Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2018

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.1.2018 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 2.1.2018 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 3.1.2018 8:00 Začátek vyučování kalendářního roku 2018 ČR
Pátek 5.1.2018 12:55 Moje výuková stopa - výukový program - VII. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.1.2018 13:00 Projekt CKP Zlín
Čtvrtek 11.1.2018 12:00 Reference financování školství - seminář Zlín
Úterý 16.1.2018 8:00 Okresní kolo dějepisné olympiády Zlín
Pátek 19.1.2018 9:20 Výchovný koncert - 1.+ 2. ročník Zlín
Pátek 19.1.2018 13:30 Filmové představení - ŠD kinosál Elektra
Pondělí 22.1.2018 12:05 Muzeum "Káva v reklamě" - VV - VII. D Muzeum Luhačovice
Pondělí 22.1.2018 13:45 Pololetní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 22.1.2018 14:45 Pololetní porada - společná část ZŠ Luhačovice
Úterý 23.1.2018 8:00 Zahájení plaveckého výcviku - IV., V. ročník Plovárna Luhačovice
Úterý 23.1.2018 9:20 Výchovný koncert - 3.+4. ročník KC Zlín
Středa 24.1.2018 8:00 Okresní kolo matematické olympiády - ÍX. ročník Zlín
Středa 24.1.2018 8:00 Okresní kolo matematické olympiády - V. ročník Zlín
Středa 24.1.2018 9:55 Muzeum "Káva v reklamě" - VV - VIII. B Muzeum Luhačovice
Středa 24.1.2018 14:00 Výtvarná soutěž - 1.-3. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 25.1.2018 13:30 Divadlo nejmladšího diváka - předplatné MD Zlín
Pátek 26.1.2018 7:00 Školení - mzdy Zlín
Pondělí 29.1.2018 8:00 Lyžařský výcvik - VII. B, VIII. B, IX. B Stupava
Pondělí 29.1.2018 8:00 Okresní kolo olympiády z JČ Zlín
Úterý 30.1.2018 8:00 Lyžařský výcvik - VII. B, VIII. B, IX. B Stupava
Středa 31.1.2018 8:00 Lyžařský výcvik - VII. B, VIII. B, IX. B Stupava
Středa 31.1.2018 8:00 Mladý ekonom - soutěž - 8.+ 9. ročník OA Zlín
Středa 31.1.2018 12:55 Olympiáda z anglického jazyka - 6. + 7. ročník ZŠ Luhačovice

Únor 2018

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.2.2018 8:00 Lyžařský výcvik - VII. B, VIII. B, IX. B Stupava
Čtvrtek 1.2.2018 8:45 Kuba - výukový program kino Elektra
Čtvrtek 1.2.2018 9:00 Projekt Centra vzdělávání Uherský Brod
Pátek 2.2.2018 0:00 Pololetní prázdniny Česká republika
Pondělí 5.2.2018 8:00 Zahájení plaveckého výcviku - 1.-3. ročník Plovárna Luhačovice
Pondělí 5.2.2018 12:30 Centrum komunitní podpory - projekt ZŠ Luhačovice
Pondělí 5.2.2018 12:50 AJ - olympiáda; 8.+9. třídy ZŠ Luhačovice
Pondělí 5.2.2018 14:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 6.2.2018 11:00 Školní kolo zeměpisné olympiády ZŠ Luhačovice
Úterý 6.2.2018 15:00 Třídní schůzky KRPŠ - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 8.2.2018 8:00 Po husích stopách - projekt - 4. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 8.2.2018 9:55 Po husích stopách - projekt - 4. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 8.2.2018 12:00 Valentýnské dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 9.2.2018 12:00 Školní kolo BiO - kat. C (8.-9. ročník) ZŠ Luhačovice
Pátek 9.2.2018 12:00 Valentýnské dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.2.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz VI. B, VII. A, C, D Stupava, Skipark Filipov
Úterý 13.2.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz VI. B, VII. A, C, D Stupava, Skipark Filipov
Úterý 13.2.2018 8:00 Workshop pro kariérní poradce Uherský Brod
Úterý 13.2.2018 9:55 Školní kolo chemické olympiády - IX. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 14.2.2018 7:30 Anglická olympiáda ZŠ Slavičín
Středa 14.2.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz VI. B, VII. A, C, D Stupava, Skipark Filipov
Čtvrtek 15.2.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz VI. B, VII. A, C, D Stupava, Skipark Filipov
Čtvrtek 15.2.2018 8:30 Návštěva SPC (1. B; 4. B) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.2.2018 9:00 Projekt Centra vzdělávání Uherský Brod - vybraní žáci 6. ročníku Uherský Brod
Pondělí 19.2.2018 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 20.2.2018 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 21.2.2018 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.2.2018 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 23.2.2018 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 27.2.2018 8:00 Okresní kolo zeměpisné olympiády Zlín

Březen 2018

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.3.2018 8:30 "Inspiromat pro angličtináře" aneb nové nápady k výuce AJ NIDV Zlín
Čtvrtek 1.3.2018 9:00 Projekt Centra vzdělávání Uherský brod - vybraní žáci 6. ročníku Uherský Brod
Pátek 2.3.2018 8:00 Návštěva KPPP - VII. D ZŠ Luhačovice
Pondělí 5.3.2018 8:00 Návštěva KPPP - VII. D ZŠ Luhačovice
Pondělí 5.3.2018 8:00 Okresní kolo chemické olympiády Zlín
Pondělí 5.3.2018 8:00 Začátek lyžařského kurzu - 3. ročník Filipov
Pondělí 5.3.2018 11:00 Jednání o přístavbě školy MÚ Luhačovice
Pondělí 5.3.2018 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Úterý 6.3.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Filipov
Středa 7.3.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Filipov
Středa 7.3.2018 8:30 Návštěva KPPP - VII. D ZŠ Luhačovice
Středa 7.3.2018 9:30 Okrskové kolo recitace - 1. stupeň Knihovna
Čtvrtek 8.3.2018 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 3. ročník Filipov
Čtvrtek 8.3.2018 9:30 Okrskové kolo recitace 2. stupeň Knihovna
Pátek 9.3.2018 8:00 Návštěva Slováckého divadla - 8. A Uherské Hradiště
Pondělí 12.3.2018 8:00 Zacházení s chemickými látkami - seminář DVPP Zlín
Úterý 13.3.2018 8:00 VSL - lyžování Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 15.3.2018 8:00 Přijímací zkoušky nanečisto - 9. ročník ZŠ Luhačovice, ZŠ Slavičín
Pátek 16.3.2018 8:00 Velikonoční dílny - VII. A EnviCentrum Vysoké Pole
Pátek 16.3.2018 10:00 Matematická klokan ZŠ Luhačovice
Pátek 16.3.2018 12:30 Vystoupení kouzelníka - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.3.2018 8:00 Krajské kolo dějepisné olympiády - D. Holub Kroměříž
Pondělí 19.3.2018 13:00 Pracovní setkání ŠMP Zlín
Čtvrtek 22.3.2018 7:00 Konference RJ Olomouc
Čtvrtek 22.3.2018 8:00 Holocaust - školení Uherský Brod
Čtvrtek 22.3.2018 8:00 VSL - basketbal Sportovní hala Luhačovice
Čtvrtek 22.3.2018 12:00 Velikonoční dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 23.3.2018 12:00 Velikonoční dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 23.3.2018 12:05 Výroba ručního papíru - VIII. A ZŠ Luhačovice
Pondělí 26.3.2018 8:00 Recitační soutěž - okresní kolo Napajedla
Úterý 27.3.2018 8:00 Krajské kolo matematické olympiády Zlín
Úterý 27.3.2018 8:00 Muzeum Zlín - VI. C Muzeum Zlín
Úterý 27.3.2018 8:00 Po stopách J. A. Komenského Uherský Brod
Úterý 27.3.2018 9:55 Velikonoční dílničky - VI. A Muzeum Luhačovice
Středa 28.3.2018 9:55 Velikonoční dílničky - VIII. A Muzeum Luhačovice
Středa 28.3.2018 12:55 Velikonoční dílničky - VI. B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 29.3.2018 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pátek 30.3.2018 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika

Duben 2018

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.4.2018 0:00 Pondělí velikonoční Česká republika
Středa 4.4.2018 8:00 Dopravní výchova - 4. A (p. Dřevojánek) Luhačovice
Středa 4.4.2018 9:55 Dopravní výchova - 4. B (p. Dřevojánek) Luhačovice
Středa 4.4.2018 12:00 GDPR - seminář Zlín
Čtvrtek 5.4.2018 8:00 VSL - volejbal Brumov
Čtvrtek 5.4.2018 13:30 Čertoviny - filmové představení - kino - ŠD kinosál Elektra
Pátek 6.4.2018 8:30 Návštěva SPC (1. B, 4. B) ZŠ Luhačovice
Pondělí 9.4.2018 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 9.4.2018 13:00 Projekt Centra komunitní podpory Zlín Zlín
Úterý 10.4.2018 8:00 Výukový dopravní program - DDM - 4. ročník Luhačovice
Úterý 10.4.2018 13:00 Zápis do 1. ročníku ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.4.2018 7:00 Okresní kolo BiO - D Gymnázium Zlín
Čtvrtek 12.4.2018 8:00 Kvalita školy - zahájení testování ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.4.2018 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9. ročník SŠ ČR
Pátek 13.4.2018 8:00 Testy do studijní třídy ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.4.2018 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9. ročník ČR
Pondělí 16.4.2018 9:20 Beseda se spisovatelkou I. Březinovou ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.4.2018 9:20 Výchovný koncert - 5.-6. ročník KC Zlín
Pondělí 16.4.2018 13:45 Třičtvrtěletní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.4.2018 14:45 Třičtvrtěletní porada - II. stupeň + společná část ZŠ Luhačovice
Úterý 17.4.2018 8:00 Matematická olympiáda - okresní kolo 6.+7. ročník; 8. ročník Zlín
Úterý 17.4.2018 13:00 Setkání asistentů pedagogů Zlín
Středa 18.4.2018 13:00 DVPP - Let´s Explore Together Zlín
Čtvrtek 19.4.2018 8:00 Den Země (1.-4. ročník) Luhačovice
Čtvrtek 19.4.2018 9:20 Výchovný koncert - 7.+8. ročník KC Zlín
Pondělí 23.4.2018 7:00 Okresní kolo BiO Gymnázium TGM Zlín
Pondělí 23.4.2018 14:00 DVPP - Wattsenglish - seminář Zlín
Úterý 24.4.2018 8:00 DVPP - "Lhaní jako životní princip" Olomouc
Úterý 24.4.2018 8:00 Školské předpisy - seminář MÚ Luhačovice
Úterý 24.4.2018 9:55 Přednáška Policie ČR - V. A ZŠ Luhačovice
Úterý 24.4.2018 9:55 Přednáška Policie ČR - VIII. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 24.4.2018 10:50 Přednáška Policie ČR - V. B ZŠ Luhačovice
Úterý 24.4.2018 11:00 Návštěva SPC Kroměříž - VII. D ZŠ Luhačovice
Středa 25.4.2018 8:00 Memoriál Milana Lásky - basketbal Uherský Brod
Středa 25.4.2018 8:00 VSL - McDonald´s Cup - 3. ročník Štítná nad Vláří
Středa 25.4.2018 8:45 Beseda "Prní pomoci" - 1. A ZŠ Luhačovice
Středa 25.4.2018 9:55 Beseda "Prní pomoci" - 1. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.4.2018 8:00 "Řemeslo má zlaté dno" - vybraní žáci 8. ročníku SOU Uherský Brod
Čtvrtek 26.4.2018 8:00 VSL - McDonald´s Cup - 5. ročník Nedašov
Čtvrtek 26.4.2018 12:00 ŠD - "Čarodějnice jdou na zmrzlinu" ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 27.4.2018 10:00 Běh proti diabetu - VI. B, VII. B, VIII. B, IX. B, VIII. C Luhačovice

Květen 2018

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.5.2018 0:00 Svátek práce Česká republika
Středa 2.5.2018 7:30 Exkurze žáků - 9. ročník JE Dukovany, Dalešice
Čtvrtek 3.5.2018 13:30 Divadlo nejmladšího diváka - předplatné Zlín
Čtvrtek 3.5.2018 13:30 "Sněhová královna" - ŠD kinosál Elektra
Pátek 4.5.2018 9:00 Koordinační schůzka pedagogů - FFDM Zlín Zlín
Pondělí 7.5.2018 8:00 Exkurze - VI. D Uherské Hradiště
Pondělí 7.5.2018 9:00 "Po strništi bos" - filmové představení Elektra - kinosál
Úterý 8.5.2018 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 9.5.2018 8:00 Holocaust - přednáška - 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 9.5.2018 9:55 Holocaust - přednáška - 9. D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 10.5.2018 8:00 Školní výlet - II. A, B ZOO Olomouc
Čtvrtek 10.5.2018 8:00 Školní výlet - IV. A, B Moravský kras
Čtvrtek 10.5.2018 12:00 Den matek - dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 11.5.2018 8:00 Holocaust - přednáška - 9. B ZŠ Luhačovice
Pátek 11.5.2018 9:55 Holocaust - přednáška - 9. C ZŠ Luhačovice
Pátek 11.5.2018 12:00 Den matek - dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.5.2018 16:00 Zahájení tanečního kurzu - 9. ročník KD Elektra Luhačovice
Středa 16.5.2018 8:00 Fotografování na tablo - 9. D ZOO Lešná
Středa 16.5.2018 8:00 Soutěžní den IZS - Amfík Bukovina Popovice ZŠ Luhačovice
Středa 16.5.2018 8:55 Čas proměn - beseda pro žákyně 7. ročníku ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.5.2018 6:00 Exkurze - výběr žáků 9. ročníku Osvětim + severní Morava
Pátek 18.5.2018 8:00 Řemeslo má zlaté dno - 3 žáci SOU Uherský Brod
Úterý 22.5.2018 8:00 Dentální prevence - beseda - 2., 4. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 22.5.2018 8:00 Školní výlet - VI. A Brno
Středa 23.5.2018 8:00 Krajské finále v orientačním věhu Mysločovice
Středa 23.5.2018 16:00 Schůzka rodičů budoucích žáků I. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 23.5.2018 17:00 Pasování žáků 1. ročníku na čtenáře ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 24.5.2018 7:00 Eko-olympiáda - 10. ročník Štípa
Čtvrtek 24.5.2018 8:00 Atletický čtyřboj; 6.+7. ročník Zlín
Čtvrtek 24.5.2018 8:00 Beseda v knihovně - II. A Knihovna Luhačovice
Čtvrtek 24.5.2018 8:00 Energetická gramotnost - přednáška - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 24.5.2018 8:00 Fotografování žáků - paní Kuželová - zájemci ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 24.5.2018 10:00 Beseda v knihovně - II. B Knihovna Luhačovice
Pátek 25.5.2018 7:00 Krajské finále - BiO ZOO Lešná
Pátek 25.5.2018 8:00 Dentální prevence - beseda - 1., 3. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 25.5.2018 8:00 Dětský filmový festival - VI. B Zlín
Pondělí 28.5.2018 7:30 Filmový festival - IX. B Zlín
Pondělí 28.5.2018 8:00 Fotografování žáků - pan Matulík ZŠ Luhačovice
Pondělí 28.5.2018 8:00 Školní výlet - V. B Baťův kanál
Úterý 29.5.2018 8:00 Okresní kolo - Pythagoriáda - 5. až 8. ročník Zlín
Úterý 29.5.2018 8:00 Školní výlet - náboženství - VII. ročník Kroměříž
Středa 30.5.2018 8:00 Filmový festival - IX. C Zlín
Středa 30.5.2018 8:00 Fotografování - VI. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 31.5.2018 8:00 Filmový festival - VII. C, VIII. C Zlín
Čtvrtek 31.5.2018 8:00 Houby - přednáška - 6. až 8. ročník - vybrané třídy ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 31.5.2018 13:15 Filmové představení - "Včelka Mája" - ŠD kino Elektra

Červen 2018

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.6.2018 8:00 Filmový festival - VIII. B Zlín
Pátek 1.6.2018 9:00 Say No! - školení ŠMP Zlín
Pondělí 4.6.2018 8:00 Fotografování - paní Dynková - 7. A, B; 9. C Luhačovice
Úterý 5.6.2018 8:00 Společné foto 9. tříd - pan Matulík ZŠ Luhačovice
Úterý 5.6.2018 8:00 Školní výlet - VII. A, VIII. A Pustevny, Rožnov
Úterý 5.6.2018 8:00 VSL - I. stupeň - atletika Slavičín
Středa 6.6.2018 8:00 Atletický trojboj - 4.+5. ročník Zlín
Středa 6.6.2018 8:00 Financování regionálního školství - seminář Brno
Středa 6.6.2018 8:00 Fotografování - III. A, B ZŠ Luhačovice
Středa 6.6.2018 8:00 Fotografování - 2. třídy ZŠ Luhačovice
Středa 6.6.2018 8:00 "Vztahy, sex a pohlavní choroby" - přednáška - IX. A, B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 7.6.2018 8:00 Atletický trojboj - 3. ročník Zlín
Čtvrtek 7.6.2018 8:00 "Vztahy, sex a pohlavní choroby" - přednáška - IX. C, D ZŠ Luhačovice
Pátek 8.6.2018 8:00 Plavecké závody - I. stupeň Plovárna Luhačovice
Úterý 12.6.2018 10:00 Beseda s pamětníkem - II. světová válka - IX. D + výběr žáků z devátého ročníku ZŠ Luhačovice
Úterý 12.6.2018 10:00 Návštěva dětí z MŠ v ZŠ - 1. ročník - program DDM ZŠ Luhačovice
Úterý 12.6.2018 18:00 Akce ve škole - V. A ZŠ Luhačovice
Středa 13.6.2018 8:00 Den ve včelíně Včelín ZŠ Luhačovice
Středa 13.6.2018 8:00 Školní výlet - IX. A, D Jižní Morava
Středa 13.6.2018 8:00 Školní výlet - IX. C Olomouc
Středa 13.6.2018 8:00 Školní výlet - V. A DDM Luhačovice
Středa 13.6.2018 8:00 Výlet - náboženství - VI. ročník Kroměříž
Středa 13.6.2018 13:20 Beseda s městskou policií - 1. a 2. třídy - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.6.2018 7:05 Školní výlet - VI. C Trojanovice, Pustevny
Čtvrtek 14.6.2018 8:00 VSL - 6. až 9. ročník - atletika Valašské Klobouky
Čtvrtek 14.6.2018 12:30 Zasedání sociální komise MÚ Luhačovice
Pondělí 18.6.2018 13:30 Závěrečná pedagogická rada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.6.2018 14:45 Závěrečná pedagogická rada - I.+II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 19.6.2018 8:00 První pomoc - III. A, B DDM Luhačovice
Úterý 19.6.2018 8:00 Vycházka - II. A, B Podhradí, studánka Sojsínka
Úterý 19.6.2018 12:00 Malování na tělo - dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 20.6.2018 8:00 Krajské finále AČ Zlín
Středa 20.6.2018 8:00 Sportovní den - VI. B, VII. B, VIII. B Žítková
Středa 20.6.2018 12:00 Vyhodnocení VSL Štítná nad Vláří
Čtvrtek 21.6.2018 7:00 Školní výlet - VII. C Velký Lopeník
Čtvrtek 21.6.2018 8:00 Sportovní den - VI. B, VII. B, VIII. B SC Radostova Luhačovice
Čtvrtek 21.6.2018 18:00 Převzetí daru společnosti SYNOT SYNOT
Pátek 22.6.2018 8:00 Sportovní den - VI. B, VII. B, VIII. B SC Radostova Luhačovice
Pátek 22.6.2018 8:00 Školní výlet - VII. D + IX. B Olomouc
Pátek 22.6.2018 8:00 Vycházka na přehradu - III. B Luhačovická přehrada
Pátek 22.6.2018 8:00 Vzdělávací projekt SOŠ - VII. A, C SOŠ Uherský Brod
Pátek 22.6.2018 8:30 Návštěva žáků z Pozlovic ZŠ Luhačovice
Pátek 22.6.2018 13:15 "Příšerákovi" - kino - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 25.6.2018 7:00 Školní výlet - VI. C Žítková
Pondělí 25.6.2018 8:00 Sportovní den - VI. A, VII. C Luhačovice
Pondělí 25.6.2018 9:00 Přijetí významných žáků u starostky MÚ Luhačovice
Pondělí 25.6.2018 9:00 Školská rada MÚ Luhačovice
Pondělí 25.6.2018 10:00 Týden mobility - přípravná schůzka MÚ Luhačovice
Úterý 26.6.2018 8:00 Školní výlet - III. A, B Baťův kanál
Úterý 26.6.2018 10:00 Akademie žáků 9. ročníku KD Elektra Luhačovice
Úterý 26.6.2018 16:30 Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku KD Elektra Luhačovice
Úterý 26.6.2018 18:00 Akce ve škole - V. A ZŠ Luhačovice
Středa 27.6.2018 8:00 Kulturní program - VI. B Domov pro seniory
Středa 27.6.2018 8:00 Návštěva knihovny - III. A, B Knihovna
Středa 27.6.2018 8:00 Rozloučení s I. stupněm - V. A ZŠ Luhačovice
Středa 27.6.2018 8:00 Vycházka - VI. C Luhačovice
Středa 27.6.2018 8:00 Vycházka - VI. D Luhačovice
Středa 27.6.2018 10:00 Bowling - IX. C Ambra Luhačovice
Čtvrtek 28.6.2018 8:00 Filmové představení - VI. A, C, D; VII. A, B, C, D; VIII. A, B, C, D; IX. C kino Elektra
Čtvrtek 28.6.2018 10:00 Bowling - VIII. C Ambra Luhačovice
Čtvrtek 28.6.2018 10:00 Filmové představení - II. A, B; V. A, B kino Elektra
Pátek 29.6.2018 8:00 Předání vysvědčení ZŠ Luhačovice

Září 2018

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.9.2018 8:00 Zahájení školního roku 2018/2019 ZŠ Luhačovice
Úterý 4.9.2018 11:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Středa 5.9.2018 10:00 Konference Rqady zdravotně postižených Zlín
Čtvrtek 6.9.2018 8:00 Seznamovací program pro žáky 6. ročníku - VI. B DDM Luhačovice
Pátek 7.9.2018 8:00 Seznamovací program pro žáky 6. ročníku - VI. C DDM Luhačovice
Pondělí 10.9.2018 8:00 Seznamovací program pro žáky 6. ročníku - VI. D DDM Luhačovice
Úterý 11.9.2018 8:00 Seznamovací program pro žáky 6. ročníku - VI. A DDM Luhačovice
Středa 12.9.2018 13:00 Setkání výchovných poradců Uherský Brod
Čtvrtek 13.9.2018 8:00 Beseda o knihách s dopravní tématikou - 2. ročník Knihovna
Čtvrtek 13.9.2018 8:00 "První pomoc" - beseda - Týden mobility - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.9.2018 10:00 Beseda o knihách s dopravní tématikou - 3. ročník Knihovna
Pondělí 17.9.2018 8:00 Setkání vyučujících jazyka českého Domov mládeže SOŠ Luhačovice
Pondělí 17.9.2018 8:30 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice - respirium
Pondělí 17.9.2018 10:00 Prevence úrazů - beseda - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.9.2018 13:00 Projekt CKP Zlín
Úterý 18.9.2018 8:00 Beseda s Městskou policií Luhačovice - 7. ročník - "Bezpečnostní tématika" ZŠ Luhačovice
Úterý 18.9.2018 8:30 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 18.9.2018 9:00 Ukázky práce složek IZS (1. až 6. ročník) DDM Luhačovice
Středa 19.9.2018 9:55 "Prvňáčci na přechodech" - 1. A Luhačovice
Středa 19.9.2018 10:50 "Prvňáčci na přechodech" - 1. B Luhačovice
Středa 19.9.2018 13:00 Setkání školních metodiků prevence Zlín
Čtvrtek 20.9.2018 8:00 Atletický trojboj ZŠ Luhačovice + okolní školy ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.9.2018 8:00 Beseda "Prevence alkoholismu" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.9.2018 13:30 Sportovně dopravní program pro ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 21.9.2018 8:00 "Beseda zaměřená na myslivost" - 5. ročník Luhačovice
Pátek 21.9.2018 8:00 Návštěva KPPP - 3. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.9.2018 8:00 Návštěva na ÚP Zlín - IX. B ÚP Zlín
Pondělí 24.9.2018 8:00 Setkání vyučujících jazyka ruského SPŠ a OA Uherský Brod
Pondělí 24.9.2018 14:35 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 25.9.2018 8:00 Dopravní výchova, jízda zručnosti - 4. ročník DDM Luhačovice
Úterý 25.9.2018 8:00 Návštěva na ÚP Zlín - IX. C ÚP Zlín
Úterý 25.9.2018 8:00 Setkání vyučujících přírodopisu Zlín
Úterý 25.9.2018 9:00 Setkání výchovných poradců SPŠ Uherský Brod
Úterý 25.9.2018 10:30 Návštěva KPPP Uherský Brod - 8. A ZŠ Luhačovice
Středa 26.9.2018 8:00 Návštěva na ÚP Zlín - IX. D ÚP Zlín
Středa 26.9.2018 8:00 Setkání vyučujících matematiky Zlín
Čtvrtek 27.9.2018 8:00 VSL - vybíjená Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 27.9.2018 9:00 Dravci - výukový program - 1. až 9. ročník (zahájení v 9:30) SC Radostova Luhačovice
Čtvrtek 27.9.2018 13:15 "Pat a Mat" - filmové představení - ŠD ZŠ Luhačovice kino Elektra
Pátek 28.9.2018 0:00 Státní svátek Česká republika

Říjen 2018

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.10.2018 8:00 Atletický čtyřboj - krajské finále Zlín
Pondělí 1.10.2018 8:00 Setkání vyučujících ICT SPŠ a OA Uherský Brod
Pondělí 1.10.2018 9:30 Výchovný koncert - VII. ročník KC Zlín
Úterý 2.10.2018 8:00 Návštěva KPP ZŠ Luhačovice
Úterý 2.10.2018 15:30 Třídní schůzky I. tříd ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.10.2018 8:00 Burza středních škol Zlín
Čtvrtek 4.10.2018 8:00 Konference výchovných poradců Brno
Čtvrtek 4.10.2018 8:00 VSL - přespolní běh Vlachovice
Čtvrtek 4.10.2018 13:00 Seminář AJ Zlín
Pátek 5.10.2018 8:00 Konference výchovných poradců Brno
Pátek 5.10.2018 9:00 Scénické čtení - Slovácké divadlo - 3. + 4. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Pátek 5.10.2018 10:00 Scénické čtení - Slovácké divadlo - 6. ročník ZŠ Luhačovice - respirium
Pátek 5.10.2018 12:00 Školská rada ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.10.2018 8:00 Začátek plavecké výuky Plovárna Luhačovice
Pondělí 8.10.2018 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 8.10.2018 13:00 Školení CKP - hudební výchova Zlín
Úterý 9.10.2018 6:00 Konference o školství Praha
Úterý 9.10.2018 8:00 Exkurze - 9. ročník - vybraní žáci SPŠ Uherský Brod
Středa 10.10.2018 8:00 Návštěva SPC - 3. A ZŠ Luhačovice
Středa 10.10.2018 8:00 Přírodovědný klokan - 8. A, 9. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 11.10.2018 8:00 VSL - minikopaná Luhačovice
Čtvrtek 11.10.2018 10:00 Seminář ČŠI - Kvalita ve vzdělávání Brno
Pátek 12.10.2018 9:00 Výchovný koncert - 8. ročník Zlín
Pondělí 15.10.2018 10:00 Kariérní program - školení Ambra Luhačovice
Úterý 16.10.2018 8:00 Konference - POKOS Zlín
Úterý 16.10.2018 8:00 Návštěva SPC (1. B; 2. A) ZŠ Luhačovice
Úterý 16.10.2018 12:05 Exkurze - 8. A, B Vodárna Ludkovice
Středa 17.10.2018 8:00 Můj 1. školní rok - fotografování 1. tříd ZŠ Luhačovice
Středa 17.10.2018 8:00 Staleté kořeny - beseda - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 17.10.2018 13:00 Setkání výchovných poradců Zlín
Čtvrtek 18.10.2018 8:00 Staleté kořeny - beseda - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 19.10.2018 8:00 Exkurze - 9. ročník - výběr žáků SOŠ Luhačovice
Pondělí 22.10.2018 14:00 Setkání vyučujících chemie Slavičín
Úterý 23.10.2018 8:00 Seminář BOZP v hodinách TV Zlín
Středa 24.10.2018 10:30 Hodnotící schůzka Týdne mobility MÚ Luhačovice
Čtvrtek 25.10.2018 8:00 Školení ČJ Zlín
Čtvrtek 25.10.2018 10:00 Slavnostní koncert k 100. výročí ČSR (2. až 8. ročník) Elektra
Pátek 26.10.2018 8:30 Divadelní představení - 8. C Divadlo Zlín
Pátek 26.10.2018 8:30 "Jeden den na gymnáziu" - výběr žáků 9. ročníku Gymnázium JAK Uherský Brod
Pondělí 29.10.2018 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Úterý 30.10.2018 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Středa 31.10.2018 8:00 Florbal - okresní kolo - výběr 5. ročníku Slušovice

Listopad 2018

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 5.11.2018 13:00 Projekt CKP Zlín
Úterý 6.11.2018 8:00 Kyberšikana - beseda - 6. A, B ZŠ Luhačovice
Úterý 6.11.2018 8:00 "Pomozte nám zachránit farmáře" - beseda - VIII. C, D ZŠ Luhačovice
Středa 7.11.2018 8:00 Kyberšikana - beseda - 6. C, D ZŠ Luhačovice
Středa 7.11.2018 8:00 Setkání vyučujících cizích jazyků Zlín
Středa 7.11.2018 9:00 Školení právních předpisů MÚ Luhačovice
Čtvrtek 8.11.2018 8:00 Setkání vyučujících cizích jazyků Zlín
Pátek 9.11.2018 9:30 Výchovný koncert - 3. + 4. ročník KC Zlín
Pondělí 12.11.2018 8:55 SCIO testy - IX. C ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.11.2018 12:00 Prověrka BOZP - Ing. Romaněnko ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.11.2018 14:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 12.11.2018 14:00 Školení BOZP - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.11.2018 14:30 Proškolení inventarizačních komisí - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.11.2018 14:45 Školení BOZP - pedagogičtí pracovníci ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.11.2018 15:15 Proškolení inventarizačních komisí - pedagogičtí zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Úterý 13.11.2018 8:00 Exkurze - projekt "Zachraňme farmáře" - VIII. C, D Štítná nad Vláří
Úterý 13.11.2018 8:55 SCIO testy - IX. B ZŠ Luhačovice
Úterý 13.11.2018 13:30 Konzultační hodiny - III. B ZŠ Luhačovice
Středa 14.11.2018 8:00 Konference "Rozvoj matematické gramotnosti" Zlín
Středa 14.11.2018 8:55 SCIO testy - IX. D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.11.2018 5:30 Exkurze - VII. A, D Praha
Čtvrtek 15.11.2018 8:00 Konference Unie zaměstnavatelských svazů Praha
Čtvrtek 15.11.2018 8:00 XVIII. Krajská konference o EVVO Zlín
Čtvrtek 15.11.2018 12:00 Exkurze - výběr 9. ročníku OA Uherský Brod
Čtvrtek 15.11.2018 13:00 Divadelní představení - předplatné Zlín
Pátek 16.11.2018 8:00 "Prezentuj s lehkostí" - soutěž SOŠ Luhačovice - výběr 9. ročníku SOŠ Luhačovice
Pondělí 19.11.2018 13:45 Čtvrtletní pedagogická porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.11.2018 14:45 Čtvrtletní pedagogická porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 20.11.2018 15:00 Burza škol - prezentace SŠ ZŠ Luhačovice - respirium
Úterý 20.11.2018 16:00 Třídní schůzky KRPŠ (3. až 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 21.11.2018 8:00 Exkurze - VIII. B, C, D Zálesí Luhačovice
Středa 21.11.2018 8:00 Fotografování s vánoční tématikou pro 1. a 2. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 21.11.2018 8:00 "Mladí designéři 2018" soutěž - 3. ročník Česká republika
Středa 21.11.2018 15:30 Třídní schůzky - II. A, B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.11.2018 8:00 Beseda - kyberšikana - 4. a 5. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.11.2018 8:00 Porada vedení škol Vizovice
Čtvrtek 22.11.2018 8:00 Vánoční tvoření - 2. A, B Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 22.11.2018 8:00 VSL - plavání - 4. a 5. ročník Brumov
Čtvrtek 22.11.2018 15:30 Slavnost předávání slabikáře - 1. A ZŠ Luhačovice
Pátek 23.11.2018 8:00 Soutěž v psaní na PC OA Zlín
Pondělí 26.11.2018 13:30 Filmové představení - ŠD kino Elektra
Středa 28.11.2018 8:00 Olympiáda z ČJ (školní kolo) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.11.2018 8:00 Odvoz sběru papíru - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.11.2018 16:00 Setkání důchodců restaurace U Zámku
Pátek 30.11.2018 11:00 Muzikál "Fantom opery" - zájemci Praha

Prosinec 2018

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.12.2018 10:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Středa 5.12.2018 7:00 Exkurze - výběr žáků 7. ročníku Brno - Technické muzeum
Středa 5.12.2018 12:00 Setkání VP SOU Uherský Brod
Středa 5.12.2018 13:00 Medové odpoledne ZŠ Luhačovice - respirium
Čtvrtek 6.12.2018 8:00 Krajské finále v kopané Luhačovice
Čtvrtek 6.12.2018 8:00 Mikulášská besídka MŠ, ŠD a ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.12.2018 10:00 Astronomická olympiáda - 6. až 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.12.2018 12:00 Setkání fyziků Gymnázium Uherské Hradiště
Úterý 11.12.2018 7:00 Mladý chemik - vybraní žáci 9. ročníku Valašské Meziříčí
Úterý 11.12.2018 8:00 Florbal - VSL - 6., 7. ročník Slavičín
Úterý 11.12.2018 10:00 Preventivní program pro žáky 5. ročníku - policie ČR ZŠ Luhačovice
Středa 12.12.2018 8:00 Vánoční turnaj ve vybíjené (4. + 5. ročník) - okolní školy ZŠ Luhačovice
Středa 12.12.2018 12:00 Jack&Joe - 7. až 9. ročník kino Elektra
Středa 12.12.2018 12:00 Plán sociálních služeb Slavičín
Středa 12.12.2018 14:00 2. setkání vyučujících matematiky Zlín
Čtvrtek 13.12.2018 8:00 Intervence ve školní skupině DVPP Zlín
Čtvrtek 13.12.2018 10:00 Dílničky v muzeu - VI. B - dívky Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 13.12.2018 11:00 Vylosování výherce akce - sběr starých mobilních telefonů ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.12.2018 12:05 Dílničky v muzeu - 7. A Muzeum Luhačovice
Pátek 14.12.2018 8:00 Dílničky v muzeu - V. B - dívky Muzeum Luhačovice
Pátek 14.12.2018 8:00 Exkurze do Prahy + návštěva muzikálu (výběr žáků 8. a 9. ročníku) Praha
Pátek 14.12.2018 8:00 Setkání vyučujících RJ Zlín
Pátek 14.12.2018 10:00 Dílničky v muzeu - VI. D - dívky Muzeum Luhačovice
Pátek 14.12.2018 12:00 Dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 19.12.2018 8:00 Exkurze - VI. C Olomouc
Středa 19.12.2018 9:00 Sportovní den - IX. A Pozlovice
Čtvrtek 20.12.2018 10:00 Dílničky v muzeu - VI. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 20.12.2018 13:30 Filmové představení - ŠD kino Elektra
Pátek 21.12.2018 8:00 Dílničky v muzeu - dívky - V. A Muzeum Luhačovice
Pátek 21.12.2018 8:00 Návštěva muzea - IX. B Muzeum Zlín
Pátek 21.12.2018 10:00 Dílničky v muzeu - dívky - VI. C Muzeum Luhačovice
Sobota 22.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Neděle 23.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pondělí 24.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Úterý 25.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 26.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 27.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pátek 28.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Sobota 29.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Neděle 30.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pondělí 31.12.2018 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika

 

eupenize.jpg

 

 

 

Podporou ICT ve výuce k modernizaci vzdělávání ve Zlínském kraji

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.3.00/51.0010
Název OP: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost 
Poskytovatel dotace:  MŠMT
Období realizace:  10/2014 – 7/2015
 

Cíl projektu:

Cílem projektu je komplexní proškolení pedagogických pracovníků ve využívání informačních a komunikačních technologií.

Na základě realizace projektu dojde k zajištění metodické a technické pomoci pedagogům ZŠ, zlepšení dovedností pedagogů v ICT, proškolení pedagogů v nových možnostech využití ICT ve výuce a podpoří vzájemnou spolupráci a předávání dobré praxe mezi 31 zapojenými školami.

 

 

 

Zlínská CO2 liga 2015

CO2 liga - 1. kolo "VODA"

CO2 liga - 2. kolo "JÍDLO"

CO2 liga - 3. kolo "ENERGIE"

CO2 liga - 4. kolo "DOPRAVA"

Jak se dopravuji do školy - anketa

CO2 liga - 1. místo (diplom)

 

 

 

 

eupenize.jpg

 

 

 

Výzva MŠMT č. 56

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/56.0452
Název  projektu: Prameny čtení 
Příjemce: Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Číslo prioritní osy:  1 Počáteční vzdělávání 
Oblast podpory:  1.1
 

 

 

 

 

eupenize.jpg

 

 

 

Výzva MŠMT č. 57

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/57.0481
Název  projektu: Prameny práce
Příjemce: Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Číslo prioritní osy:  1 Počáteční vzdělávání 
Oblast podpory:  1.1

Naše škola je zařazena do následujích projektů EU

eupenize.jpg

"Řešení vrstevnických vztahů"

 

„Peníze školám"

Na základě žádosti o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), pro oblast podpory 1.4 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách, byl naší škole schválen projekt s názvem "Dotace z EU pro ZS-Luhačovice".

Stručný obsah projektu:

Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na základní škole v Čeké republice. Zkvalitnění a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce. Zvýšení efektivity práce se žáky ve vybraných prioritních tématech bude probíhat individualizací výuky prostřednictvím dělení hodin nebo podporou při vzdělávání žáků se SVP a žáků mimořádně nadaných. Snížení výskytu rizikového chování u žáků ZŠ a podpory rovného přístupu ke vzdělávání bude v projektu podpořeno zapojením asistenta pedagoga, psychologa, speciálního pedagoga nebo zavedenéím programu primární prevence.

Realizace projektu:

Trvání 30 měsíců - v období od 01. 05. 2011 do 31. 10. 2013.

Celková přidělená dotace a výdaje projektu:

2 785 341 Kč.

Cíl projektu:

- zmodernizovat školu nejen moderními technologiemi

- rozvoj ICT technologií tak, aby bylo možno naplnit priority školy

- umožnit individualizaci žáků při výuce některých pžedmětů

- příprava žáků pro život

Cílové skupiny:

- žáci jednotlivých tříd

- týmy učitelů, které budou do projektu zapojeny

Aktivity:

- výběr vhodných šablon pro možnost realizace projektových cílů

Výstupy:

- vznik nových sad vzdělávacích materiálů pro některé předměty

- vybudování dvou počítačových a jedné jazykové učebny

- modernizace vybavení školy, pomůcky, software

Klíčové aktivity:

21 („Individualizace výuky cizích jazyků")
- 31 („Individualizace výuky prostřednictvím digitálních technologií")
- 32 („Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT")
- 33 („Vzdělávání pedagogických pracovníků pro oblast digitálních technologií")
- 52 („Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd")

 

DUM

dumy.png

 

Created by Liceor .:.
Created by Liceor: