Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2010

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.1.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Neděle 3.1.2010 11:15 Zahájení plavecké výuky Luhačovice
Pondělí 4.1.2010 0:00 První školní den v roce 2010 Česká republika
Pondělí 4.1.2010 8:00 Kurz instruktorů - LVK Bílá v Beskydech
Pondělí 4.1.2010 14:00 Rada města Luhačovice
Úterý 5.1.2010 8:00 Kurz instruktorů - LVK Bílá v Beskydech
Úterý 5.1.2010 9:00 PhDr. Szpaková - konzutace ZŠ Luhačovice
Středa 6.1.2010 8:00 Kurz instruktorů - LVK Bílá v Beskydech
Středa 6.1.2010 10:00 Výchovný koncert pro 3.- 5. ročník Zlín
Čtvrtek 7.1.2010 8:00 Kurz instruktorů - LVK Bílá v Beskydech
Pondělí 11.1.2010 13:00 MS I. stupně (zápis do 1. tříd) ZŠ Luhačovice
Pondělí 11.1.2010 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MěÚ Luhačovice
Úterý 12.1.2010 8:00 Krajské kolo v halové kopané SC Radostova
Úterý 12.1.2010 8:00 Návštěva Muzea J. A.Komenského - 8. D Uherský Brod
Středa 13.1.2010 8:00 Návštěva Muzea J. A. Komenského - 8. C Uherský Brod
Středa 13.1.2010 8:00 Přednáška - PaeDr. Pekařová - pro 9. třídy ZŠ Luhačovice
Pátek 15.1.2010 15:00 Pobytový relaxační víkend Piešťany
Sobota 16.1.2010 15:00 Herní odpoledne rodičů a dětí DDM Luhačovice
Pondělí 18.1.2010 14:45 Klasifikační porada ZŠ Luhačovice
Úterý 19.1.2010 8:00 Divadelní představení - 2. ročník Zlín
Úterý 19.1.2010 13:00 Školní kolo olympiády z NJ, 6. až 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 19.1.2010 15:30 KRPŠ pro 3. až 7. třídy ZŠ Luhačovice
Středa 20.1.2010 8:00 Sekce ŠD Zlín
Středa 20.1.2010 8:00 Výzkum studentky PdF Olomouc ZŠ Luhačovice
Středa 20.1.2010 13:30 Ústní kolo olympiády z anglického jazyka pro žáky 6. a 7. ročníku ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.1.2010 8:15 Agentura Pernštejn - "Historický šerm", 5. až 7. ročník Kinosál Elektra
Pátek 22.1.2010 19:00 Kurz historického tance DDM Luhačovice
Sobota 23.1.2010 9:00 Kurz historického tance DDM Luhačovice
Pondělí 25.1.2010 8:00 TSOŠV Kroměříž - prezentační krátkometrážní film - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.1.2010 9:00 KALIBRO - testy; 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.1.2010 12:00 Ústní kolo olympiády z AJ; 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 26.1.2010 8:00 VSL - florbal; 4. až 7. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 26.1.2010 8:15 Dějepisná olympiáda - okresní kolo; 8. a 9. ročník Zlín
Úterý 26.1.2010 9:30 "Prameny 2010" - organizační schůzka DDM Luhačovice
Středa 27.1.2010 8:00 MO - okresní kolo; 5. a 9. ročník Zlín
Středa 27.1.2010 8:00 Přednáška Dr. Pekařové - 9. B, D ZŠ Luhačovice
Středa 27.1.2010 15:00 SOŠ Slavičín Slavičín
Čtvrtek 28.1.2010 8:00 Vydání vysvědčení Česká republika
Pátek 29.1.2010 0:00 Pololetní prázdniny Česká republika

Únor 2010

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.2.2010 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 2.2.2010 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 3.2.2010 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.2.2010 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 5.2.2010 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.2.2010 0:00 Zahájení druhého pololetí školního roku 2009/10 ZŠ Luhačovice
Úterý 9.2.2010 8:00 Testy Kalibro - "Čtenářská gramotnost" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 9.2.2010 9:00 Výstava loutek - 5. A MDK Eletra - galerie
Úterý 9.2.2010 14:00 Zápis do prvního ročníku šk. roku 2010/2011 (14:00 - 17:00) ZŠ Luhačovice
Středa 10.2.2010 8:00 Okresní kolo CHO Zlín
Čtvrtek 11.2.2010 8:00 Okresní kolo olympiády z NJ; 6. až 9. ročník Zlín
Pátek 12.2.2010 8:00 Zahájení plaveckého výcviku, skupina B Uherský Brod
Pátek 12.2.2010 10:00 Projekce křesťanské hudby; výběr 6.-9. ročníku farní kostel
Pátek 12.2.2010 11:45 Komponované pásmo MDK Elektra
Neděle 14.2.2010 14:00 Dětské šibřinky sokolovna
Pondělí 15.2.2010 8:00 Evropské statutární fondy Zlín
Pondělí 15.2.2010 8:00 Instalace výstavy MDK Elektra
Pondělí 15.2.2010 8:00 Seminář KPPP Zlín
Pondělí 15.2.2010 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 16.2.2010 16:00 Vernisáž k 50. výročí ZŠ Luhačovice MDK Eletra - galerie
Pátek 19.2.2010 10:00 "Velkomoravský Veligrad" - výstava Staré Město
Pátek 19.2.2010 13:30 Karneval ŠD
Pondělí 22.2.2010 8:50 1. lekce projektu "Les a CO2" - VIII. C ZŠ Luhačovice
Úterý 23.2.2010 8:55 1. lekce projektu ZŠ Luhačovice
Úterý 23.2.2010 10:50 1. lekce projektu "Les a CO2" - IX. A ZŠ Luhačovice
Úterý 23.2.2010 13:00 Pythagoriáda - školní kolo, 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 23.2.2010 14:00 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 23.2.2010 15:30 Schůzky KRPŠ - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 24.2.2010 8:00 Konverzační soutěž z AJ Slavičín
Středa 24.2.2010 8:00 1. lekce projektu "Les a CO2" - IX. D ZŠ Luhačovice
Středa 24.2.2010 13:00 Školní kolo v recitaci, 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 24.2.2010 13:45 Školní kolo v recitaci, 4. až 5. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 24.2.2010 14:00 Školní kolo recitační soutěže II. stupně ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 25.2.2010 13:00 Pythagoriáda - školní kolo, 7. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 26.2.2010 8:00 Školení GORDIC Zlín

Březen 2010

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.3.2010 10:00 Čtení - DK Elektra - III. B DK Elektra
Pondělí 1.3.2010 11:00 Čtení - DK Elektra - III. A DK Elektra
Úterý 2.3.2010 12:30 Školení - interaktivní tabule ZŠ Luhačovice
Středa 3.3.2010 9:30 Recitace - okrskové kolo - I. a II. kategorie ZŠ Luhačovice
Středa 3.3.2010 13:00 OROS Zlín
Pátek 5.3.2010 13:50 Kouzelník ŠD Luhačovice
Pondělí 8.3.2010 8:00 Zahájení praxe - I. stupeň - Petra Plášková ZŠ Luhačovice
Úterý 9.3.2010 8:00 KALIBRO - testy - klíčové kompetence; 8. D ZŠ Luhačovice
Úterý 9.3.2010 8:00 Přerušení dodávky elektrické energie ZŠ Luhačovice
Úterý 9.3.2010 9:00 Interaktivní prvky ZŠ Luhačovice
Úterý 9.3.2010 15:00 KRPŠ - I. B ZŠ Luhačovice
Středa 10.3.2010 8:00 Dějepisný seminář Zlín
Středa 10.3.2010 8:00 Valašská sportovní liga - basketbal - starší žáci SC Radostova
Středa 10.3.2010 9:00 Konzultační den - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Středa 10.3.2010 10:50 Školní kolo BiO - kategorie C (8. a 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 10.3.2010 14:00 Činnostní učení v ČJ ZŠ Napajedla
Středa 10.3.2010 14:00 Školní kolo ZO ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.3.2010 9:00 ČČK - školení DDM Luhačovice
Čtvrtek 11.3.2010 10:00 J. V. Sládek - III. A Knihovna
Čtvrtek 11.3.2010 11:00 J. V. Sládek - III. B Knihovna
Čtvrtek 11.3.2010 14:00 Zasedání Zastupitelstva města Luhačovice MÚ Luhačovice
Pátek 12.3.2010 8:00 BESIP - beseda, 4. A ZŠ Luhačovice
Pátek 12.3.2010 10:00 BESIP - beseda, 4. B ZŠ Luhačovice
Pátek 12.3.2010 11:00 "Protektor" - 8. a 9. ročník Kinosál Eektra
Pátek 12.3.2010 12:05 VP 8. ročník - "Tajemství královské rodiny" Knihovna
Sobota 13.3.2010 10:00 Volejbalový turnaj: Pozlovice - Nivnice ZŠ Luhačovice
Neděle 14.3.2010 12:00 Konference ŠVP ŠD AMBRA Luhačovice
Pondělí 15.3.2010 8:00 Konference zájmového vzdělávání AMBRA Luhačovice
Pondělí 15.3.2010 8:00 Okresní kolo recitace (I. a II. stupeň) ZŠ Napajedla
Pondělí 15.3.2010 8:00 Praxe studentky v 1. ročníku (15. - 19. 3.) ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.3.2010 8:00 Vernisáž v městské knihovně Knihovna
Pondělí 15.3.2010 13:00 Porada ČPO MÚ Luhačovice
Pondělí 15.3.2010 16:30 Florbalový turnaj (3. až 6. třídy), akce DDM ZŠ Luhačovice
Úterý 16.3.2010 8:00 Konference zájmového vzdělávání AMBRA Luhačovice
Úterý 16.3.2010 8:00 Okresní kolo olympiády z JČ ZŠ TGM Otrokovice
Úterý 16.3.2010 8:00 Program výuky "Word, Excel" ZŠ Luhačovice
Úterý 16.3.2010 14:45 Pracovní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 16.3.2010 19:00 Koncert Věry Špinarové Zlín
Středa 17.3.2010 8:00 Okresní kolo zeměpisné olympiády (6. - 9. ročník) Zlín
Středa 17.3.2010 10:50 Školní kolo BiO - kategorie D (6. a 7. ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 17.3.2010 14:00 Činnostní učení v ČJ ZŠ Napajedla
Středa 17.3.2010 14:00 Interaktivní tabule Holešov
Čtvrtek 18.3.2010 9:00 Pracovní schůzka "Prameny 2010" DDM Luhačovice
Čtvrtek 18.3.2010 10:00 "Klokan" - 2. až 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 19.3.2010 8:00 Plavecký výcvik - 1. až 3. ročník Uherský Brod
Pátek 19.3.2010 19:00 VH TJ Sokol Luhačovice Sokolovna
Pondělí 22.3.2010 8:00 Srovnávací testy - 9. ročník Slavičín
Úterý 23.3.2010 8:00 "Dítě a mimořádná událost" UTB Zlín
Úterý 23.3.2010 9:00 "Metodické aspekty výuky cizích jazyků ve velkých třídách" - seminář Zlín
Úterý 23.3.2010 13:00 "Šablony - peníze do škol" - seminář Zlín
Středa 24.3.2010 8:00 Krajské kolo MO Zlín
Středa 24.3.2010 8:00 Sekce ŠD Zlín
Středa 24.3.2010 12:55 Přednáška pana Grygery pro 9. A, C, D a 8. D ZŠ Luhačovice
Středa 24.3.2010 13:00 ˇ"Šablony" - školení Uherské Hradiště
Středa 24.3.2010 14:00 "Interaktivní výuka" - školení Holešov
Čtvrtek 25.3.2010 8:00 Krajské kolo CHO Gymnázium TGM Zlín
Čtvrtek 25.3.2010 8:00 Soutěž v AJ pro žáky 7. tříd Zlín
Čtvrtek 25.3.2010 8:00 Soutěž v AJ pro žáky 9. tříd Zlín
Pátek 26.3.2010 9:15 "Veliká noc ide" - 4. A, B Strážnice
Pátek 26.3.2010 15:00 "Barvy života" DDM Luhačovice
Sobota 27.3.2010 9:00 "Barvy života" DDM Luhačovice
Neděle 28.3.2010 19:00 Divadelní představení MD Zlín
Pondělí 29.3.2010 8:00 Velikonoční dílna - V. B DDM Luhačovice
Pondělí 29.3.2010 10:50 Velikonoční dílna - IV. B DDM Luhačovice
Pondělí 29.3.2010 14:45 Pracovní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 30.3.2010 8:00 Okresní kolo v basketbalu starších žáků Zlín
Úterý 30.3.2010 8:00 Regionální kolo ekologické soutěže "Poznej a chraň" Želechovice
Úterý 30.3.2010 8:00 Velikonoční dílna - IV. A DDM Luhačovice
Úterý 30.3.2010 8:55 Dopravní výchova - 3. třídy ZŠ Luhačovice
Úterý 30.3.2010 9:30 Úvodní seminář programu Ekoškola ZŠ Štípa
Úterý 30.3.2010 13:00 Nakládání s chemickými látkami Zlín
Středa 31.3.2010 7:30 Okresní kolo fyzikální olympiády Zlín
Středa 31.3.2010 9:40 Schůzka k projektu "Janáček a Luhačovice" ZŠ Luhačovice
Středa 31.3.2010 14:00 Činnostní učení ve výuce ČJ ZŠ Napajedla

Duben 2010

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.4.2010 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 1.4.2010 10:00 Spisová služba MěÚ Luhačovice
Pátek 2.4.2010 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pondělí 5.4.2010 0:00 Pondělí velikonoční Česká republika
Úterý 6.4.2010 8:00 "Pověsti" - IV. B Městská knihovna
Úterý 6.4.2010 13:30 Zahájení tanečního kurzu pro žáky 9. tříd MD Elektra
Středa 7.4.2010 7:15 Okresní kolo MO Zlín
Středa 7.4.2010 8:00 Krajské kolo dějepisné olympiády Kroměříž
Středa 7.4.2010 8:00 Okresní kolo ve vybíjené Zlín
Středa 7.4.2010 13:00 "Šablony" - peníze do škol Zlín
Středa 7.4.2010 14:30 "Školní matrika" - seminář Zlín
Pátek 9.4.2010 8:00 "Kouření" - preventivní přednáška PaedDr. Pekařové, 4. a 5. třídy ZŠ Luhačovice
Pátek 9.4.2010 8:00 Plavání - výběr žáků 4. a 5. tříd Uherský Brod
Pátek 9.4.2010 9:00 Specializační studium - metodik prevence Zlín
Pondělí 12.4.2010 8:00 Návštěva knihovny - V. C Knihovna
Pondělí 12.4.2010 8:00 Praxe studentky SPgŠ ŠD Luhačovice
Pondělí 12.4.2010 9:00 "Profesní orientace" - beseda - "Barum Otrokovice" ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.4.2010 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 12.4.2010 14:00 "Interaktivní tabule" - výukový software ZŠ Luhačovice
Úterý 13.4.2010 8:00 Okresní kolo BiO Zlín
Úterý 13.4.2010 9:00 Seminář "Výkaznictví" Zlín
Úterý 13.4.2010 17:00 "Den otevřených dveří" - II. A ZŠ Luhačovice (Kladná Žilín)
Středa 14.4.2010 8:00 Knihovna - kurz knihovníka Knihovna
Středa 14.4.2010 8:00 Konání inspekční činnosti - ČŠI Zlín ZŠ Luhačovice
Středa 14.4.2010 8:00 Konzultační den - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.4.2010 8:00 Knihovna - "Erben" - 4. A Knihovna
Čtvrtek 15.4.2010 8:00 Konání inspekční činnosti - ČŠI Zlín ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.4.2010 8:00 VSL - volejbal starších žákyň Brumov - Bylnice
Čtvrtek 15.4.2010 9:30 Okrsková soutěž ve zpěvu Knihovna
Čtvrtek 15.4.2010 14:00 Jízda zručnosti na koloběžkách ŠD Luhačovice
Pátek 16.4.2010 8:00 Exkurze "Barum Otrokovice + Fatra Napajedla" - 8. A, B Otrokovice, Napajedla
Pátek 16.4.2010 8:00 Konání inspekční činnosti - ČŠI Zlín ZŠ Luhačovice
Pátek 16.4.2010 9:45 Exkurze - IX. B Luhačovice
Pátek 16.4.2010 12:30 Přednáška s besedou "Vztahy v rodině" - IX. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.4.2010 8:00 Evropská soutěž "Poznej a chraň" - krajské kolo Želechovice
Pondělí 19.4.2010 14:45 Referenční zkoušky ZŠ Luhačovice
Úterý 20.4.2010 8:00 ˇ"Erben" - IV. A Knihovna
Úterý 20.4.2010 9:00 Konzultace - Mgr. Bělohlávková SPC Zlín
Úterý 20.4.2010 13:00 "Ani výklad nemusí být nuda" - školení JČ Zlín
Středa 21.4.2010 7:00 Okresní kolo BiO - kat. D (6. a 7. ročník) ZOO Lešná
Středa 21.4.2010 8:00 VSL - Malá kopaná, starší žáci SC Radostova
Středa 21.4.2010 9:00 "Děti dětem" - koncert ZUŠ, 1. až 3. třídy DK Elektra
Středa 21.4.2010 9:00 "Pythagoriáda" - okresní kolo, 6. a 7. ročník Zlín
Středa 21.4.2010 12:30 ČMOS Zlín
Středa 21.4.2010 14:00 "Bakalář" - seminář Zlín
Čtvrtek 22.4.2010 8:00 "Den Země" - úklid města, 1. až 7. třídy Luhačovice
Čtvrtek 22.4.2010 8:00 Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na SŠ
Čtvrtek 22.4.2010 10:00 "Jak vidím diabetes já" - výstava DK Elektra
Pátek 23.4.2010 8:00 Exkurze Barum Otrokovice + Fatra Napajedla; 8. C, D Otrokovice, Napajedla
Pátek 23.4.2010 8:00 "Jak vidím diabetes já" - výstava DK Elektra
Pátek 23.4.2010 8:00 Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na SŠ
Pondělí 26.4.2010 8:00 Okresní kolo v házené mladších žáků Zlín
Pondělí 26.4.2010 8:00 Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na SŠ
Pondělí 26.4.2010 8:00 Výtvarná dílna - V. B DDM Luhačovice
Pondělí 26.4.2010 10:00 Výtvarná dílna - IV. B DDM Luhačovice
Pondělí 26.4.2010 14:45 Tříčtvrtěletní pedagogická porada ZŠ Luhačovice
Úterý 27.4.2010 8:00 Praxe studentky VŠ (OV) ZŠ Luhačovice
Úterý 27.4.2010 10:00 Výchovný koncert - 9. ročník "Dům umění" Zlín
Úterý 27.4.2010 10:00 Výtvarná dílna - IV. A DDM Luhačovice
Úterý 27.4.2010 15:30 Schůzky KRPŠ ZŠ Luhačovice
Středa 28.4.2010 8:00 Šikovný matematik" - 3. ročník Zlín
Středa 28.4.2010 8:00 VSL - 1. až 3. ročník Nedašov
Středa 28.4.2010 13:45 Dějepisná olympiáda - 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.4.2010 7:00 "Zelená stezka - zlatý list" - 6. D Valašské Meziříčí
Čtvrtek 29.4.2010 8:00 Minikopaná - okresní kolo ZŠ Napajedla
Čtvrtek 29.4.2010 8:00 VSL - 4. a 5. ročník Vlachovice
Čtvrtek 29.4.2010 10:00 Výtvarná dílna - I. A DDM Luhačovice
Čtvrtek 29.4.2010 10:00 Výtvarná dílna - V. A DDM Luhačovice
Pátek 30.4.2010 7:00 "Zelená stezka - zlatý list" - 8. D Valašské Meziříčí
Pátek 30.4.2010 8:00 Plavání - 1. - 3. třídy Uherský Brod
Pátek 30.4.2010 8:00 Soustředění OB Kouty u Ledče nad Sázavou
Pátek 30.4.2010 8:00 Výtvarná dílna - V. C DDM Luhačovice

Květen 2010

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.5.2010 8:30 Atletický čtyřboj - 6. a 7. ročník Zlín
Pondělí 3.5.2010 10:00 Výtvarná dílnička - III. B DDM Luhačovice
Pondělí 3.5.2010 11:00 Výtvarná dílnička - III. A DDM Luhačovice
Úterý 4.5.2010 8:00 Exkurze do autodílny R. Kresty - I. A Otrokovice
Středa 5.5.2010 8:00 "Lesní olympiáda" - 5. až 8. ročník Luhačovice
Středa 5.5.2010 8:00 Memoriál M. Lásky - basketbal, st. + ml. žáci Uherský Brod
Středa 5.5.2010 8:15 Dopravní soutěž - 6. + 8. ročník DDM Luhačovice
Středa 5.5.2010 8:30 Atletický čtyřboj - 8. a 9. ročník Zlín
Pátek 7.5.2010 8:00 Otevírání pramenů, slavnostní otevření cyklostezky - I. stupeň Luhačovice
Pátek 7.5.2010 8:00 Plavání - 1. - 3. třídy Uherský Brod
Pátek 7.5.2010 8:00 Seminář - metodik prevence Zlín
Pátek 7.5.2010 12:30 Beseda "Baťa" - IX. A Knihovna
Pondělí 10.5.2010 8:00 Finanční audit - Ing. Cáhlíková ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.5.2010 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MěÚ Luhačovice
Pondělí 10.5.2010 14:00 Testy profesní orientace, Mgr. Opravilová - VIII. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 11.5.2010 9:00 Komise výběrového řízení MěÚ Luhačovice
Úterý 11.5.2010 9:00 "Prevence" - seminář KÚ Zlín
Úterý 11.5.2010 19:00 Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Středa 12.5.2010 8:00 Exkurze - výběr žáků 9. tříd Severní Morava
Středa 12.5.2010 8:00 Exkurze - výběr žáků 9. tříd (náboženství) Hora svatého Klimenta
Čtvrtek 13.5.2010 6:30 Krajské kolo BiO ZOO Lešná
Pátek 14.5.2010 8:00 Plavání - 1. - 3. třídy Uherský Brod
Pondělí 17.5.2010 14:00 Testy profesní orientace, Mgr. Opravilová - VIII. C, D ZŠ Luhačovice
Úterý 18.5.2010 7:15 Školní výlet - III. A, B Kostelany
Úterý 18.5.2010 8:00 Fotografování - 1. + 2. třídy ZŠ Luhačovice
Středa 19.5.2010 8:00 Exkurze - výběr žáků 6. až 9. tříd (náboženství) Hora svatého Klimenta
Středa 19.5.2010 8:00 Exkurze - výběr žáků 8. tříd Dlouhé Stráně
Středa 19.5.2010 8:00 Krajské finále škol v orientačním běhu Vsetín
Středa 19.5.2010 10:00 Den otevřených dveří - I. A, B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.5.2010 8:00 Exkurze - IV. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 20.5.2010 8:00 Fotografování žáků II. stupně ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.5.2010 11:00 Exkurze - IV. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 20.5.2010 13:30 Hravé odpoledne - ŠD DDM Luhačovice
Pátek 21.5.2010 8:00 Plavání - 1. až 3. třídy Uherský Brod
Pátek 21.5.2010 15:00 Barvy života DDM Luhačovice
Sobota 22.5.2010 8:00 Barvy života DDM Luhačovice
Sobota 22.5.2010 8:00 Činnostní učení ve výuce AJ Zlín
Pondělí 24.5.2010 7:00 Eko-olympiáda; 8. a 9. ročník ZŠ Štípa
Pondělí 24.5.2010 8:00 Nácvik na akademii ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.5.2010 14:45 Pedagogická porada ZŠ Luhačovice
Úterý 25.5.2010 8:00 Akademie k 50. výročí ZŠ (generální zkouška) ZŠ Luhačovice
Úterý 25.5.2010 10:00 "Čas proměn" - přednáška pro dívky 6. tříd ZŠ Luhačovice
Úterý 25.5.2010 13:00 Výuka AJ na ZŠ - ukázková hodina pro rodiče ZŠ Luhačovice
Úterý 25.5.2010 19:30 Divadelní představení KD Elektra
Středa 26.5.2010 8:00 Přátelský turnaj ve florbalu žáků 4. - 9. tříd ZŠ Luhačovice
Středa 26.5.2010 8:00 "Šikana ve škole" - seminář Zlín
Středa 26.5.2010 8:30 "Akademie k 50. výročí"- I. stupeň KD Elektra
Středa 26.5.2010 9:00 VSL - plavání 4. - 5. tříd Brumov - Bylnice
Středa 26.5.2010 10:30 "Akademie k 50. výročí"- II. stupeň KD Elektra
Čtvrtek 27.5.2010 8:00 Přátelský turnaj ve florbalu žáků 4. - 9. tříd ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 27.5.2010 8:00 Školní výlet - 2. A, B Kostelany
Pátek 28.5.2010 8:00 Fotografování; I. + II. stupeň ZŠ Luhačovice
Pátek 28.5.2010 8:00 Plavání - 1. až 3. třídy Uherský Brod
Pondělí 31.5.2010 8:00 Konkurz na ředitele ZŠ Luhačovice MěÚ Luhačovice
Pondělí 31.5.2010 9:30 Fotografování - III. A ZŠ Luhačovice

Červen 2010

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.6.2010 10:00 Aukce provozních nákladů ZŠ Luhačovice
Středa 2.6.2010 7:00 Exkurze - 9. ročník Dukovany, Dalešice
Středa 2.6.2010 8:00 Školní výlet - VIII. C Buchlovice
Středa 2.6.2010 9:30 Výchovný koncert - 2. ročník DU Zlín
Čtvrtek 3.6.2010 7:30 Atletický čtyřboj Valašské Meziříčí
Čtvrtek 3.6.2010 8:00 Revize tlakových nádob ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 3.6.2010 8:00 Školní výlet - I. A ZOO Lešná
Čtvrtek 3.6.2010 8:00 Školní výlet - VIII. C Buchlovice
Čtvrtek 3.6.2010 10:00 Testy do RVMPP - V. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 4.6.2010 8:00 Plavání - 1. až 3. třídy Uherský Brod
Pátek 4.6.2010 8:00 Školení metodiků prevence Zlín
Pátek 4.6.2010 9:30 Výchovný koncert - 8. ročník DU Zlín
Sobota 5.6.2010 8:00 Školení metodiků prevence Zlín
Sobota 5.6.2010 8:30 Barvy života - závěrečný modul DDM Luhačovice
Pondělí 7.6.2010 7:30 Atletický čtyřboj - starší žáci Valašské Meziříčí
Pondělí 7.6.2010 8:00 Návštěva MŠ - I. třídy ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.6.2010 8:00 Přednáška "Antisemitismus a holocaust" - IX. C ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.6.2010 8:00 Školní výlet - VI. D Velké Losiny
Pondělí 7.6.2010 9:00 Návštěva DDM - I. třídy DDM Luhačovice
Pondělí 7.6.2010 9:00 Servis kotlů ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.6.2010 9:55 Přednáška "Antisemitismus a holocaust" - IX. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.6.2010 15:00 Seminář ředitelů ZŠ Uherský Brod
Úterý 8.6.2010 8:00 Plavecké závody pro I. stupeň Uherský Brod
Úterý 8.6.2010 8:00 Školní výlet - V. A Ostrava
Úterý 8.6.2010 8:00 Školní výlet - VI. D Velké Losiny
Úterý 8.6.2010 14:15 Celorepublikové finále ZŠ a SŠ v orientačním běhu Praha
Středa 9.6.2010 8:00 Celorepublikové finále ZŠ a SŠ v orientačním běhu Praha
Středa 9.6.2010 8:00 Školní výlet - IX. A, B Rožnov pod Radhoštěm
Středa 9.6.2010 8:00 Školní výlet - IX. C, D Olomouc
Čtvrtek 10.6.2010 8:00 Atletický čtyřboj pro 4. - 5. třídy Zlín
Čtvrtek 10.6.2010 10:00 Návštěva žáků 5. třídy ze ZŠ Pozlovice ZŠ Luhačovice
Pátek 11.6.2010 8:00 Plavání - 1. - 3. třídy Uherský Brod
Pátek 11.6.2010 8:00 Přednáška "Antisemitismus a holocaust" - IX. A ZŠ Luhačovice
Pátek 11.6.2010 9:55 Přednáška "Antisemitismus a holocaust" - IX. D ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.6.2010 10:00 Nábor do včelařského kroužku pro školní rok 2010/2011, 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.6.2010 13:00 Porada ředitelů PO MěÚ Luhačovice
Pondělí 14.6.2010 15:00 Pasování předškoláků MŠ Luhačovice
Úterý 15.6.2010 10:00 Ocenění nejúspěšnějších žáků ZŠ u starosty města MěÚ Luhačovice
Úterý 15.6.2010 12:00 Finanční gramotnost - seminář Zlín
Úterý 15.6.2010 14:00 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 16.6.2010 8:00 Sportovní den - IX. A, C SC Radostova
Středa 16.6.2010 8:00 VSL - lehká atletika - II. stupeň Valašské Klobouky
Středa 16.6.2010 9:00 Seminář "Práce s dítětem se speciálními vzdělávacími potřebami ve třídě" Zlín
Středa 16.6.2010 10:00 Zdravověda - III. A, B DDM Luhačovice
Středa 16.6.2010 13:00 Výtvarná soutěž pro žáky 1. až 3. třídy ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.6.2010 8:00 Školní výlet - I. A, B ZOO Lešná
Čtvrtek 17.6.2010 8:00 Školní výlet - VI. A, VII. A, D Pálava, Mikulov
Čtvrtek 17.6.2010 8:00 Školní výlet - VII. C Rožnov pod Radhoštěm
Čtvrtek 17.6.2010 8:00 VSL - lehká atletika - I. stupeň Slavičín
Čtvrtek 17.6.2010 10:50 Beseda Městská knihovna
Pátek 18.6.2010 8:00 Atletický čtyřboj - celorepublikové finále Šumperk
Pátek 18.6.2010 8:00 Plavání - 1. až 3. třídy Uherský Brod
Pátek 18.6.2010 8:00 Školní výlet Rožnov pod Radhoštěm
Sobota 19.6.2010 8:00 Atletický čtyřboj - celorepublikové finále Šumperk

Srpen 2010

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.8.2010 8:00 Třídní učitelé ve třídách ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.8.2010 9:40 Výuka podle rozvrhu ZŠ Luhačovice
Pondělí 30.8.2010 8:00 Školení Olomouc
Úterý 31.8.2010 9:00 Porada - "Týden mobility" ZŠ Luhačovice
Úterý 31.8.2010 11:00 Porada: vedení + předsedové PK + MS ZŠ Luhačovice
Úterý 31.8.2010 14:00 Rada města MÚ Luhačovice

Září 2010

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.9.2010 8:00 Slavnostní zahájení v budově 1., 2. a 3. tříd ZŠ Luhačovice (budova bývalých jeslí)
Středa 1.9.2010 8:00 Uvítání žáků třídními učiteli - 4. až 9. ročník ZŠ Luhačovice (hlavní budova)
Středa 1.9.2010 8:30 Slavnostní zahájení - 4. až 9. ročník ZŠ Luhačovice (hlavní budova - respirium)
Středa 1.9.2010 9:30 Pedagogická porada ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 2.9.2010 14:30 Zastupitelstvo města MÚ Luhačovice
Pátek 3.9.2010 8:30 Filmové představení "Kuky se vrací" KD Elektra
Pátek 3.9.2010 10:30 Filmové představení "Kuky se vrací" KD Elektra
Pondělí 6.9.2010 8:00 Praxe studentek VŠ ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.9.2010 8:15 Seznamovací akce - 6. D DDM Luhačovice
Pondělí 6.9.2010 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 7.9.2010 8:15 Seznamovací akce - 6. C DDM Luhačovice
Středa 8.9.2010 8:15 Seznamovací akce - 6. B DDM Luhačovice
Středa 8.9.2010 14:00 Činnostní učení - I. ročník Brumov - Bylnice
Čtvrtek 9.9.2010 8:15 Seznamovací akce - 6. A DDM Luhačovice
Pátek 10.9.2010 10:00 Folklórní festival - 1. až 7. ročník Lázeňské náměstí
Pondělí 13.9.2010 9:00 "Školská legislativa" - školení ZŠ Luhačovice
Úterý 14.9.2010 11:35 Nábor do kroužků DDM v Luhačovicích ZŠ Luhačovice
Středa 15.9.2010 7:30 "Moderní trendy ve výživě" - seminář Vsetín
Středa 15.9.2010 11:35 Nábor do kroužků DDM v Luhačovicích ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.9.2010 7:30 "Moderní trendy ve výživě" - seminář Zlín
Čtvrtek 16.9.2010 8:00 "Otevírání pramenů" - přípravná schůzka MDK Elektra
Čtvrtek 16.9.2010 8:00 "Týden mobility" Luhačovice
Čtvrtek 16.9.2010 9:00 "Kariérní poradenství" - školení Uherský Brod
Pátek 17.9.2010 8:00 "Týden mobility" Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 8:00 Beseda s panem Fojtíkem - 6. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 8:00 Návštěva knihovny - 2. třídy Knihovna
Pondělí 20.9.2010 8:00 ÚP Zlín - 9. A + 9. D Zlín
Pondělí 20.9.2010 9:00 Vláček od Rimini - 3. třídy Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 10:00 Beseda s panem Fojtíkem - 6. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 10:00 Návštěva knihovny - 3. třídy Knihovna
Pondělí 20.9.2010 10:00 Vláček od Rimini - 2. třídy Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 10:00 Výstava - "Mašinky" - 1. až 5. třídy Sokolovna Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 10:00 Výstava - "Mašinky" - 1. B Sokolovna Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 11:30 Výstava - "Mašinky" - 1. A Sokolovna Luhačovice
Pondělí 20.9.2010 14:40 Porada vedení + vedoucí PK ZŠ Luhačovice
Úterý 21.9.2010 8:00 Beseda s panem Fojtíkem - 6. C ZŠ Luhačovice
Úterý 21.9.2010 8:00 "Slovácké divadlo" - 7. D, 9. C Uherské Hradiště
Úterý 21.9.2010 8:00 ÚP Zlín - 9. A + 9. D Zlín
Úterý 21.9.2010 8:15 Vlakem za Komenským - 8. A + 8. D Uherský Brod
Úterý 21.9.2010 9:00 Zahájení výstavy ČSZ a ČSU KD Elektra
Úterý 21.9.2010 9:50 Beseda s panem Fojtíkem - 6. D ZŠ Luhačovice
Středa 22.9.2010 8:00 Seminář - "Aktivizující metody v AJ" Zlín
Středa 22.9.2010 8:00 ÚP Zlín - 9. C + 9. D Zlín
Středa 22.9.2010 8:15 Vlakem za Komenským - 8. B + 8. D Uherský Brod
Středa 22.9.2010 10:00 Ukázka složek - IZS; 1. až 7. třídy Luhačovice
Středa 22.9.2010 13:00 Exkurze - nástrojárna Zálesí - 9. B (chlapci) Zálesí Luhačovice
Středa 22.9.2010 14:00 Seminář "Činnostní vyučování v matematice" - 4. + 5. ročník Malenovice
Čtvrtek 23.9.2010 8:15 Seminář VP Slavičín
Čtvrtek 23.9.2010 8:15 Vlakem za Komenským - 8. C + 8. D Uherský Brod
Pátek 24.9.2010 8:00 Metodici prevence Zlín
Pátek 24.9.2010 8:00 "Podzim na dědině" - 4. B, 5. B Strážnice
Pátek 24.9.2010 9:00 Seminář "Centrum pro výuku hi-technologií" Uherský Brod
Sobota 25.9.2010 8:00 Metodici prevence Zlín
Úterý 28.9.2010 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 29.9.2010 8:00 Seminář - "Aktivizující metody v AJ" Zlín
Středa 29.9.2010 13:00 Exkurze - nástrojárna Zálesí - 9. A (chlapci) Zálesí Luhačovice
Středa 29.9.2010 13:45 Metodické sdružení ZŠ Luhačovice
Středa 29.9.2010 14:40 Měsíční provozní porada ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.9.2010 8:00 VSL vybíjená - I. stupeň Újezd
Čtvrtek 30.9.2010 13:00 Exkurze - nástrojárna Zálesí - 9. C (chlapci) Zálesí Luhačovice

Říjen 2010

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 4.10.2010 8:00 Prověrky BOZP ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.10.2010 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 4.10.2010 14:00 Seminář "Činnostní vyučování v matematice" - 6. + 7. ročník Uherský Brod
Úterý 5.10.2010 8:00 Den otevřených dveří Dům pro seniory
Úterý 5.10.2010 8:00 Prověrky BOZP ZŠ Luhačovice
Úterý 5.10.2010 12:30 Genetická metoda čtení Zlín
Středa 6.10.2010 8:00 Prověrky BOZP ZŠ Luhačovice
Středa 6.10.2010 13:00 Školení ZŠ Napajedla
Středa 6.10.2010 14:00 Školení - podzimní sběr dat Zlín
Čtvrtek 7.10.2010 8:00 Prověrky BOZP ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.10.2010 8:00 VSL - přespolní běh Štítná nad Vláří
Čtvrtek 7.10.2010 9:00 Hry s psychologickým obsahem - seminář Zlín
Pátek 8.10.2010 8:00 Prověrky BOZP ZŠ Luhačovice
Pátek 8.10.2010 9:00 Exkurze - SOŠ Slavičín Slavičín
Pondělí 11.10.2010 9:15 Výchovný koncert - 6. roč. Zlín
Pondělí 11.10.2010 14:00 Porada provozních zaměstnanců ZŠ Luhačovice
Úterý 12.10.2010 8:00 Krajská konference hromadného stravování Zlín
Středa 13.10.2010 8:00 Konzultace PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Středa 13.10.2010 13:00 Školení ZŠ Napajedla
Středa 13.10.2010 14:00 Činnostní učení ve výuce JČ Brumov-Bylnice
Čtvrtek 14.10.2010 9:00 Hodnocení týdne mobility MÚ Luhačovice
Čtvrtek 14.10.2010 10:00 Multimediální výchova - Rádio Zlín KD Elektra
Čtvrtek 14.10.2010 15:30 KRPŠ - 1. třídy ZŠ Luhačovice
Pátek 15.10.2010 9:00 Modelování v geometrii Zlín
Úterý 19.10.2010 7:00 Porada vedoucích ŠJ Zlín
Úterý 19.10.2010 8:00 Exkurze - dřevoobráběcí stroje - VII. A Luhačovice
Úterý 19.10.2010 8:30 Sekce ŠD Zlín
Úterý 19.10.2010 9:50 Projekt "Policista náš kamarád" - 2. třídy ZŠ Luhačovice
Středa 20.10.2010 9:00 Přírodovědný klokan - VIII. D + IX. D ZŠ Luhačovice
Středa 20.10.2010 10:50 Exkurze - dřevoobráběcí stroje - VII. C Luhačovice
Čtvrtek 21.10.2010 8:00 Exkurze - IV. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 21.10.2010 8:00 Konference - odpady Zlín
Čtvrtek 21.10.2010 9:30 Exkurze - V. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 21.10.2010 9:50 Projekt Policie ČR - VIII. třídy ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.10.2010 12:05 Exkurze - IV. A Muzeum Luhačovice
Pátek 22.10.2010 7:30 Redakční rada Luhačovických novin MěÚ Luhačovice
Pondělí 25.10.2010 8:00 DVPP Zlín
Pondělí 25.10.2010 12:05 Výukový program "Příběh vyšívaného šátku" Muzeum luhačovického Zálesí
Pondělí 25.10.2010 14:00 Závěrečná konference SOŠ SOŠ Luhačovice
Úterý 26.10.2010 8:00 Exkurze - dřevoobráběcí stroje - VII. B Luhačovice
Úterý 26.10.2010 9:55 Projekt "Policie ČR" - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 26.10.2010 11:35 Ukončení vyučování - 4., 5. a 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 26.10.2010 12:50 Ukončení vyučování - 7., 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 26.10.2010 13:10 Akademie - porada vedoucích PK + MS ZŠ Luhačovice
Středa 27.10.2010 0:00 Podzimní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 28.10.2010 0:00 Státní svátek Česká republika
Pátek 29.10.2010 0:00 Podzimní prázdniny ZŠ Luhačovice

Listopad 2010

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.11.2010 14:45 Porada ZŠ Luhačovice
Pondělí 1.11.2010 17:00 Plavecká soutěž - 4. a 5. ročník Rehabilitační pavilon Luhačovice
Úterý 2.11.2010 8:00 Exkurze 9. tříd (výběr) Zbrojovka Uherský Brod
Úterý 2.11.2010 9:30 Hlavolamy - 6. A + 8. D Zlín
Středa 3.11.2010 10:00 Školení - výchovní poradci Uherský Brod
Středa 3.11.2010 13:00 Školení Napajedla
Čtvrtek 4.11.2010 8:00 AŘZŠ Bělohrad
Čtvrtek 4.11.2010 8:15 Návštěva SPC ZŠ Luhačovice
Pátek 5.11.2010 8:00 AŘZŠ Bělohrad
Pátek 5.11.2010 8:00 Školení Uherské Hradiště
Pondělí 8.11.2010 8:00 Divadelní představení - IX. C, D, VII. D Uherské Hradiště
Pondělí 8.11.2010 13:00 Schůzka ředitelů okolních škol ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.11.2010 14:00 BOZP - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.11.2010 14:45 BOZP - pedagogičtí pracovníci ZŠ Luhačovice
Úterý 9.11.2010 8:00 Testy SCIO 9. tříd ZŠ Luhačovice
Úterý 9.11.2010 9:00 "Cesta do pravěku" - I. stupeň Kino Ekektra
Středa 10.11.2010 11:00 Exkurze - dřevoobráběcí stroje - VII. D Luhačovice
Středa 10.11.2010 11:00 Seminář VP SOŠ Slavičín
Středa 10.11.2010 13:00 Konference ke školství Zlín
Středa 10.11.2010 14:00 Schůze odborů OROS Zlín
Čtvrtek 11.11.2010 8:00 Hvězdárna - VI. A, C Vsetín
Čtvrtek 11.11.2010 8:00 Seminář "Recyklace odpadů" Zlín
Čtvrtek 11.11.2010 15:30 KRPŠ - I. B ZŠ Luhačovice
Pátek 12.11.2010 9:00 Film ke 100. výročí narození K. Zemana - vybrané třídy 2. stupně Kinosál Eektra
Úterý 16.11.2010 9:00 VSL - plavání Brumov-Bylnice
Úterý 16.11.2010 13:00 Seminář - VP Zlín
Úterý 16.11.2010 14:30 Dějepisná olympiáda - 8. a 9. ročník Luhačovice
Středa 17.11.2010 0:00 Státní svátek Česká republika
Čtvrtek 18.11.2010 8:00 Hvězdárna - VI. B, D Vsetín
Čtvrtek 18.11.2010 15:30 Slavnost Slabikáře - I. A ZŠ Luhačovice
Pátek 19.11.2010 6:00 Kurs - orientační běh Praha
Pátek 19.11.2010 8:00 VEOLIA - "Nejlepší laborant" Zlín
Pondělí 22.11.2010 8:00 Rubikon Vsetín
Pondělí 22.11.2010 14:45 Čtvrtletní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 23.11.2010 15:30 KRPŠ - 8. a 9. ročník, prezentace SŠ ZŠ Luhačovice
Středa 24.11.2010 15:30 KRPŠ - 2. až 7. ročník (2. třídy - budova jeslí) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 25.11.2010 9:00 Krajská konference EVVO Uherské Hradiště
Čtvrtek 25.11.2010 13:45 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 26.11.2010 8:15 Školní preventisté Zlín
Pondělí 29.11.2010 10:30 Knihovna - beseda - IV. B Knihovna
Pondělí 29.11.2010 11:00 DVPP - školení Zlín
Pondělí 29.11.2010 12:00 Knihovna - beseda - IV. A Knihovna
Pondělí 29.11.2010 13:00 Porada ředitelů PO MěÚ Luhačovice
Pondělí 29.11.2010 13:00 Seminář - metodik prevence Zlín
Úterý 30.11.2010 8:00 Exkurze - Slovácké strojírny - výběr žáků 9. tříd Uherský Brod
Úterý 30.11.2010 8:00 VSL - florbal Slavičín
Úterý 30.11.2010 9:00 Setkání ředitelů ZŠ - Luhačovicko MěÚ Luhačovice
Úterý 30.11.2010 14:00 Vystoupení žáků 2. tříd - Barvy života DK Elektra

Prosinec 2010

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.12.2010 10:00 Koncert Travellers - 1.- 5. ročník KD Elektra
Středa 1.12.2010 10:00 Setkání řídících pracovníků Uherské Hradiště
Středa 1.12.2010 11:15 Koncert Travellers - 6.- 9. ročník KD Elektra
Pátek 3.12.2010 8:15 Akademie - představení pro 1. až 9. ročník KD Elektra
Pátek 3.12.2010 10:30 Akademie - představení pro hosty KD Elektra
Pátek 3.12.2010 12:00 Prohlídka školy ZŠ Luhačovice
Pátek 3.12.2010 13:00 Oběd a posezení ZŠ Luhačovice
Pátek 3.12.2010 15:30 Program před radnicí Luhačovice
Pondělí 6.12.2010 9:00 Beseda v knihovně - 1.A Knihovna
Pondělí 6.12.2010 10:00 Exkurze - "Vánoce na dědině", IV.A, V.C Strážnice
Pondělí 6.12.2010 10:15 Beseda v knihovně - 1.B Knihovna
Pondělí 6.12.2010 14:45 Hodnotící porada ZŠ Luhačovice
Úterý 7.12.2010 8:15 Program: ČR - země známá neznámá - V., VI. roč. + VII.A,B Elektra
Úterý 7.12.2010 10:00 ČR - země známá neznámá - VIII., IX. roč. + VII.C, D Elektra
Úterý 7.12.2010 15:00 Třídní schůzka - V.B ZŠ Luhačovice
Středa 8.12.2010 12:00 Praxe ve ŠD - studentka VŠ ŠD Luhačovice
Středa 8.12.2010 13:45 LP č. 1 - S-P, VII.D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.12.2010 7:00 Zlínský vorvaň Zlín
Čtvrtek 9.12.2010 8:00 Dovednostní soutěž Uherský Brod
Čtvrtek 9.12.2010 8:00 DVPP - školení Ostrava
Čtvrtek 9.12.2010 8:55 Přírodovědný výukový program "Dravci a sovy" - I.A, B + III. + IV. roč., V.B, VI.A, VII.B, C, VIII.A, B, D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.12.2010 9:55 Dravci a sovy - V.A, VI.B, C, D, VII. A, D, VIII.C, IX.A, B, C, D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.12.2010 14:00 Zastupitelstvo Luhačovice
Pátek 10.12.2010 8:00 DVPP - školení Ostrava
Pondělí 13.12.2010 10:00 Olympiáda JČ - školní kolo ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.12.2010 10:00 Vánoční dílna I. A DDM Luhačovice
Pondělí 13.12.2010 11:00 Adventní čas - IV. B DDM Luhačovice
Pondělí 13.12.2010 13:45 MS Luhačovice
Úterý 14.12.2010 10:00 Adventní čas - IV. A DDM Luhačovice
Úterý 14.12.2010 10:15 Beseda v knihovně - 1.B Knihovna
Středa 15.12.2010 8:00 Knihovna 2.A, B Knihovna
Středa 15.12.2010 8:00 Zastupitelstvo Zlínského kraje Zlín
Středa 15.12.2010 12:00 Vystoupení žáků 2. tříd Strahov
Čtvrtek 16.12.2010 8:00 DV - p. Dřevojánek - IV.A, IV.B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.12.2010 8:00 Knihovna - Adventní čas - VI.B Knihovna
Čtvrtek 16.12.2010 10:00 Vánoční dílna v Muzeu Luhačovice - V.B Luhačovice
Čtvrtek 16.12.2010 12:50 Olympiáda z AJ pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.12.2010 16:30 Vánoční posezení - zájemci Luhačovice
Pátek 17.12.2010 8:00 Slovácké divadlo - 7.D, 9.C Uherské Hradiště
Pátek 17.12.2010 11:55 Srovnávací testy ze zeměpisu, 6. - 9. roč. ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.12.2010 12:05 Vánoční strom pro zvířata Luhačovice
Úterý 21.12.2010 12:00 Vánoční besídka . IV.A, IV.B Luhačovice
Úterý 21.12.2010 12:50 Olympiáda z JČ - školní kolo, pro žáky 6. a 7. tříd ZŠ Luhačovice
Středa 22.12.2010 8:00 Knihovna - beseda - vánoce Knihovna
Středa 22.12.2010 8:00 Redakční rada Luhačovických novin Luhačovice
Čtvrtek 23.12.2010 0:00 Samostudium, ŘD Česká republika
Čtvrtek 23.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pátek 24.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pondělí 27.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Úterý 28.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 29.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 30.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pátek 31.12.2010 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: