Akce

← ← Historie Plánované → →

Září 2008

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.9.2008 6:00 1. pracovní týden ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.9.2008 6:00 2. pracovní týden ZŠ Luhačovice
Úterý 16.9.2008 8:00 Týden mobility Luhačovice a okolí
Úterý 16.9.2008 13:00 "Hodnocení a sebehodnocení" Zlín
Středa 17.9.2008 13:00 Asociace školních sportovních klubů Zlín
Středa 17.9.2008 14:00 Netradiční způsoby vyučování v ZŠ Uherské Hradiště
Čtvrtek 18.9.2008 10:00 "Čert a Káča" Lázeňské divadlo
Pondělí 22.9.2008 8:00 Evropský den bez aut Luhačovice
Pondělí 22.9.2008 8:00 Prevence úrazovosti ZŠ Luhačovice
Pondělí 22.9.2008 8:45 Výstava vláčků Sokolovna - Luhačovice
Pondělí 22.9.2008 14:30 Matrika Zlín
Úterý 23.9.2008 15:30 Schůzky KRPŠ - 1. ročník Učebny 1. tříd
Středa 24.9.2008 15:30 Schůzky KRPŠ - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 25.9.2008 8:00 ZOO Lešná Zlín - Lešná
Pátek 26.9.2008 8:00 Burza středních škol Zlín
Pondělí 29.9.2008 13:30 Seminář "Efektivní metody výuky na 1. stupni" Zlín
Pondělí 29.9.2008 14:00 "WORLD HARMONY RUN" - štafetový běh Luhačovice - Lázeňské náměstí
Úterý 30.9.2008 8:00 Úřad práce - 9. A (14 žáků) + 9. E (19 žáků) Zlín
Úterý 30.9.2008 9:00 Porada ředitelů MěÚ Luhačovice

Říjen 2008

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.10.2008 8:00 Přírodovědný KLOKAN - 8. A, 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 1.10.2008 8:00 Sekce ŠD Zlín - Jižní svahy
Středa 1.10.2008 8:00 Úřad práce - 9. B (21 žáků) + 9. D (11 žáků) Zlín
Čtvrtek 2.10.2008 9:00 Valašská sportovní liga - vybíjená 4. a 5. tříd Luhačovice
Čtvrtek 2.10.2008 10:00 Dokumentární film "Milujte své nepřátele" - 8. a 9. ročník + VP 7 (společenskovědný seminář) Kino Elektra - Luhačovice
Pátek 3.10.2008 8:00 Úřad práce - 9. C (21 žáků) + 9. D (11 žáků) Zlín
Pátek 3.10.2008 8:00 Zahájení plaveckého kurzu - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Pondělí 6.10.2008 13:00 Porada ředitelů PO - MěÚ MěÚ Luhačovice
Úterý 7.10.2008 8:00 Archeoskanzen - 5. A, B, C Modrá + Velehrad
Úterý 7.10.2008 10:00 Výchovný koncert pro 8. třídy Zlín
Úterý 7.10.2008 19:00 Hodnocení "Týdne mobility" - ZŠ, DDM, ... MěÚ Luhačovice
Středa 8.10.2008 9:00 Konzultace - PhDr. Szpaková ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.10.2008 8:00 Návštěva knihovny - dobrodružná literatura - 5. B Knihovna
Čtvrtek 9.10.2008 8:00 "Valašská sportovní liga" - přespolní běh Štítná nad Vlárou
Čtvrtek 9.10.2008 13:00 Seminář - "Proměna školy" Zlín
Pátek 10.10.2008 8:00 Exkurze "Zálesí" - 3. B Zálesí Luhačovice
Pondělí 13.10.2008 8:00 Beseda v knihovně - "B. Němcová" - IV. A Knihovna
Úterý 14.10.2008 8:00 Beseda v knihovně - "B. Němcová" - IV. B Knihovna
Úterý 14.10.2008 9:00 Kontrolní den v tělocvičně Stavba tělocvičny
Úterý 14.10.2008 14:00 Rada školy MěÚ Luhačovice
Středa 15.10.2008 8:30 "O strašně líném Honzovi" - 1. až 3. ročník kinosál Elektra
Čtvrtek 16.10.2008 8:00 Plavání - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Čtvrtek 16.10.2008 14:00 DDM + ZŠ - vyhodnocení akce "Škola bez šikany" ZŠ Luhačovice
Pátek 17.10.2008 8:00 Plavání Uherský Brod
Pátek 17.10.2008 9:10 Výchovný koncert pro 6. ročník Zlín
Pondělí 20.10.2008 8:00 Návštěva knihovny - B. Němcová - V. C Knihovna
Pondělí 20.10.2008 8:00 PPP - p. Audová - kontrola dokumentace žáků SVP ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.10.2008 8:00 SPC - konzultace - V. A - Mgr. Slováková ZŠ Luhačovice
Úterý 21.10.2008 10:00 Výchovný koncert - 4. ročník Dům umění - Zlín
Úterý 21.10.2008 14:30 Kontrola pokladny KRPŠ ZŠ Luhačovice
Středa 22.10.2008 7:30 Seminář pro vedoucí ŠJ Uherský Brod
Středa 22.10.2008 8:00 Burza firem - vybraní žáci Slavičín
Středa 22.10.2008 8:00 Návštěva knihovny - B. Němcová - V. A Knihovna
Středa 22.10.2008 8:00 Seminář VP Zlín
Čtvrtek 23.10.2008 8:10 Plavecký kurz - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Čtvrtek 23.10.2008 9:00 Kolaudace školního hřiště ZŠ Luhačovice
Pátek 24.10.2008 8:10 Plavecký kurz - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Pondělí 27.10.2008 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Úterý 28.10.2008 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 29.10.2008 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Středa 29.10.2008 9:00 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.10.2008 7:30 Planetárium + Antropos, 6. ročník Brno
Pátek 31.10.2008 8:00 Plavecký kurz - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Pátek 31.10.2008 15:30 Informativní schůzka rodičů, 1. až 3. ročník, AJ Školní 811 (budova 1. a 3. tříd)

Listopad 2008

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.11.2008 8:00 Návštěva knihovny - Pověsti - V. C Knihovna
Pondělí 3.11.2008 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MěÚ Luhačovice
Úterý 4.11.2008 7:30 Exkurze JE Dukovany + Dalešice Dukovany, Dalešice
Úterý 4.11.2008 8:00 Návštěva knihovny - Pověsti - IV. B. Knihovna
Úterý 4.11.2008 8:30 Sekce ŠD ŠD
Úterý 4.11.2008 14:00 Komise - sociální odbor MěÚ Luhačovice
Středa 5.11.2008 13:00 Beseda s myslivci, vyhodnocení soutěže ve sběru kaštanů, ŠD Myslivecká chata
Čtvrtek 6.11.2008 8:00 Návštěva knihovny - Pověsti - V. B Knihovna
Čtvrtek 6.11.2008 8:00 Plavání - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Pátek 7.11.2008 8:00 Plavání - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Pondělí 10.11.2008 8:00 Prezentace živých exotických plazů - 7. ročník + VI. D Respirium školy
Pondělí 10.11.2008 8:55 Prezentace živých exotických plazů - 4. + 5. třídy Respirium školy
Úterý 11.11.2008 8:00 Knihovna - "Pověsti" - 4. A Knihovna
Středa 12.11.2008 8:00 Okresní kolo halové kopané SC Radostova
Středa 12.11.2008 9:00 PPP - Konzultační den PhDr. Szpakové Základní škola
Středa 12.11.2008 9:20 Divadelní představení - "Sandokan" - 1. třídy Zlín
Středa 12.11.2008 14:00 ČMOS Zlín
Čtvrtek 13.11.2008 8:00 "Báje a pověsti" - 5. A Knihovna
Čtvrtek 13.11.2008 8:00 Plavecký kurz - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Čtvrtek 13.11.2008 10:45 "Poezie" - 2. A Knihovna
Pátek 14.11.2008 8:00 Plavání - 1. A, 2. A, 3. A Uherský Brod
Pátek 14.11.2008 10:30 "Zvířátka a loupežníci" - divadelní představení - 1. až 3. r. Sokolovna - Luhačovice
Pondělí 17.11.2008 0:00 Státní svátek Česká republika
Úterý 18.11.2008 7:00 Soutěž "O nejlepšího laboranta" Malenovice
Úterý 18.11.2008 8:00 SCIO - 9. ročník Základní škola
Úterý 18.11.2008 11:00 "Pražské pověsti" - divadelní představení, 3. až 5. ročník DK Elektra
Úterý 18.11.2008 14:45 Pracovní porada Základní škola
Středa 19.11.2008 8:00 Krajské kolo halové kopané SC Radostova
Středa 19.11.2008 8:00 "Poezie" - návštěva knihovny - 3. A Knihovna
Středa 19.11.2008 9:00 "Poezie" - návštěva knihovny, 3. B Knihovna
Středa 19.11.2008 9:00 Seminář metodiků prevence Zlín
Čtvrtek 20.11.2008 8:00 VSL - plavání - 4. až 5. ročník Brumov - Bylnice
Čtvrtek 20.11.2008 8:30 Plavecký kurz - 1. až 3. ročník Uherský Brod
Čtvrtek 20.11.2008 10:00 Výukový program "Báje a pověsti" - 6. B Knihovna
Čtvrtek 20.11.2008 15:30 Burza škol + třídní schůzky KRPŠ (8. a 9. ročník) Základní škola
Pátek 21.11.2008 8:00 Plavecký kurz - 1. až 3. ročník Uherský Brod
Pátek 21.11.2008 8:00 "Regionální pověsti" - 6. A Knihovna
Pondělí 24.11.2008 12:00 DVP - Grafomotorika Zlín
Pondělí 24.11.2008 14:45 Pedagogická porada - čtvrtletní klasifikace ZŠ Luhačovice
Úterý 25.11.2008 14:35 Dějepisná olympiáda - 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 26.11.2008 7:00 Výroční setkání nár. koordinačního výboru "Týdne mobility" Pelhřimov
Čtvrtek 27.11.2008 8:00 Exkurze na SPŠ - 9. ročník Uherský Brod
Čtvrtek 27.11.2008 8:00 Krajská konference o EVVO Uherské Hradiště
Čtvrtek 27.11.2008 14:00 Matematika v labyrintu ŠVP - školení Zlín
Čtvrtek 27.11.2008 16:30 Muzeum "Cantuta" Muzeum Luhačovice
Pátek 28.11.2008 8:00 Plavecký kurz pro 1. - 3. ročník Uherský Brod

Prosinec 2008

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.12.2008 9:00 Vánoční dílnička - pečení, V. B DDM
Pondělí 1.12.2008 10:30 Keramika - IV. A DDM
Pondělí 1.12.2008 10:45 Porada ředitelů MěÚ Luhačovice
Úterý 2.12.2008 10:00 Pečení čertíků - II. A DDM
Úterý 2.12.2008 10:00 Vánoční dílnička - III. A DDM
Úterý 2.12.2008 15:30 Třídní schůzky KRPŠ - bez 4. A, 2., 8. a 9. ročníku Budovy ZŠ
Středa 3.12.2008 8:00 Adopce na dálku - projekt studentů Gymnázia Slavičín Budova ZŠ
Středa 3.12.2008 8:00 Vánoční dílna, keramika - IV. B DDM
Středa 3.12.2008 10:00 Vánoční dílna - keramika, V. A DDM
Středa 3.12.2008 14:00 Školení BOZP, provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Středa 3.12.2008 14:45 Školení BOZP, pedagogičtí zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.12.2008 8:00 Keramika, V. C DDM
Čtvrtek 4.12.2008 10:00 Keramika, V. B DDM
Čtvrtek 4.12.2008 14:30 Divadlo malého diváka Zlín
Čtvrtek 4.12.2008 15:30 Třídní schůzky KRPŠ - 2. třídy Kladná Žilín
Pátek 5.12.2008 8:00 Dobrodružná literatura, 6. A Knihovna
Pátek 5.12.2008 13:00 Mikulášská besídka ŠD
Úterý 9.12.2008 8:00 Muzeum JAK, 8. B Uherský Brod
Úterý 9.12.2008 8:00 Vánoce na dědině, 4. + 5. ročník Strážnice
Úterý 9.12.2008 10:50 "Vánoční drátkování" - výukový program, 7. D ZŠ Luhačovice
Středa 10.12.2008 8:00 Okresní kolo házené starších žáků Želechovice
Středa 10.12.2008 9:00 PPP - PhDr. Szpaková - konzultační hodiny ZŠ Luhačovice
Středa 10.12.2008 13:45 Olympiáda AJ, 6. + 7. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.12.2008 8:00 Muzeum JAK, 8. A Uherský Brod
Čtvrtek 11.12.2008 9:00 Vánoce v knihovně, 5. A Knihovna
Čtvrtek 11.12.2008 19:00 Vánoční koncert ZUŠ DK ELektra
Pátek 12.12.2008 10:00 Vánoční jarmark, 5. A Luhačovice
Pondělí 15.12.2008 13:45 Olympiáda AJ, 8. + 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 16.12.2008 13:00 Olympiáda JČ, 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 16.12.2008 15:15 Třídní schůzky - V. C (náhradní termín) ZŠ Luhačovice
Středa 17.12.2008 8:00 Exkurze - SOŠ podnikatelská, 9. ročník-výběr Vsetín
Středa 17.12.2008 15:00 Vánoční besídka, I. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 18.12.2008 8:00 DVPP - LVK Bílá
Čtvrtek 18.12.2008 10:00 Vánoční besídka - II. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 18.12.2008 10:20 "Obrazy z války třicetileté" DK Elektra
Pátek 19.12.2008 15:30 DVPP - LVK Bílá
Pátek 19.12.2008 15:30 Vánoční koledování Zámek Luhačovice
Pondělí 22.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 23.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 24.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Čtvrtek 25.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Pátek 26.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 29.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 30.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 31.12.2008 8:00 Vánoční prázdniny ČR
Created by Liceor .:.
Created by Liceor: