Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2009

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.1.2009 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Pátek 2.1.2009 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 5.1.2009 8:00 Zahájení výuky ZŠ Luhačovice
Úterý 6.1.2009 9:00 Prameny - pracovní schůzka MěÚ Luhačovice
Středa 7.1.2009 13:45 Školní kolo CHO pro 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 9.1.2009 15:00 Relaxační pobyt Piešťany
Pondělí 12.1.2009 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MěÚ Luhačovice
Úterý 13.1.2009 7:45 VSL - florbal Slavičín
Úterý 13.1.2009 8:30 Aktuální legislativa ve školské praxi - seminář Zlín
Středa 14.1.2009 9:00 Konzultace - PhDr. Szpaková (školní psycholog) ZŠ Luhačovice
Středa 14.1.2009 12:00 Seminář VP (přijímací řízení) Zlín
Pátek 16.1.2009 8:00 "Týden OZE" - VII. D Hostětín
Pátek 16.1.2009 9:00 "Prameny 2009" - přípravná schůzka MěÚ Luhačovice
Pondělí 19.1.2009 14:45 Klasifikační porada ZŠ Luhačovice
Úterý 20.1.2009 13:45 Školní kolo olympiády z NJ ZŠ Luhačovice
Středa 21.1.2009 8:00 Okresní kolo MO 5.+ 9. tříd Zlín
Čtvrtek 22.1.2009 10:00 Výchovný koncert, 8. ročník Dům umění, Zlín
Pátek 23.1.2009 8:00 Plavecký výcvik - 1.A, 2.A, 3.A Uherský Brod
Pátek 23.1.2009 19:00 Seminář historických tanců tělocvična ZŠ
Úterý 27.1.2009 7:45 Okresní kolo dějepisné olympiády Zlín
Úterý 27.1.2009 16:30 "Romové v Luhačovicích" Muzeum luhačovického Zálesí
Středa 28.1.2009 13:00 Ústní kolo olympiády z AJ pro 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 28.1.2009 14:00 Metodické sdružení I. stupeň - zápis ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.1.2009 9:00 Beseda o pověstech, III. A Knihovna
Čtvrtek 29.1.2009 10:00 Beseda o pověstech, III. B Knihovna
Čtvrtek 29.1.2009 10:50 Vydání vysvědčení - 1. až 3. roč. v průběhu posl. vyuč. hod. ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.1.2009 11:35 Vyučování končí pro 4. a 5. roč. v průběhu 4. vyuč. h. ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.1.2009 12:30 Vyučování končí pro 6. a 7. roč. v průběhu 5. vyuč. h. ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.1.2009 12:50 Vyučování končí pro 8. a 9. roč. v průběhu 5. vyuč. h. ZŠ Luhačovice
Pátek 30.1.2009 0:00 Pololetní prázdniny ČR

Únor 2009

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.2.2009 13:00 Porada ředitelů PO MěÚ Luhačovice
Úterý 3.2.2009 9:30 Pracovní schůzka - "Otevírání pramenů" MěÚ Luhačovice
Úterý 3.2.2009 13:00 Ústní kolo ol. z AJ pro 8. a 9. ročník - nemoc, odloženo ZŠ Luhačovice
Středa 4.2.2009 8:00 Okresní kolo CHO Zlín
Středa 4.2.2009 14:00 Pythagoriáda - školní kolo, 6. ročník - nemoc, odloženo ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.2.2009 8:15 Přednáška o Brazílii - 5.-7. roč. Elektra
Čtvrtek 5.2.2009 10:00 Přednáška o Brazílii - 8.a 9. roč. Elektra
Čtvrtek 5.2.2009 13:00 Návštěva Muzea luhačovického Zálesí Muzeum
Pátek 6.2.2009 8:00 Zahájení plav. kurzu 2. skup. - 1.B, 2.B a 3.B Uherský Brod
Pátek 6.2.2009 13:00 Pythagoriáda - školní kolo, 7. roč. - nemoc, odloženo ZŠ Luhačovice
Úterý 10.2.2009 14:00 Zápis do 1. tříd (14:00 až 17:00) Hlavní budova ZŠ - respirium
Středa 11.2.2009 8:00 Okresní kolo olympiády NJ Zlín
Středa 11.2.2009 9:00 Konzultační den PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.2.2009 8:00 Testy "Kalibro" pro žáky 5. roč. ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.2.2009 9:00 Interaktivní program - 4. A Muzeum luhačovického Zálesí
Čtvrtek 12.2.2009 11:00 Interaktivní program - 4. B Muzeum luhačovického Zálesí
Pátek 13.2.2009 8:00 "Týden řemesel" - 7. D Hostětín
Pátek 13.2.2009 9:00 Moderní křesťanská hudba - 6. až 9. roč ZŠ Luhačovice
Pátek 13.2.2009 9:00 Návštěva muzea - 5. C Muzeum luhačovického Zálesí
Pondělí 16.2.2009 8:00 Testy Kalibro - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.2.2009 14:00 Školení PO - provozní ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.2.2009 14:45 Školení PO - pedagogický sbor ZŠ Luhačovice
Úterý 17.2.2009 8:00 Lyžařský kurz 7. tříd (do 24. 2.) Újezd, Luhačovice
Úterý 17.2.2009 8:00 "The Action" - akce BESIPu, 9. třídy Velké kino Zlín
Středa 18.2.2009 9:00 "A co dál?" - projekt Gymnázia Slavičín ZŠ Luhačovice
Středa 18.2.2009 10:00 Karneval - 2. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.2.2009 8:00 Přednáška o cukrovce (1. skup.) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.2.2009 8:55 Přednáška o cukrovce (2. skup.) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.2.2009 13:00 Recitace - soutěž (1. až 3. ročník) Budova 1. tříd
Pátek 20.2.2009 10:00 Výchovný koncert pro 9. ročník Zlín
Pondělí 23.2.2009 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník Luhačovice, Újezd
Pondělí 23.2.2009 13:30 Recitace - škol. kolo - 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 24.2.2009 8:00 Lyžařský výcvik - 7. ročník Luhačovice, Újezd
Úterý 24.2.2009 8:15 Okresní kolo konverzační soutěže v AJ Slavičín
Úterý 24.2.2009 16:30 "Hráli jsme jak andělé" Muzeum Luhačovice
Středa 25.2.2009 9:00 Pracovní schůzka DDM + ZŠ ZŠ Luhačovice
Středa 25.2.2009 14:00 Dětský karneval ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2009 15:30 KRPŠ 9. tříd - volba povolání ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2009 19:00 Divadelní představení - zájemci Uherské Hradiště
Pátek 27.2.2009 8:00 Ekologický výukový program - 7. D Hostětín
Pátek 27.2.2009 8:00 Plavecký kurz - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod

Březen 2009

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.3.2009 8:00 Beseda v knihovně - 8. C Knihovna
Pondělí 2.3.2009 13:00 Porada ředitelů MěÚ Luhačovice
Úterý 3.3.2009 8:00 Beseda o dopravní výchově - 4. A ZŠ Luhačovice
Úterý 3.3.2009 8:00 Beseda v knihovně - 8. D Knihovna
Úterý 3.3.2009 10:00 Beseda o dopravní výchově - 4. B Zš Luhačovice
Úterý 3.3.2009 13:45 Školní kolo recitační soutěže - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 4.3.2009 10:00 Okrskové kolo v recitaci I., II. Knihovna
Čtvrtek 5.3.2009 8:00 VSL - lyžování Brumov - Bylnice
Čtvrtek 5.3.2009 10:00 Okrskové kolo recitační soutěže II. Knihovna
Pátek 6.3.2009 8:00 Plavecký výcvik - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod
Pátek 6.3.2009 10:00 Návštěva divadelního představení - 4. + 5. ročník Zlín
Pondělí 9.3.2009 8:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 10.3.2009 8:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 11.3.2009 8:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.3.2009 8:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 13.3.2009 8:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 18.3.2009 8:00 Srovnávací testy - Luhačovice x Slavičín ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.3.2009 8:00 "Klokan" - matematická soutěž (3. až 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.3.2009 8:00 Olympiáda AJ Zlín
Čtvrtek 19.3.2009 8:00 VSL - basketbal pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ Luhačovice
Pátek 20.3.2009 8:00 Olympiáda - AJ Zlín
Pátek 20.3.2009 8:00 Plavecký výcvik - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod
Pátek 20.3.2009 13:45 Krajské kolo národní soutěže Zvš DK Elektra
Pondělí 23.3.2009 8:00 Okresní kolo v recitaci; 2. až 9. ročník Napajedla
Pondělí 23.3.2009 13:00 Školení DVPP - "Proměny škol" Zlín
Úterý 24.3.2009 8:00 Okresní kolo olympiády JČ - 9. ročník Otrokovice
Úterý 24.3.2009 8:00 "Velikonoční zvyky" - 2. B Knihovna
Středa 25.3.2009 8:00 "Dobrodružná literatura" - 5. C Knihovna
Středa 25.3.2009 8:00 Krajské kolo CHO Zlín
Středa 25.3.2009 8:00 Krajské kolo MO - 9. ročník Zlín
Středa 25.3.2009 9:00 Divadlo "Opice Žofka" - 1. A, B Zlín
Středa 25.3.2009 13:00 Výtvarná soutěž, 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 25.3.2009 14:00 Školní kolo BiO ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2009 8:00 Týden mobility - seminář Praha
Čtvrtek 26.3.2009 9:00 "Prameny" - pracovní schůzka MěÚ Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2009 13:40 Návštěva Městské knihovny v Luhačovicích - ŠD Knihovna
Čtvrtek 26.3.2009 17:00 "Svatba na luhačovickém Zálesí" Muzeum Luhačovice
Pátek 27.3.2009 8:00 "Velikonoční zvyky" - 2. A Knihovna
Pátek 27.3.2009 8:30 Plavecký výcvik - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod
Pátek 27.3.2009 19:00 "Rok na vsi" - divadelní představení Zlín
Pondělí 30.3.2009 14:45 Referenční zkoušky - školení řidičů ZŠ Luhačovice
Úterý 31.3.2009 9:00 "Jaro" - 4. B Knihovna
Úterý 31.3.2009 9:00 Okresní kolo ZO Zlín
Úterý 31.3.2009 10:00 Výchovný koncert, 3. ročník Zlín
Úterý 31.3.2009 12:00 Velikonoční dílna, 4. A DDM

Duben 2009

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.4.2009 8:00 FO - okresní kolo Zlín
Středa 1.4.2009 8:30 Koncert ZUŠ, 1. až 3. ročník Kinosál Elektry
Středa 1.4.2009 8:45 Velikonoční dílna, 4. B Knihovna
Středa 1.4.2009 10:00 Koncert ZUŠ, 4. až 5. ročník Kinosál Elektry
Středa 1.4.2009 13:00 Schůze ČMOS Zlín
Čtvrtek 2.4.2009 8:00 Velikonoce, 3. B Knihovna
Čtvrtek 2.4.2009 8:45 Velikonoční dílna, 5. C DDM
Čtvrtek 2.4.2009 9:00 "Jaro", 4. A Knihovna
Čtvrtek 2.4.2009 9:55 Velikonoční dílna, 5. B DDM
Čtvrtek 2.4.2009 10:00 "Svatba na luhačovickém Zálesí", 6. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 2.4.2009 10:00 Velikonoce, 3. A Knihovna
Pátek 3.4.2009 10:00 Ergonomie školního nábytku MÚ Luhačovice
Pondělí 6.4.2009 8:00 Okresní kolo v basketbalu Zlín
Pondělí 6.4.2009 8:00 Srovnávací testy - Luhačovice x Slavičín ZŠ Luhačovice, ZŠ Slavičín
Pondělí 6.4.2009 8:00 Úřad práce - 8. B Zlín
Pondělí 6.4.2009 13:00 Porada ředitelů PO - MěÚ MěÚ Luhačovice
Úterý 7.4.2009 8:00 Sekce ŠD ŠD
Úterý 7.4.2009 8:00 Úřad práce - 8. C Zlín
Úterý 7.4.2009 14:30 Školní kolo DO pro 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 7.4.2009 17:00 "Luhačovická zastavení" - křest publikace Kinosál Elektry
Středa 8.4.2009 8:00 MO - okresní kolo, 6.- 8. ročník Zlín
Středa 8.4.2009 8:00 Návštěva knihovny - "Velikonoce"; 5. C Knihovna
Středa 8.4.2009 8:00 Úřad práce - 8. A Zlín
Středa 8.4.2009 9:00 Konzultační den PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 8.4.2009 13:00 Velikonoce pro ŠD - DDM DDM
Středa 8.4.2009 14:45 Školní kolo DO ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.4.2009 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pátek 10.4.2009 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pondělí 13.4.2009 0:00 Pondělí velikonoční Česká republika
Úterý 14.4.2009 8:00 Úřad práce - 8. D Zlín
Úterý 14.4.2009 14:00 Komise SPOD MěÚ Luhačovice
Středa 15.4.2009 8:00 BiO - Gymnázium TGM, 8. + 9. ročník Zlín
Čtvrtek 16.4.2009 8:00 "Poznej a chraň" - 6. + 7. ročník ZŠ Želechovice
Čtvrtek 16.4.2009 8:00 VSL - volejbal starších žákyň ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.4.2009 10:15 Modelování z hlíny - 2. B DDM
Pátek 17.4.2009 8:00 Plavecký výcvik Uherský Brod
Pátek 17.4.2009 19:00 Divadelní představení - "Rok na vsi" Zlín
Pondělí 20.4.2009 8:00 Zahájení týdne přijímacího řízení do středních škol - 9. ročník Česká republika
Pondělí 20.4.2009 11:00 Fyzikální seminář - "Fyzika lidského těla" TGM Zlín
Úterý 21.4.2009 8:00 Divadelní představení - 1. až 3. ročník (30,- Kč) Kinosál Elektry
Úterý 21.4.2009 9:00 Dopravní hřiště - 4. A, B Malenovice
Úterý 21.4.2009 14:00 "Batoh plný nápadů" - seminář M Zlín
Středa 22.4.2009 8:00 "Den Země" - Jaro v Luhačovicích - 1. až 7. ročník + výběr z 8. r. Luhačovice
Středa 22.4.2009 8:00 Pythagoriáda - 6. + 7. ročník, okresní kolo Zlín
Středa 22.4.2009 8:30 Oblastní konference MP Zlín
Středa 22.4.2009 14:00 Školení chemiků Zlín
Čtvrtek 23.4.2009 8:00 Diabetologické dny - výstava výtvarných prací žáků Galerie Elektry
Čtvrtek 23.4.2009 8:00 Muzeum luhačovického Zálesí - 6. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 23.4.2009 8:00 VSL - minikopaná - 6. až 9. ročník SC Radostova
Čtvrtek 23.4.2009 10:15 Modelování z hlíny - 2. B DDM
Čtvrtek 23.4.2009 13:00 ŠD - "Mladý čtenář" Knihovna
Čtvrtek 23.4.2009 13:30 Pěvecká soutěž, 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 24.4.2009 7:45 Lesní olympiáda družstev, 4. až 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 24.4.2009 8:00 Muzeum luhačovického Zálesí, 6. D Muzeum Luhačovice
Pátek 24.4.2009 8:00 Plavecký kurz - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod
Pondělí 27.4.2009 8:00 Konference ČMOS Praha
Pondělí 27.4.2009 8:30 Okresní kolo v házené - mladší žáci Zlín
Pondělí 27.4.2009 13:45 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 27.4.2009 14:45 Klasifikační pedagogická rada ZŠ Luhačovice
Úterý 28.4.2009 7:30 Okresní kolo minikopané starších žáků Napajedla
Úterý 28.4.2009 8:00 Krajské kolo soutěže "Poznej a chraň" Želechovice
Úterý 28.4.2009 11:00 Muzeum luhačovického Zálesí - 6. C Muzeum Luhačovice
Úterý 28.4.2009 15:30 Třídní schůzky KRPŠ - (1. až 8. ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 29.4.2009 7:00 Okresní kolo BiO - kategorie "D" ZOO Lešná
Středa 29.4.2009 8:00 Krajské kolo FO Zlín
Středa 29.4.2009 8:00 Matematická soutěž - 3. ročník Zlín
Čtvrtek 30.4.2009 8:00 Dopravní soutěž - DDM DDM
Čtvrtek 30.4.2009 13:30 "Slet čarodějnic" ve ŠD ŠD

Květen 2009

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.5.2009 0:00 Svátek práce Česká republika
Pondělí 4.5.2009 8:00 Fotografování 2. st. - 1. - 3. ročník + Kladná Žilín ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.5.2009 8:55 "Čas proměn" - přednáška pro dívky - 7. ročník Jídelna ZŠ
Úterý 5.5.2009 8:00 Fotografování - 2. st. - 4. - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 6.5.2009 8:00 Memoriál M. Lásky - košíková pro 6. až 9. ročník Uherský Brod
Středa 6.5.2009 8:00 VSL - McDonald Cup - pro 4. - 5. ročník Vlachovice
Středa 6.5.2009 12:00 Malování na hedvábí s lektorkou J. Svobodovou ŠD
Středa 6.5.2009 16:00 Besídka pro maminky - I. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.5.2009 8:00 Dopravní soutěž mladších žáků Malenovice
Čtvrtek 7.5.2009 8:00 Sportovní dopoledne - 2. B Luhačovice
Čtvrtek 7.5.2009 8:00 VSL - McDonald Cup pro 1. až 3. třídy Nedašov
Pátek 8.5.2009 14:30 "Otevírání pramenů" Luhačovice
Pondělí 11.5.2009 9:00 DDM - Putování za zbojníky - 3. A, B DDM Luhačovice
Pondělí 11.5.2009 14:45 Provozní porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 12.5.2009 8:00 Atletický čtyřboj - mladší žactvo Brumov - Bylnice
Úterý 12.5.2009 10:00 Šikana v otázkách a odpovědích - seminář Zlín
Úterý 12.5.2009 11:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MěÚ Luhačovice
Úterý 12.5.2009 13:00 Pěvecká soutěž, 4. a 5. třídy ZŠ Luhačovice
Úterý 12.5.2009 14:00 Psychologické testy - profesní orientace ZŠ Luhačovice
Středa 13.5.2009 8:00 Atletický čtyřboj - starší žáci Brumov - Bylnice
Středa 13.5.2009 8:00 Klima a kázeň ve třídě - seminář Zlín
Středa 13.5.2009 9:00 Fotografování - 5. C ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.5.2009 10:00 Valčík s Bašírem - film - 9. ročník DK Elektra
Pátek 15.5.2009 8:00 Plavecký kurz - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod
Pátek 15.5.2009 9:00 Informační technologie ve školství - konference hotel Adamantino
Pondělí 18.5.2009 8:00 Ekoolympiáda Štípa
Pondělí 18.5.2009 8:00 Školní výlet - 6. B Veselí nad Moravou
Pondělí 18.5.2009 8:00 Školní výlet - 9. D Pustevny, Rožnov pod Radhoštěm
Pondělí 18.5.2009 15:30 Rozbory profi-testů, 8. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 19.5.2009 8:00 Exkurze do dolů - 5. A, B Ostrava
Úterý 19.5.2009 8:00 Školní výlet - 4. A, B Vyškov
Úterý 19.5.2009 8:00 Školní výlet - 8. A, C, D Pálava, Lednice
Úterý 19.5.2009 8:00 "Zelená stezka" - výběr žáků Maršov
Úterý 19.5.2009 15:30 Rozbory profi-testů, 8. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 20.5.2009 8:00 Krajské finále ZŠ v OB SC Radostova Luhačovice
Středa 20.5.2009 8:00 Školní výlet - 7. A, B Rožnov pod Radhoštěm
Středa 20.5.2009 13:15 Metodické sdružení - I. stupně ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.5.2009 8:00 Školní výlet - 1. A, B ZOO Lešná
Čtvrtek 21.5.2009 8:00 Školní výlet - 3. A, B Rožnov pod Radhoštěm
Čtvrtek 21.5.2009 8:00 Školní výlet - 7. C Lopeník
Pátek 22.5.2009 8:00 Plavecký kurz - 1. B, 2. B, 3. B Uherský Brod
Pátek 22.5.2009 8:00 Školní výlet - 7. C Lopeník
Pondělí 25.5.2009 8:00 Praxe ve ŠD ŠD
Pondělí 25.5.2009 14:00 Rozbory "profi-testů" - psycholog ZŠ Luhačovice
Úterý 26.5.2009 8:00 PPP - paní Audová, integrovaní žáci ZŠ Luhačovice
Středa 27.5.2009 6:00 Exkurze - výběr žáků 9. ročníku severní Morava
Čtvrtek 28.5.2009 7:00 "Atletický čtyřboj" - krajské kolo Valašské Meziříčí
Čtvrtek 28.5.2009 7:45 Školní výlet - 2. A, B Vyškov
Pátek 29.5.2009 8:00 "Kříž u potoka" - divadelní představení, 9. ročník kino Elektra
Pátek 29.5.2009 19:30 Koncert hudebního oboru ZUŠ Společenský dům

Červen 2009

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.6.2009 8:00 Den dětí - hry v přírodě, III. B Luhačovice
Pondělí 1.6.2009 8:00 MDD - soutěžní dopoledne, III. A MDD
Pondělí 1.6.2009 8:00 Školní výlet - IX. E Olomouc
Pondělí 1.6.2009 8:00 Školní výlet - VI. C Luhačovicko
Úterý 2.6.2009 7:20 Plavecké závody, 1. až 5. ročník Uherský Brod
Středa 3.6.2009 7:30 Školní výlet - 5. A, C Lednice, Mikulčice
Středa 3.6.2009 8:30 Celorepublikové finále v OB Olomouc
Středa 3.6.2009 12:30 "Dítě v krizi" - přednáška Zlín
Středa 3.6.2009 19:00 Slovácké divadlo - zájemci Uherské Hradiště
Čtvrtek 4.6.2009 8:00 "Dítě v krizi" - přednáška Zín
Čtvrtek 4.6.2009 8:00 "Duhová kulička" Zlín
Čtvrtek 4.6.2009 8:00 Okresní soud, exkurze - 9. A, D Zlín
Pátek 5.6.2009 8:00 Plavání - I. B, II. B, III. B Uherský Brod
Pátek 5.6.2009 8:00 Školní výlet - IX. C Olomouc
Pátek 5.6.2009 8:00 Školní výlet - VI. A, D Rožnov pod Radhoštěm
Pátek 5.6.2009 10:00 Testy RVMPP - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.6.2009 8:30 SPC - Mgr. Slováková Zlín
Pondělí 8.6.2009 13:00 Porada ředitelů - PO MěÚ Luhačovice
Pondělí 8.6.2009 14:00 Interaktivní výuka Slavičín
Úterý 9.6.2009 8:00 Školní výlet - 7. D, 8. B Praha
Úterý 9.6.2009 14:00 Kroužek AJ - besídka Budova jeslí
Středa 10.6.2009 8:00 Školní výlet - 7. D, 8. B Praha
Středa 10.6.2009 8:30 Konzultační hodiny - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.6.2009 8:00 Školní výlet - 9. A Velké Karlovice
Čtvrtek 11.6.2009 8:00 VSL - atletické závody, 4. až 9. ročník Valašské Klobouky
Pátek 12.6.2009 8:00 Školní ýlet - 9. A Velké Karlovice
Pátek 12.6.2009 8:15 Den otevřených dveří pro ZŠ Pozlovice ZŠ Luhačovice
Pátek 12.6.2009 12:00 Výlet ŠD Vizovice
Pondělí 15.6.2009 10:00 "Týden mobility" - koordinační schůzka MěÚ Luhačovice
Pondělí 15.6.2009 10:00 Výuka jízdy na kole - I. B Luhačovice
Pondělí 15.6.2009 14:45 Klasifikační porada ZŠ Luhačovice
Úterý 16.6.2009 8:00 Exkurze do výrobny lázeňských oplatků CLIP - V. A Luhačovice
Úterý 16.6.2009 8:00 Návštěva dětí MŠ v ZŠ - předškoláci ZŠ Luhačovice
Úterý 16.6.2009 18:00 "Čert a Káča" - dramatický obor ZUŠ kino Elektra
Středa 17.6.2009 7:30 Exkurze - návštěva výcvikového prostoru pro psy - 6. B Biskupice
Středa 17.6.2009 8:00 Spotovní den - 8. A + 8. C SC Radostova
Středa 17.6.2009 8:00 Vycházka na Podhradí - 3. A Podhradí
Středa 17.6.2009 13:00 OROS - Zlín Zlín
Čtvrtek 18.6.2009 8:00 Atletický čtyřboj, 2. a 3. třídy Zlín
Čtvrtek 18.6.2009 10:00 "Kurz knihovníka" - 6. B Knihovna
Čtvrtek 18.6.2009 10:00 Slavnostní zakončení abecedy podnikání - 5. A ZŠ Luhačovice
Pátek 19.6.2009 6:00 Měření hustoty dopravy, 9. A Luhačovicko
Pátek 19.6.2009 10:30 Přijetí nejúspěšnějšíh žáků u starosty města MěÚ Luhačovice
Pátek 19.6.2009 16:00 Zámecká akademie - vystoupení kroužků DDM kino Elektra
Pondělí 22.6.2009 8:00 "Drogy" - 6. B Knihovna
Pondělí 22.6.2009 8:00 Nácvik na školní akademii - 9. ročník tělocvična ZŠ
Pondělí 22.6.2009 9:00 "Brouček Čech" - 7. B Knihovna
Pondělí 22.6.2009 9:00 Koncert, 1. až 5. třídy kinosál Elektra
Pondělí 22.6.2009 10:00 Koncert, 6. až 8. ročník kinosál Elektra
Pondělí 22.6.2009 13:40 MS - učitelé 2. tříd ZŠ Luhačovice
Úterý 23.6.2009 8:00 Cyklistický výlet - 4. A, B přehrada
Úterý 23.6.2009 8:00 Generální zkouška školní akademie DK Elektra
Úterý 23.6.2009 8:00 Lanové aktivity DDM
Úterý 23.6.2009 9:00 Putovní výstava "Prima klima" - 6. C, D ZŠ Luhačovice
Úterý 23.6.2009 15:30 Schůzka rodičů žáků 1. tříd ZŠ Luhačovice
Středa 24.6.2009 7:30 Exkurze - 5. A Bojkovice
Středa 24.6.2009 8:00 Putovní výstava "Prima klima" - 7. A ZŠ Luhačovice
Středa 24.6.2009 9:00 Školní akademie, 1. až 5. ročník + ZŠ Sehradice DK Elektra
Středa 24.6.2009 11:00 Den otevřených dveří - ZŠ Sehradice ZŠ Luhačovice
Středa 24.6.2009 11:00 Školní akademie - II. stupeň KD Elektra
Středa 24.6.2009 16:00 Školní akademie pro rodiče žáků 9. tříd DK Elektra
Čtvrtek 25.6.2009 8:00 Návštěva ekofarmy "U Vítků" - 6. B Luhačovice
Čtvrtek 25.6.2009 8:00 Vycházka do okolí Luhačovic - 9. B Luhačovicko
Čtvrtek 25.6.2009 8:00 Vycházka k Veze - 3. B Luhačovicko
Čtvrtek 25.6.2009 8:00 Výlet do Kladné Žilín - 1. A, B Kladná Žilín
Čtvrtek 25.6.2009 13:30 Odpoledne plné her DDM
Pátek 26.6.2009 8:00 Beseda - 8. C Knihovna
Pátek 26.6.2009 8:00 Cesta za pokladem - 1. A, 3. A Luhačovicko
Pátek 26.6.2009 8:00 Sportovní den - 7. A, B, 6. D Luhačovicko
Pátek 26.6.2009 8:00 Výšlap na Komonec - 6. B Luhačovicko
Pátek 26.6.2009 8:30 "Čert a Káča" - 3. až 6. ročník, dramatický kroužek ZUŠ kinosál Elektra
Pondělí 29.6.2009 8:00 Pyžamová párty - 5. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 29.6.2009 8:00 "Star Trek 11" - 8. a 9. ročník Kino Elektra
Pondělí 29.6.2009 8:00 Úklid tříd a kabinetů ZŠ Luhačovice
Pondělí 29.6.2009 8:00 Vycházka k přehradě - 4. A, B + 5. C Luhačovicko
Pondělí 29.6.2009 8:00 Vycházka s občerstvením, 7. C Luhačovicko
Pondělí 29.6.2009 9:00 Předání hraček do sbírky LUHAINFO
Úterý 30.6.2009 8:00 Vydání vysvědčení ZŠ LUhačovice

Září 2009

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.9.2009 8:00 Slavnostní zahájení školního roku 09/10 ZŠ Luhačovice
Úterý 1.9.2009 10:00 Koordinační schůzka - "Týden mobility" MěÚ Luhačovice
Čtvrtek 3.9.2009 8:00 Seznamovací dopoledne kolektivů 6. tříd - VI. A DDM Luhačovice
Pátek 4.9.2009 8:00 Seznamovací dopoledne kolektivů 6. tříd - VI. C DDM Luhačovice
Pondělí 7.9.2009 8:00 Seznamovací odpoledne kolektivů 6. tříd -VI. D DDM Luhačovice
Pondělí 7.9.2009 13:00 Porada ředitelů MěÚ Luhačovice
Úterý 8.9.2009 8:00 Seznamovací odpoledne kolektivů 6. tříd - VI. B DDM Luhačovice
Středa 9.9.2009 13:00 Organizační schůzka SK (AŠSK) Zlín
Pátek 11.9.2009 8:00 Zahájení plaveckého výcviku - 1. A, 2. A + 3. A Uherský Brod
Pátek 11.9.2009 10:00 Mezinárodní folklórní festival - 1. stupeň Luhačovice
Pondělí 14.9.2009 7:05 Zahájení výuky náboženství ZŠ Luhačovice
Úterý 15.9.2009 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Středa 16.9.2009 8:00 Zahájení "Evropského týdne mobility" Luhačovicko
Středa 16.9.2009 13:00 Setkání metodiků prevence Zlín
Čtvrtek 17.9.2009 9:00 Odborná technická prohlídka tělocvičny ZŠ Luhačovice
Úterý 22.9.2009 8:00 Evropský "Den bez aut" Evropa
Úterý 22.9.2009 8:00 Odborná prohlídka tělocvičného nářadí - firma ROTN ZŠ Luhačovice
Středa 23.9.2009 8:00 Sekce ŠD Zlín
Pondělí 28.9.2009 8:00 Státní svátek ČR
Úterý 29.9.2009 15:30 Třídní schůzky 6. ročníků ZŠ Luhačovice
Středa 30.9.2009 8:00 Výchova a výcvik psů, 1. + 3. třídy ZŠ Luhačovice
Středa 30.9.2009 8:30 Seminář výchovných poradců SPŠ Uherský Brod
Středa 30.9.2009 11:50 Multimedia SILCOM ZŠ Luhačovice

Říjen 2009

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.10.2009 8:00 Valašská sportovní liga - vybíjená, 4. + 5. třídy Újezd
Čtvrtek 1.10.2009 9:00 Spisová služba Zlín
Pátek 2.10.2009 8:00 Celodenní výukový program "Prima klima" - pro žáky 3. A, B + 4. A ZŠ Luhačovice
Pátek 2.10.2009 12:00 ČMOS Moravský Krumlov
Sobota 3.10.2009 8:00 ČMOS Moravský krumlov
Pondělí 5.10.2009 8:00 Celodenní výukový program "Prima klima" - 3. A, B + 4. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 5.10.2009 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MěÚ Luhačovice
Úterý 6.10.2009 8:00 Profesní průprava - seminář Zlín
Úterý 6.10.2009 14:00 "Multikulturalita" - seminář Zlín
Čtvrtek 8.10.2009 7:30 Valašská sportovní liga - přespolní běh Štítná nad Vlárou
Čtvrtek 8.10.2009 8:00 Výukový program "Mikulčice" - VP 7. + 8. ročník Mikulčice
Čtvrtek 8.10.2009 12:00 "Pedagogický pracovník ve víru paragrafů" - seminář Zlín
Čtvrtek 8.10.2009 13:30 Divadelní představení - "Švejk" Zlín
Pátek 9.10.2009 8:00 Celodenní výukový program "Prima klima" - 4. B, 5. A, B, C ZŠ Luhačovice
Pátek 9.10.2009 10:00 Výchovný koncert - 7. ročník Dům umění Zlín
Úterý 13.10.2009 7:00 Finanční gramotnost - školení Brno
Úterý 13.10.2009 8:30 Sekce ŠD Zlín
Úterý 13.10.2009 10:30 Keramika v DDM - III. A DDM Luhačovice
Úterý 13.10.2009 12:00 Závod v OB pro děti MŠ Luhačovice
Úterý 13.10.2009 13:00 Junior Achevement - Baťova vila Zlín
Úterý 13.10.2009 14:00 Sociálněprávní ochrana dětí - komise MěÚ Luhačovice
Úterý 13.10.2009 14:00 Tvořivá škola Brumov - Bylnice
Středa 14.10.2009 9:00 Konzultační den - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Středa 14.10.2009 10:30 Keramika v DDM - III. B DDM Luhačovice
Čtvrtek 15.10.2009 10:00 Divadelní představení "Eva tropí hlouposti" - 8. C + 6. D Zlín
Čtvrtek 15.10.2009 11:00 SOŠ Slavičín Slavičín
Pátek 16.10.2009 16:00 Vernisáž grafických listů Františka Kupky Galerie Štítná nad Vlárou
Pondělí 19.10.2009 13:30 Seminář dyslektických asistentek Zlín
Pondělí 19.10.2009 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 20.10.2009 9:20 "Cesta ke kvalitě" - školení Zlín
Úterý 20.10.2009 12:00 Slavnostní předání tělocvičny ZŠ za účasti MěÚ a KÚ ZŠ Luhačovice
Úterý 20.10.2009 14:00 Seminář - "Tvořivá škola" Brumov - Bylnice
Středa 21.10.2009 8:00 Burza firem Slavičín
Středa 21.10.2009 8:00 Návštěva knihovny - 4. A Knihovna
Čtvrtek 22.10.2009 8:00 Seminář pro MP + VP - "Šikana" Zlín
Čtvrtek 22.10.2009 9:00 Celokrajské pracovní setkání ředitelů a VP Zlín
Čtvrtek 22.10.2009 10:00 Burza škol SPŠ Slavičín
Čtvrtek 22.10.2009 11:00 Návštěva knihovny - 4. B Knihovna
Čtvrtek 22.10.2009 15:30 Schůzky KRPŠ - 1. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 23.10.2009 8:00 Vrstevnický program pro MP Zlín
Pátek 23.10.2009 9:00 Burza škol SPŠ Zlín
Pondělí 26.10.2009 10:00 "Krátká dlouhá cesta"- festival židovské kultury - 8. + 9. ročník Elektra Luhačovice
Pondělí 26.10.2009 14:00 HALLOWEEN ve ŠD ŠD Luhačovice
Úterý 27.10.2009 9:00 "Jak šlo vejce na vandr" - divadelní představení MD Zlín
Středa 28.10.2009 0:00 Státní svátek ČR
Čtvrtek 29.10.2009 0:00 Podzimní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 30.10.2009 0:00 Podzimní prázdniny ZŠ Luhačovice

Listopad 2009

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.11.2009 9:00 Oprava Tv-nářadí; firma ROTN ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.11.2009 10:00 Divadelní představení "Čert a Káča"; 3.- 5. ročník DK Elektra
Pondělí 2.11.2009 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 3.11.2009 8:30 Setkání ředitelů základních škol Vizovice
Úterý 3.11.2009 9:00 Oprava Tv-nářadí; firma ROTN ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.11.2009 10:00 Divadelní představení "Kolombína kořenářkou" - 1.- 3. ročník Sokolovna
Pátek 6.11.2009 8:00 Den otevřených dveří SOŠ Luhačovice
Pátek 6.11.2009 8:30 Zájmové vzdělávání v ŠD Zlín, Potoky
Pondělí 9.11.2009 8:00 Keramická dílna - 5. B DDM Luhačovice
Pondělí 9.11.2009 8:00 Praxe studentky VŠ ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.11.2009 10:00 Hvězdárna - 6. B, D Vsetín
Pondělí 9.11.2009 10:50 Beseda "Marie Calma Veselá" - 9. D Muzeum luhačovického Zálesí
Pondělí 9.11.2009 14:00 Školení BOZP - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.11.2009 14:45 Školení BOZP - pedagogové ZŠ Luhačovice
Úterý 10.11.2009 9:00 Profesní průprava -ČŠI Zlín
Úterý 10.11.2009 10:00 Keramická dílna - 4. A DDM Luhačovice
Středa 11.11.2009 8:45 Přírodovědný klokan - 8. D + 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 11.11.2009 17:45 Divadelní představení MD Zlín
Čtvrtek 12.11.2009 8:50 Beseda "Marie Calma Veselá" - 9. B Muzeum luhačovického Zálesí
Čtvrtek 12.11.2009 9:00 Konzultační den SPC ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.11.2009 10:50 Beseda "Marie Calma Veselá" - 9. A Muzeum luhačovického Zálesí
Čtvrtek 12.11.2009 12:55 Beseda "Marie Calma Veselá" - 9. C Muzeum luhačovického Zálesí
Pátek 13.11.2009 9:00 Hvězdárna - 6. A, C vsetín
Sobota 14.11.2009 8:00 100. výročí TJ Sokol Luhačovice Luhačovice
Pondělí 16.11.2009 9:00 Beseda "Winton" - VIII. B MK Luhačovice
Úterý 17.11.2009 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 18.11.2009 14:00 Oblastní konference ČMOS Zlín
Středa 18.11.2009 14:00 Seminář "Tvořivá škola" - ČJ Napajedla
Čtvrtek 19.11.2009 8:00 Testy SCIO - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.11.2009 8:00 Závody v plavání - I. stupeň Luhačovice
Čtvrtek 19.11.2009 10:00 Beseda "Winton" - VIII. C MK Luhačovice
Pátek 20.11.2009 15:00 Projekt DDM+ZŠ "Barvy života" ZŠ Luhačovice
Sobota 21.11.2009 8:00 Projekt DDM+ZŠ "Barvy života" ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.11.2009 14:45 Čtvrtletní pedagogická klasifikační porada ZŠ Luhačovice
Úterý 24.11.2009 8:00 Seminář AJ Zlín
Úterý 24.11.2009 9:00 Profesní průprava - seminář Zlín
Středa 25.11.2009 14:00 Seminář "Tvořivá škola" - ČJ Napajedla
Středa 25.11.2009 15:30 Schůzky KRPŠ 8.+9. ročník; burza škol ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.11.2009 13:00 Konference VP Zlín

Prosinec 2009

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.12.2009 8:30 ŠVP - školení Zlín
Úterý 1.12.2009 8:55 Dějepisná olympiáda - 8. + 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 1.12.2009 9:00 Beseda s Policií ČR - 8. A, D ZŠ Luhačovice
Úterý 1.12.2009 9:00 Profesní průprava zástupců ZŠ Zlín
Úterý 1.12.2009 10:00 Beseda s Policií ČR - 8. B, C ZŠ Luhačovice
Středa 2.12.2009 8:00 Okresní kolo halové kopané SC Radostova
Čtvrtek 3.12.2009 8:00 Vánoční dílnička - I. stupeň Knihovna
Čtvrtek 3.12.2009 8:00 Vánoční jarmark - 1. A, B Knihovna
Pátek 4.12.2009 8:00 Mikuláš v MŠ MŠ Luhačovice
Pátek 4.12.2009 9:00 Vánoční jarmark Luhačovice
Pátek 4.12.2009 11:30 Setkání ředitelů PO MěÚ Luhačovice
Sobota 5.12.2009 9:00 Mikulášský sportovní den SC Radostova
Pondělí 7.12.2009 13:00 Porada ředitelů PO MěÚ Luhačovice
Úterý 8.12.2009 6:00 ČMOS Praha
Úterý 8.12.2009 8:00 Divadelní představení - 8. C, D Uherské Hradiště
Úterý 8.12.2009 8:00 Exkurze SPŠ - výběr z 9. tříd Uherský Brod
Úterý 8.12.2009 8:00 Okresní kolo halové kopané SC Radostova
Úterý 8.12.2009 8:00 Setkání koordinátorů ETM Kroměříž
Středa 9.12.2009 8:00 Prevence rizikového chování dětí a mládeže - 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 9.12.2009 8:00 Vánoce ve skanzenu - 4. třídy Strážnice
Středa 9.12.2009 8:15 "Indie" - zeměpisná přednáška, 6.+7. ročník DK Elektra
Středa 9.12.2009 10:00 "Indie" - zeměpisná přednáška, 8.+9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 10.12.2009 8:00 Školní kolo olympiády v JČ ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 10.12.2009 10:00 Muzeum - 3. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 10.12.2009 11:00 Muzeum - 3. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 10.12.2009 13:30 Výstava betlémů - ŠD MěDK Elektra
Čtvrtek 10.12.2009 19:00 Vánoční koncert ZUŠ MěDK Elektra
Pátek 11.12.2009 8:00 Škola proti šikaně DDM Luhačovice
Pondělí 14.12.2009 12:00 Beseda "Holocaust" - 7. B Knihovna
Pondělí 14.12.2009 12:05 Olympiáda - AJ, 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 15.12.2009 10:15 Výchovný koncert pro žáky 6. tříd Zlín
Středa 16.12.2009 8:00 Autorské čtení pro 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 16.12.2009 13:45 Olympiáda - AJ, 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 16.12.2009 15:30 Schůzka KRPŠ - 2. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.12.2009 9:00 Dílničky DDM - 1. A, B DDM Luhačovice
Čtvrtek 17.12.2009 12:30 Setkání výchovných poradců - SOU Uherský Brod
Pátek 18.12.2009 9:00 Pracovní schůzka ZŠ a SPC ZŠ Luhačovice
Pátek 18.12.2009 17:00 Vánoční posezení pedagogického sboru SC Radostova
Pondělí 21.12.2009 8:00 Pracovní porada ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.12.2009 9:00 Inventarizace ZŠ Luhačovice
Úterý 22.12.2009 8:00 Inventarizace ZŠ Luhačovice
Středa 23.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 24.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pátek 25.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pondělí 28.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Úterý 29.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 30.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 31.12.2009 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: