25.3.2013 8:00 Přednáška - Súdán, Čína; 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.3.2013 10:00 Velikonoční dílničky - 2.A,B DDM Luhačovice
Pondělí 25.3.2013 13:00 Beseda "Život v CHÚ" s pracovnicí Správy CHO Bílé Karpaty - 7.A ZŠ Luhačovice
Úterý 26.3.2013 8:00 Regionální kolo "Poznej a chraň" - 6. a 7. ročník ZŠ Želechovice
Úterý 26.3.2013 8:45 MINI FIRST CERTIFIKATE pro 7. třídy ZŠ Komenského Zlín
Úterý 26.3.2013 9:55 Dopravní výchova - 4.B ZŠ Luhačovice
Středa 27.3.2013 7:30 Okresní kolo BiO - C Gymnázium TGM Zlín
Středa 27.3.2013 8:00 Březen - měsíc knihy; návštěva knihovny - 2.A,B Knihovna Luhačovice
Středa 27.3.2013 8:00 Dopravní výchova - 4.A ZŠ Luhačovice
Středa 27.3.2013 8:45 MINI FIRST CERTIFIKATE pro 9. třídy Zlín
Čtvrtek 28.3.2013 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pátek 29.3.2013 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika

Duben 2013

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.4.2013 0:00 Pondělí velikonoční Česká republika
Úterý 2.4.2013 8:00 Návštěva SPC Zlín Zlín
Středa 3.4.2013 8:00 ČMOS - celorepublikový výbor Praha
Středa 3.4.2013 9:00 Konzultace - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.4.2013 8:00 ČMOS - celorepublikový výbor Praha
Čtvrtek 4.4.2013 8:00 VSL - volejbal Brumov
Pátek 5.4.2013 19:00 Noc s Andersenem Knihovna Luhačovice
Pondělí 8.4.2013 8:45 Návštěva SPC Zlín ZŠ Luhačovice
Úterý 9.4.2013 8:30 Sekce ŠD Zlín
Úterý 9.4.2013 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Středa 10.4.2013 7:00 Krajské kolo recitační soutěže Uherské Hradiště
Středa 10.4.2013 7:00 Okresní kolo BiO - (6. a 7.) ročník ZŠ Malenovice
Středa 10.4.2013 8:00 Den Země ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.4.2013 8:00 VSL - minikopaná starších žáků SC Radostova Luhačovice
Pondělí 15.4.2013 8:00 Krajské kolo chemické olympiády Zlín
Pondělí 15.4.2013 9:00 Výchovný koncert - 2.+ 3. ročník Kongresové centrum Zlín
Pondělí 15.4.2013 13:45 Pedagogická porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.4.2013 14:45 Pedagogická porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 16.4.2013 8:00 Mladá policie + jízdy zručnosti ; 4. ročník DDM Luhačovice
Úterý 16.4.2013 8:00 Testování GOSZLER - ONLINE; 5. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 16.4.2013 15:30 Schůzky KRPŠ ZŠ Luhačovice
Středa 17.4.2013 8:00 Den Země - úklid města Luhačovice
Středa 17.4.2013 8:00 Okresní kolo MO - 6. až 8. ročník Zlín
Středa 17.4.2013 8:55 Testování GOSZLER - ONLINE; 5. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 17.4.2013 14:00 Schůze OROS Zlín
Čtvrtek 18.4.2013 8:00 Jízdy zručnosti - 4. ročník DDM Luhačovice
Pátek 19.4.2013 7:00 Soutěž EKOUŠ 2013 - 2. ročník Vsetín
Pátek 19.4.2013 12:00 Běh proti diabetu Luhačovice
Pátek 19.4.2013 13:00 Beseda s městskou policií ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 22.4.2013 8:00 Den Země ZŠ Luhačovice
Pondělí 22.4.2013 8:00 Okresní kolo v házené Zlín
Pondělí 22.4.2013 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - žáci 9. ročníku Česká republika
Pondělí 22.4.2013 9:00 Partnerský projekt s městem Piešťany Piešťany
Pondělí 22.4.2013 10:00 Tvořivá dílna - 3.A DDM Luhačovice
Úterý 23.4.2013 7:00 Ochrana biodiverzity vodních ekosystémů Varín
Úterý 23.4.2013 8:00 Den Země (1. až 3. ročník) ZŠ Luhačovice
Úterý 23.4.2013 8:00 Přijímací zkoušky do třídy s RVMP ZŠ Luhačovice
Úterý 23.4.2013 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - žáci 9. ročníku Česká republika
Úterý 23.4.2013 8:00 Školení - přírodovědné pokusy Zlín
Středa 24.4.2013 8:00 Cyklozávody - (5. až 8. ročník) DDM Luhačovice
Středa 24.4.2013 8:00 Dílničky - 1.B DDM Luhačovice
Středa 24.4.2013 8:00 McDonald - VSL - (1. až 3. ročník) Nedašov
Středa 24.4.2013 8:00 Poznej a chraň - krajské kolo Želechovice
Středa 24.4.2013 12:00 Memoriál M. Lásky - basketbal Uherský Brod
Čtvrtek 25.4.2013 8:00 Dílničky - 1.A DDM Luhačovice
Čtvrtek 25.4.2013 8:00 McDonald - VSL - (5. ročník) Štítná nad Vlárou
Čtvrtek 25.4.2013 13:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pátek 26.4.2013 7:00 Forum prevence Brno
Neděle 28.4.2013 7:30 Zlatá včela - soutěž mladých včelařů ZŠ Luhačovice
Pondělí 29.4.2013 9:00 DVPP - Židé v českých dějinách Zlín
Pondělí 29.4.2013 12:00 Setkání metodiků prevence Zlín
Pondělí 29.4.2013 14:00 Pochod za lektvarem ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 30.4.2013 8:00 Konzultace - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice

Květen 2013

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.5.2013 0:00 Státní svátek Česká republika
Čtvrtek 2.5.2013 10:00 Filmové představení muzikálu "Bídníci" - 8. a 9. ročník Elektra - kinosál
Pátek 3.5.2013 8:00 Návštěva muzea - VII. A Muzeum Luhačovice
Pátek 3.5.2013 9:30 Výchovný koncert pro 4. a 5. ročník Kongresové centrum Zlín
Pátek 3.5.2013 10:00 Koncert ZUŠ pro 1. až 3. třídy Elektra - kinosál
Pátek 3.5.2013 10:30 Miniolympiáda "Ptáci" - výběr žáků ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.5.2013 0:00 Pobytovo-vzdělávací akce - 4. největší evropská univerzitní města; vybraní žáci Londýn
Pondělí 6.5.2013 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 6.5.2013 15:00 Převzetí ocenění výtvarné soutěže "Okno do světa" Zlín
Úterý 7.5.2013 0:00 Pobytovo-vzdělávací akce - 4. největší evropská univerzitní města; vybraní žáci Londýn
Středa 8.5.2013 0:00 Pobytovo-vzdělávací akce - 4. největší evropská univerzitní města; vybraní žáci Londýn
Středa 8.5.2013 0:00 Státní svátek Česká republika
Čtvrtek 9.5.2013 0:00 Pobytovo-vzdělávací akce - 4. největší evropská univerzitní města; vybraní žáci Londýn
Čtvrtek 9.5.2013 9:00 Dílnička - 2.A DDM Luhačovice
Čtvrtek 9.5.2013 10:00 Dílnička - 2.B DDM Luhačovice
Pátek 10.5.2013 0:00 Pobytovo-vzdělávací akce - 4. největší evropská univerzitní města; vybraní žáci Londýn
Pátek 10.5.2013 9:00 Výstava - 2. sv. válka; 9.C,D Knihovna Luhačovice
Pátek 10.5.2013 10:00 Otevírání pramenů Lázeňské náměstí - Luhačovice
Pátek 10.5.2013 11:00 Výstava - 2. sv. válka; 9.A,B Knihovna Luhačovice
Pátek 10.5.2013 12:00 Dílničky - "Svátek matek" ŠD ZŠ Luhačovice
Sobota 11.5.2013 0:00 Pobytovo-vzdělávací akce - 4. největší evropská univerzitní města; vybraní žáci Londýn
Pondělí 13.5.2013 8:00 Holocaust - přednáška; 9. D ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.5.2013 9:00 Změny v ŠVP - seminář Zlín
Pondělí 13.5.2013 9:55 Holocaust - přednáška; 9. C ZŠ Luhačovice
Úterý 14.5.2013 8:00 Holocaust - přednáška; 9. A ZŠ Luhačovice
Úterý 14.5.2013 9:55 Holocaust - přednáška; 9. B ZŠ Luhačovice
Středa 15.5.2013 8:00 Atletický čtyřboj - mladší žáci Zlín
Středa 15.5.2013 8:00 Ikaros - exotická zvířata (výukový program) ZŠ Luhačovice
Středa 15.5.2013 8:00 Okresní kolo Pythagoriády Zlín
Středa 15.5.2013 9:00 Standardy ve vyučování jazyků Zlín
Středa 15.5.2013 13:00 Regionální porada VP Zlín
Čtvrtek 16.5.2013 7:00 Ekologická soutěž "Zlatý list" Uherský Brod
Čtvrtek 16.5.2013 8:00 Atletický čtyřboj - starší žáci Zlín
Čtvrtek 16.5.2013 8:00 Ochrana biodiverzity vodních ekosystémů Hostětín
Čtvrtek 16.5.2013 12:00 NIQES testování; 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 17.5.2013 8:00 NIQES testování; 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.5.2013 8:00 Lesní olympiáda - VII.A Luhačovice
Pondělí 20.5.2013 8:00 NIQES testování; 5. - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 21.5.2013 8:00 NIQES testování; 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 21.5.2013 12:00 Seminář - "Děti s poruchami chování" Uherské Hradiště
Středa 22.5.2013 6:00 Exkurze - vybraní žáci 9. ročníku Osvětim
Středa 22.5.2013 8:00 EKO olympiáda ZŠ Štípa
Středa 22.5.2013 8:00 VSL - atletický čtyřboj; I. stupeň Slavičín
Středa 22.5.2013 12:55 Testování - kvalita vzdělávání - 7.D ZŠ Luhačovice
Středa 22.5.2013 13:40 Testování - kvalita vzdělávání - 7.E ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 23.5.2013 8:00 Atletický čtyřboj - II. stupeň Valašské Klobouky
Čtvrtek 23.5.2013 10:40 Testování - kvalita vzdělávání - 7.B ZŠ Luhačovice
Pátek 24.5.2013 8:00 Testování - kvalita vzdělávání - 7.C ZŠ Luhačovice
Pondělí 27.5.2013 9:55 Testování - kvalita vzdělávání - 7.C ZŠ Luhačovice
Úterý 28.5.2013 8:00 Školní výlet - 5.A,B Ostrava
Úterý 28.5.2013 8:00 Testování - kvalita vzdělávání - 7.A ZŠ Luhačovice
Středa 29.5.2013 8:00 Krajské finále - štyřboj, atletika Zlín
Středa 29.5.2013 11:50 Testování - kvalita vzdělávání - 3.B ZŠ Luhačovice
Středa 29.5.2013 12:55 Testování - kvalita vzdělávání - 7.D ZŠ Luhačovice
Středa 29.5.2013 13:45 Testování - kvalita vzdělávání - 7.E ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.5.2013 8:55 Policista - kamarád; 2. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.5.2013 11:50 Testování - kvalita vzdělávání - 3.A ZŠ Luhačovice
Pátek 31.5.2013 11:50 Testování - kvalita vzdělávání - 3.B ZŠ Luhačovice

Červen 2013

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.6.2013 8:00 Výukový program Prštenský rybník
Pondělí 3.6.2013 9:00 Servis kotlů ZŠ Luhačovice
Úterý 4.6.2013 8:00 Testování - kvalita vzdělávání - 7.A ZŠ Luhačovice
Úterý 4.6.2013 9:00 Konzultace - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Středa 5.6.2013 6:00 Celostátní finále OB Planá nad Lužnicí
Středa 5.6.2013 7:30 Zábavný den - 4.A,B ZŠ Luhačovice
Středa 5.6.2013 8:00 Výukový program - Envicentrum; 8. ročník Vysoké Pole
Středa 5.6.2013 9:00 PČR - "Policista kamarád" - 2. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 5.6.2013 10:00 Návštěva MŠ v I.A a I.B ZŠ Luhačovice
Středa 5.6.2013 19:00 Divadelní představení - zájemci Městské divadlo Zlín
Čtvrtek 6.6.2013 8:00 Atletický trojboj - I. stupeň ZŠ Dřevnická Zlín
Čtvrtek 6.6.2013 8:00 Preventivní program "Dentální hygiena" ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 6.6.2013 8:00 Výlet - I.A,B ZOO Lešná
Čtvrtek 6.6.2013 10:55 Testování - kvalita vzdělávání - 3.A ZŠ Luhačovice
Pátek 7.6.2013 8:00 Preventivní program "Dentální hygiena" ZŠ Luhačovice
Pátek 7.6.2013 8:00 Regionální přebor v plavání základních škol - I. stupeň Luhačovice
Pondělí 10.6.2013 11:00 Schúzka - "Týden mobility" ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.6.2013 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 11.6.2013 8:00 Fotografování - paní Dynková ZŠ Luhačovice
Úterý 11.6.2013 8:00 Odvoz starého papíru ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 11.6.2013 10:50 Čas proměn - přednáška pro žákyně 6. ročníku ZŠ Luhačovice
Úterý 11.6.2013 15:30 Schůzka rodičů žáků budoucích 1. tříd ZŠ Luhačovice
Středa 12.6.2013 8:00 Fotografování - pan Matulík ZŠ Luhačovice
Středa 12.6.2013 8:00 Zelená inspirace z Bílých Karpat - IX.D Hostětín
Středa 12.6.2013 16:00 Vystoupení žáků - "Historické Luhačovice" (v rámci zahájení lékařského kongresu) DK Luhačovice
Středa 12.6.2013 17:00 Pasování žáků 1. ročníku na čtenáře ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.6.2013 6:00 Jednání ČMOS Kežmarok
Čtvrtek 13.6.2013 8:00 Školní výlet - 8.A, 9.D Olomouc
Pátek 14.6.2013 6:00 Jednání ČMOS Kežmarok
Pátek 14.6.2013 8:00 Školní výlet - VI.A Lednice
Pátek 14.6.2013 16:00 Atletický trjboj MŠ ve spolupráci se ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2013 13:45 Závěrečná pedagogická rada + provozní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2013 14:00 Vyhodnocení soutěže ve sběru papíru ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2013 14:40 Fotografování pedagogického sboru ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.6.2013 14:50 Závěrečná pedagogická rada + provozní porada - I.+II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 18.6.2013 8:00 Školní výlet - VI.D Žítková
Úterý 18.6.2013 8:00 Školní výlet - 9.A,B Olomouc
Středa 19.6.2013 8:00 Návštěva ZŠ Biskupice ZŠ Luhačovice
Středa 19.6.2013 8:00 Preventivní pragram pro žáky 9. ročníku - "Pohlavní choroby" - 9.B,C ZŠ Luhačovice
Středa 19.6.2013 8:00 Sportovní aktivity - 6.B, 7.C Radostova Luhačovice
Středa 19.6.2013 8:00 Školní výlet - 2.A,B Kostelany
Středa 19.6.2013 8:00 Školní výlet - 6.C, 7.B Luhačovicko
Středa 19.6.2013 8:00 Školní výlet - 7.A Kroměříž
Středa 19.6.2013 8:00 Školní výlet - 7.E Žítková
Středa 19.6.2013 9:00 Národní kolo "Zlatý list" - žáků z VI. A Čimelice
Čtvrtek 20.6.2013 0:00 Národní kolo "Zlatý list" - žáků z VI. A Čimelice
Čtvrtek 20.6.2013 8:00 Preventivní pragram pro žáky 9. ročníku - "Pohlavní choroby" - 9.A,D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.6.2013 8:00 Školní výlet - 6.B, 7.C, 9.C Rožnov pod Radhoštěm
Čtvrtek 20.6.2013 8:00 Školní výlet - 8.B Luhačovicko
Pátek 21.6.2013 0:00 Národní kolo "Zlatý list" - 6 žáků z VI.A Čimelice
Pátek 21.6.2013 8:00 Sportovní aktivity - 6.B, 7.C Radostova Luhačovice
Sobota 22.6.2013 0:00 Národní kolo "Zlatý list" - 6 žáků z VI.A Čimelice
Neděle 23.6.2013 0:00 Národní kolo "Zlatý list" - 6 žáků z VI.A Čimelice
Pondělí 24.6.2013 8:00 Nácvik "Akademie" - 9. ročník DK Elektra
Pondělí 24.6.2013 8:00 Školní výlet - 3.A,B Modrá, Velehrad
Pondělí 24.6.2013 8:30 Školní výlet - 8.C Luhačovicko
Pondělí 24.6.2013 10:00 Filmové představení pro žáky 4.B, 5.A, 6. a 7. ročník Kino Elektra
Úterý 25.6.2013 8:00 "Den ve včelíně" - zájemci ZŠ Luhačovice
Úterý 25.6.2013 8:00 Sportovní den - 8.B Luhačovicko
Úterý 25.6.2013 8:00 Vycházka - 1.A,B Kladná žilín
Úterý 25.6.2013 9:00 Koncert PSLJ - 2. až 5. ročník Elektra Luhačovice
Úterý 25.6.2013 10:00 Koncert PSLJ - II. stupeň Elektra Luhačovice
Úterý 25.6.2013 10:00 Olympiáda dětí a mládeže - 7.E Lázeňské náměstí
Úterý 25.6.2013 11:30 Vyhodnocení VSL Brumov
Úterý 25.6.2013 12:00 Tvořivá dílnička - tetování ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 26.6.2013 7:45 Turistická vycházka - loučení, špekáčky Kladná Žilín
Středa 26.6.2013 10:00 Vystoupení žáků 9. ročníku - pro spolužáky KD Elektra
Středa 26.6.2013 17:00 Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku KD Elektra
Čtvrtek 27.6.2013 9:00 Přijetí žáků u starosty MÚ Luhačovice
Čtvrtek 27.6.2013 9:30 Zasedání školské rady MÚ Luhačovice
Pátek 28.6.2013 8:00 Slavnostní ukončení školní výuky, předání vysvědčení ZŠ Luhačovice

Září 2013

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.9.2013 8:00 Slavnostní zahájení školního roku ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.9.2013 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 3.9.2013 12:05 Srovnávací testy - AJ - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 4.9.2013 8:00 Seznamovací den - 6.A DDM Luhačovice
Čtvrtek 5.9.2013 8:00 Seznamovací den - 6.B DDM Luhačovice
Čtvrtek 5.9.2013 14:00 Schůzka učitelů TV Zlín
Pondělí 9.9.2013 8:00 Seznamovací den - 6.C DDM Luhačovice
Pondělí 9.9.2013 9:40 Návštěva z SPC ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.9.2013 13:15 Metodické sdružení I. stupně ZŠ Luhačovice
Úterý 10.9.2013 8:00 Seznamovací den - 6.D DDM Luhačovice
Středa 11.9.2013 14:00 Schůze OROS Zlín
Čtvrtek 12.9.2013 15:30 Schůzky KRPŠ - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 13.9.2013 8:30 Pomoc při sběru - VIII. A - "Jablečná slavnost" Hostětín
Pátek 13.9.2013 10:15 Mezinárodní folkórní festival - 3. až 7. ročník Lázeňské náměstí
Pondělí 16.9.2013 8:00 Dopravní výchova, dětská policie, 4. třída ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.9.2013 8:00 Prevence úrazovosti - beseda, 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 17.9.2013 11:35 OUP - prezentace 4. řady Project ZŠ Luhačovice
Středa 18.9.2013 13:30 Jízda vláčkem - ŠD Luhačovice
Čtvrtek 19.9.2013 8:00 Beseda zaměřená na ochranu přírody - 5. ročník Luhačovice - zámek
Čtvrtek 19.9.2013 8:01 Beseda o knihách s dopravní tématikou a beseda o správném vybavení kola Městská knihovna
Čtvrtek 19.9.2013 8:30 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.9.2013 9:00 Beseda s Městskou policií Luhačovice "Bezpečnost, výchova žáků v případě mimořádných událostí" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 20.9.2013 8:30 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice
Pátek 20.9.2013 10:00 Kontrolní den - zateplení ZŠ Luhačovice
Pátek 20.9.2013 10:00 Ukázky práce složek IZS; 1. až 9. ročník Luhačovice
Pondělí 23.9.2013 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 24.9.2013 8:00 VSL - vybíjená Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 24.9.2013 10:00 Přednáška "Život na Haiti" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 25.9.2013 8:00 Seminář - prezentace SOŠ Uherský Brod
Pátek 27.9.2013 6:00 Schůze OROS Praha
Pátek 27.9.2013 7:00 X. krajský veletrh programů EVVO ZOO Lešná
Sobota 28.9.2013 9:00 Svatováclavský jarmark Luhačovice
Pondělí 30.9.2013 7:00 Zahájení praxe studentky VŠ ZŠ Luhačovice
Pondělí 30.9.2013 7:20 Školení - vyhláška 50 ZŠ Luhačovice

Říjen 2013

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.10.2013 9:00 Vyhodnocení "Týdne mobility" MÚ Luhačovice
Středa 2.10.2013 5:45 Exkurze - výběr žáků 8.A,B,C Praha
Středa 2.10.2013 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 2.10.2013 13:00 Setkání logopedických asistentek Zlín
Čtvrtek 3.10.2013 8:00 VSL - přespolní běh Vlachovice
Pátek 4.10.2013 9:00 Kontrolní den zateplení budovy ZŠ Školní 811 ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.10.2013 8:00 Kresba portrétu - beseda s akademickým malířem Martinem Vrágou (6.A, 5.A, 9.B) ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.10.2013 13:30 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 8.10.2013 9:40 Školení členů inv. komise ZŠ Luhačovice
Úterý 8.10.2013 13:00 Školení pro učitele AJ Zlín
Středa 9.10.2013 8:00 Atletický trojboj s okolními školami ZŠ Luhačovice
Středa 9.10.2013 15:30 Třídní schůzky 1. tříd ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 10.10.2013 13:15 Školská rada MÚ Luhačovice
Čtvrtek 10.10.2013 14:00 Testy profesní orientace (14 žáků 8. ročníku) ZŠ Luhačovice
Pátek 11.10.2013 8:00 Den stromů - projektový den; 1. až 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 11.10.2013 8:00 Prezentace učebních oborů SOŠ Luhačovice
Pátek 11.10.2013 8:00 Výsledky přijímacích zkoušek našich žáků ZŠ Luhačovice
Pátek 11.10.2013 10:00 Čtení Arnošta Goldflama; 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.10.2013 17:00 Vernisáž výstavy MŠ KD Elektra
Úterý 15.10.2013 8:00 Prezentace SOŠ Luhačovice ZŠ Luhačovice
Úterý 15.10.2013 8:00 Přednáška "Ochrana biodiverzity" - 5.A,B ZŠ Luhačovice
Úterý 15.10.2013 13:00 "Příběhy krajiny a malířů" - ŠD Muzeum JV Moravy
Středa 16.10.2013 7:00 Seminář pro absolventy spec. studia pro koordinátory EVVO Vsetín
Středa 16.10.2013 8:00 Exkurze - 6.A,B Hvězdárna Vsetín
Středa 16.10.2013 8:00 Volba povolání - 9.D Úřad práce Zlín
Středa 16.10.2013 8:55 Přírodovědný klokan - 8.A, 9.A ZŠ Luhačovice
Středa 16.10.2013 13:00 "Příběhy krajiny a malířů" - ŠD Muzeum JV Moravy
Čtvrtek 17.10.2013 8:00 Exkurze - 6.C,D Hvězdárna Vsetín
Čtvrtek 17.10.2013 8:00 Volba povolání - 9.C Úřad práce Zlín
Čtvrtek 17.10.2013 8:00 VSL - vybíjená; 4. a 5. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 17.10.2013 9:00 Kontrola Tv nářadí - ROTN ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.10.2013 13:00 "Příběhy krajiny a malířů" - ŠD Muzeum JV Moravy
Pátek 18.10.2013 8:00 Volba povolání - 9.B Úřad práce Zlín
Pátek 18.10.2013 9:00 Kontrolní den - zateplení Školní 811 ZŠ Luhačovice
Pátek 18.10.2013 13:30 Partnerství s městem Piešťany Piešťany
Pondělí 21.10.2013 9:00 Kontrola - Ing. Z. Cahlíková ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.10.2013 9:45 Podpora technického vzdělávání SOŠ Slavičín
Pondělí 21.10.2013 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 22.10.2013 9:00 Školení - Phdr. Jiří Valenta MÚ Luhačovice
Středa 23.10.2013 8:00 Exkurze Olomouc
Středa 23.10.2013 8:00 Exkurze - 3.A,B Plnírna - Vincentka
Středa 23.10.2013 9:55 Biologická olympiáda kategorie D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 24.10.2013 8:00 Krajská konference k prevenci sociálně patologických jevů Kroměříž
Čtvrtek 24.10.2013 8:00 Prezentace SOŠ Luhačovice - umělecká řemesla (keramika) ZŠ Luhačovice
Pátek 25.10.2013 9:00 Výchovný koncert - 8. a 9. ročník Zlín
Pondělí 28.10.2013 0:00 Státní svátek Česká republika
Úterý 29.10.2013 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Středa 30.10.2013 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika

Listopad 2013

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.11.2013 8:00 Hallowenské dopoledne - 2.A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 1.11.2013 8:20 "Přírodní zahrada, mošt" - 7. A Centrum Veronica Hostětín
Pátek 1.11.2013 10:00 8.C - Hallowen ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.11.2013 12:00 Prověrka BOZP ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.11.2013 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Pondělí 4.11.2013 14:00 Školení vedoucích zaměstnanců ZŠ Luhačovice
Úterý 5.11.2013 7:00 Exkurze - výběr žáků 9. tříd Dukovany, Dalešice
Úterý 5.11.2013 8:00 Exkurze - 8.A Muzeum JAK Uherský Brod
Středa 6.11.2013 8:00 Motivační setkání vyučujících NJ, RJ Zlín
Středa 6.11.2013 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 6.11.2013 13:00 Seminář VP Zlín
Čtvrtek 7.11.2013 8:00 "Den stromů" - 2. třídy (lektoři: 6 žáků z 8.A) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.11.2013 8:00 Exkurze - 8.B Muzeum JAK Uherský Brod
Čtvrtek 7.11.2013 8:00 Exkurze - 9. ročník Slovácké strojírny Uherský Brod
Čtvrtek 7.11.2013 8:00 VSL - plavání Brumov - Bylnice
Čtvrtek 7.11.2013 10:00 "O princezně Čárypíše" - 1., 2. a 3. třída Sokolovna Luhačovice
Pátek 8.11.2013 8:00 Volejbalový turnaj SC Radostova
Pátek 8.11.2013 9:00 Logická olympiáda - krajské kolo Zlín
Pátek 8.11.2013 13:30 ŠD - vycházka k myslivecké chatě Luhačovice
Úterý 12.11.2013 8:00 Standardy pro ZV (Př, CH) - seminář Zlín
Úterý 12.11.2013 9:00 "Vlakem za J. A. Komenským" - 5. B
Středa 13.11.2013 8:00 Inspekční činnost ČŠI - seminář Zlín
Středa 13.11.2013 8:00 "Vlakem za J. A. Komenským" - 5. A Uherský Brod
Čtvrtek 14.11.2013 8:55 Dějepisná olympiáda - 8. a 9. ročník Luhačovice
Pátek 15.11.2013 9:00 Kontrolní den - zateplení budovy Školní 811 Luhačovice
Pátek 15.11.2013 13:45 Laboratorní práce školního kola BiO - kategorie D - 6. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.11.2013 8:00 2. ročník - Kladná Žilín ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.11.2013 14:00 Čtvrtletní pedagogická porada - (1. až 4. ročník) ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.11.2013 14:50 Čtvrtletní pedagogická porada - (5. až 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Úterý 19.11.2013 8:00 Fotografování prvňáčků - 1. A ZŠ Luhačovice
Úterý 19.11.2013 9:00 Setkání vedoucích pracovníků školství Vizovice
Středa 20.11.2013 8:00 Anglické divadlo - 4. + 5. ročník Elektra Luhačovice
Středa 20.11.2013 8:00 Fotografování prvňáčků - 1. B ZŠ Luhačovice
Středa 20.11.2013 10:00 Anglické divadlo - 6. + 7. ročník Elektra Luhačovice
Středa 20.11.2013 13:00 Volební konference OROS Zlín
Čtvrtek 21.11.2013 15:00 Přehlídka SŠ
Čtvrtek 21.11.2013 15:00 Přehlídka SŠ ZŠ Luhačovice - respirium
Čtvrtek 21.11.2013 16:00 Třídní schůzky KRPŠ ZŠ Luhačovice
Pátek 22.11.2013 8:30 Soutěž žáků - SOŠ Luhačovice - 9. ročník; "Komunikujeme a prezentujeme s lehkostí." ZŠ Luhačovice
Pátek 22.11.2013 12:30 Beseda "O vlcích, rysech a medvědech" - hnutí "Duha"; 8. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.11.2013 13:00 Astronomická olympiáda - 6. + 7. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 26.11.2013 8:00 "Odchov dravců a sovy" - 1. A, B; 3. A, B ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 26.11.2013 8:55 "Odchov dravců a sovy" - 7. ročník + 8. A ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 26.11.2013 9:55 "Odchov dravců a sovy" - 6. ročník + 8. D ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 26.11.2013 13:45 Astronomická olympiáda ZŠ Luhačovice
Úterý 26.11.2013 15:00 Setkání s pedagogy-důchodci restaurace "U zámku"
Středa 27.11.2013 15:30 "Slavnost slabikáře" - 1. A, B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 28.11.2013 7:00 XIII. Krajská konference o EVVO Uherské Hradiště
Čtvrtek 28.11.2013 8:00 Exkurze - 9. D SŠ Slavičín
Pátek 29.11.2013 9:00 "Den díkůvzdání" ZŠ Luhačovice
Pátek 29.11.2013 10:00 "Vzácná fauna a flóra Uherskohradišťska" - 7. A DK Uherský Brod

Prosinec 2013

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.12.2013 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Středa 4.12.2013 7:15 "Kyberšikana" - přednáška; 8. A, B Městská knihovna
Středa 4.12.2013 8:00 "Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR" Valašské Meziříčí
Středa 4.12.2013 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 4.12.2013 10:00 "Radujme se, veselme se..."; 4. A, B Strážnice - skanzen
Středa 4.12.2013 10:15 "Kyberšikana" - přednáška; 8. C, D, E Městská knihovna
Středa 4.12.2013 14:30 Medový den ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 8:00 Exkurze - 6. C Olomouc
Čtvrtek 5.12.2013 8:00 Mikulášská besídka MŠ MŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 8:30 Mikulášský turnaj ve vybíjené ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 9:00 Vánoční dílna - 3. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 10:00 Pilotní projekt ČŠI ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 10:00 Vánoční dílna - 4. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 10:45 Mikulášská besídka - 1. + 3. třídy ZŠ Luhačovice - respirium
Čtvrtek 5.12.2013 11:00 Vánoční dílna - 2. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 5.12.2013 13:45 Mikulášská besídka ŠD - výběr žáků 9. ročníku ZŠ Luhačovice - respirium
Pátek 6.12.2013 8:00 Vánoce v německy mluvících zemích Zlín
Pátek 6.12.2013 9:00 Vánoční dílna - 1. A Muzeum Luhačovice
Pátek 6.12.2013 9:00 Vánoční jarmark lidových řemesel Luhačovice - náměstí
Pátek 6.12.2013 9:00 Vánoční výstava betlémů Galerie Elektra
Pátek 6.12.2013 10:00 Vánoční dílna - 1. B Muzeum Luhačovice
Pátek 6.12.2013 10:50 Vánoční dílny - 8. A DDM Uherský Brod
Pátek 6.12.2013 11:00 Vánoční dílna - 2. A Muzeum Luhačovice
Pátek 6.12.2013 12:00 Vánoční dílna - 6. B Muzeum Luhačovice
Pátek 6.12.2013 12:00 Vánoční dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Sobota 7.12.2013 19:00 Vánoční koncert KD Elektra
Pondělí 9.12.2013 7:00 Seminář - účetnictví Zlín
Pondělí 9.12.2013 8:00 Přednáška "Invazivní rostliny" - 4. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.12.2013 10:00 Přednáška "Invazivní rostliny" - 4. A ZŠ Luhačovice
Úterý 10.12.2013 8:45 Exkurze - výběr žáků 7. ročníku Technické muzeum Brno
Úterý 10.12.2013 10:00 "Otevírání pramenů" - schůzka DK Elektra
Středa 11.12.2013 10:15 Vánoční tradice - 2. A, B DDM Luhačovice
Středa 11.12.2013 13:00 Schůze OROS Zlín
Čtvrtek 12.12.2013 8:00 Dílničky - 2. A, B DDM Luhačovice
Čtvrtek 12.12.2013 8:00 Pohádka v knihovně - 1. A, B Knihovna Luhačovice
Čtvrtek 12.12.2013 8:00 "Vlakem za mamutem" - 6. A Antrophos Brno
Čtvrtek 12.12.2013 13:00 Schůzka výchovných poradců SOU Uherský Brod
Pátek 13.12.2013 9:00 Vánoční tradice - 1. A DDM Luhačovice
Pátek 13.12.2013 10:00 Vánoční tradice - 1. B DDM Luhačovice
Pátek 13.12.2013 12:55 Školní kolo BiO - kategorie "D" (6. a 7. ročník) ZŠ Luhačovice
Pátek 13.12.2013 17:00 Slavnostní schůzek Racek Luhačovice
Pondělí 16.12.2013 14:40 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 17.12.2013 8:00 Exkurze - 8.A Olomouc
Úterý 17.12.2013 8:00 VSL - florbal Slavičín
Středa 18.12.2013 9:00 "Na kole dětem" - charitativní projekt (4. až 8. ročník) ZŠ Luhačovice - respirium
Středa 18.12.2013 13:30 Divadelní představení (předplatné) Zlín
Čtvrtek 19.12.2013 7:15 Výstava betlémů, vánoční dílny - 8.D Uherský Brod
Čtvrtek 19.12.2013 8:00 Exkurze - 5.A Uherské Hradiště
Pátek 20.12.2013 8:00 Exkurze - IZS - 6.A Zlín
Pátek 20.12.2013 11:45 Vánoční strom pro zvířata - 8.A Luhačovice
Pátek 20.12.2013 12:55 Laboratorní úkol BiO kategorie "C"; 8.A + zájemci z 8. a 9. ročníku ZŠ Luhačovice
Pátek 20.12.2013 19:00 Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Sobota 21.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Neděle 22.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pondělí 23.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Úterý 24.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 25.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 26.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pátek 27.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Sobota 28.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Neděle 29.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pondělí 30.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Úterý 31.12.2013 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: