Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2015

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.1.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pátek 2.1.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Sobota 3.1.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Neděle 4.1.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 5.1.2015 8:00 Výsledky testů SCIO ZŠ Luhačovice
Středa 7.1.2015 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Pondělí 12.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 3. třídy Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 12.1.2015 9:00 Projekt centra technického vzdělávání - vybraní žáci 8. ročníku SOU Uherský Brod
Pondělí 12.1.2015 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Pondělí 12.1.2015 14:45 Školení - ICT ve výuce (tablety) - 20 učitelů ZŠ Luhačovice
Úterý 13.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 3. třídy Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 13.1.2015 9:00 Výchovný koncert - 7. ročník KC Zlín
Úterý 13.1.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 14.1.2015 8:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 14.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 3. třídy Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 15.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 3. třídy Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 16.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 3. třídy Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 16.1.2015 9:00 Výchovný koncert - 9. ročník KC Zlín
Pondělí 19.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 7. třídy Trnava u Slušovic, Újezd
Pondělí 19.1.2015 8:00 Návštěva SPC - 4.B ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.1.2015 9:00 Projekt centra technického vzdělávání - vybraní žáci 8. ročníku SOU Uherský Brod
Pondělí 19.1.2015 12:50 Srovnávací test - P - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.1.2015 14:00 Pololetní pedagogická porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.1.2015 14:45 Pololetní pedagogická porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 20.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 7. třídy Trnava u Slušovic, Újezd
Úterý 20.1.2015 9:00 Pilotní ověřování přijímacích zkoušek Zlín
Úterý 20.1.2015 12:00 Podpora ekologických aktivit v kraji - seminář Zlín
Středa 21.1.2015 7:00 Školení - mzdy Zlín
Středa 21.1.2015 8:00 Beseda - návykové látky - prevence, 8.+ 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 21.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 7. třídy Trnava u Slušovic, Újezd
Středa 21.1.2015 8:00 Okresní kolo MO - 5. ročník ZŠ Zlín, Dřevnická
Středa 21.1.2015 8:00 Okresní kolo MO - 9. ročník Zlín
Středa 21.1.2015 12:00 Praktické vyučování ve Zlínském kraji - cvičná kuchyň ZŠ Luhačovice
Středa 21.1.2015 12:00 Seminář - prevence rizikových jevů chování Zlín
Čtvrtek 22.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 7. třídy Trnava u Slušovic, Újezd
Pátek 23.1.2015 8:00 Lyžařský výcvik - 7. třídy Trnava u Slušovic, Újezd
Pátek 23.1.2015 8:30 Nové trendy v ICT Brno
Pondělí 26.1.2015 15:00 Metodické sdružení - I. stupeň (zápis do 1. tříd) ZŠ Luhačovice
Úterý 27.1.2015 6:30 "Hledáme nejlepšího mladého chemika" - vybraní žáci 9.A Valašské Meziříčí
Úterý 27.1.2015 8:00 Výukový program "Hadi, želvy, krokodýli" - 7.D DDM Astra Zlín
Středa 28.1.2015 8:00 Výukový program "Hadi, želvy, krokodýli" - 7.C DDM Astra Zlín
Čtvrtek 29.1.2015 8:15 Výukový program "Indie" - 4. až 9. ročník Kinosál Elektra
Čtvrtek 29.1.2015 14:00 ŠD - jízda vlakem: Újezdec a zpět Luhačovice - Újezdec u Luhačovic
Pátek 30.1.2015 0:00 Pololetní prázdniny ČR

Únor 2015

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.2.2015 9:00 Projekt centra technického vzdělávání - vybraní žáci 8. ročníku SOU Uherský Brod
Pondělí 2.2.2015 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Středa 4.2.2015 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 4.2.2015 11:00 Kladná Žilín - akce všeho druhu ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín
Čtvrtek 5.2.2015 8:00 VSL - lyžování Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 5.2.2015 9:00 Okresní kolo olympiády v ČJ Brumov
Čtvrtek 5.2.2015 13:00 Copánková dílna ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 10.2.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 11.2.2015 8:00 Entrův pohár - soutěž v počítačové a logické gramotnosti Zlín
Čtvrtek 12.2.2015 12:00 Valentýnské dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.2.2015 12:30 Zápis žáků do 1. ročníku ZŠ Luhačovice
Pátek 13.2.2015 8:00 Výukový program "Hadi, želvy, krokodýli" - 7.B DDM Astra Zlín
Pátek 13.2.2015 12:00 Valentýnské dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 13.2.2015 12:55 Olympiáda - AJ; 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.2.2015 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 6.B + vybraní žáci 8. ročníku Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 16.2.2015 8:00 Zahájení praxe studentek ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.2.2015 9:00 Projekt centra technického vzdělávání - vybraní žáci 8. ročníku SOU Uherský Brod
Úterý 17.2.2015 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 6.B + vybraní žáci 8. ročníku Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 17.2.2015 8:00 Okresní kolo olympiády v Z Zlín
Úterý 17.2.2015 9:00 "Otevírání pramenů" - organizační schůzka KD Elektra
Úterý 17.2.2015 12:00 Projekt ZŠ + SŠ Luhačovice ZŠ Luhačovice
Středa 18.2.2015 8:00 Hlodavci - výukový program - 7.A DDM Astra Zlín
Středa 18.2.2015 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 6.B + vybraní žáci 8. ročníku Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 19.2.2015 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 6.B + vybraní žáci 8. ročníku Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 19.2.2015 8:00 Talentová soutěž v psaní na PC OA Zlín
Čtvrtek 19.2.2015 9:00 Kariérní řád pro učitele - seminář Zlín
Čtvrtek 19.2.2015 15:00 Třídní schůzky KRPŠ - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 20.2.2015 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - 6.B + vybraní žáci 8. ročníku Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 23.2.2015 8:00 Podnikatelské dovednosti - seminář Zlín
Pondělí 23.2.2015 8:00 Tvorba ŠVP - seminář Zlín
Pondělí 23.2.2015 8:00 Zlínská CO-liga; 2. kolo - Jídlo "Předsvačinový den" - 1.A, 3.A,B, 4.A,B tým "PULCI" - 6.A, 9.A ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.2.2015 9:00 Testování - "Kvalita školy"; 3.A ZŠ Luhačovice
Úterý 24.2.2015 8:30 Sekce ŠD Zlín
Úterý 24.2.2015 14:00 Kouzelník ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 24.2.2015 14:00 Školní kolo BiO - kategorie C (8. a 9. ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 25.2.2015 8:00 Testování - "Kvalita školy"; 5.A ZŠ Luhačovice
Středa 25.2.2015 9:00 "Více hlav, víc rozumu" - soutěž pro žáky 8. a 9. ročníku Slavičín
Středa 25.2.2015 14:00 Recitační soutěž - II. stupeň - školní kolo ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2015 8:00 Testování - "Kvalita školy"; 5.B,C ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2015 8:00 Zlínská CO-liga; 2. kolo - Jídlo "Svačinový den" - 1.A, 3.A,B, 4.A,B tým "PULCI" - 6.A, 9.A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2015 9:55 Výukový program "Nech brouka žít" - 3.B + 8.A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2015 10:00 Seminář pro vyučující fyziky Uherské Hradiště
Čtvrtek 26.2.2015 12:55 Olympiáda - AJ; 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.2.2015 13:15 Recitační soutěž - 1. až 3. ročník - školní kolo ZŠ Luhačovice
Pátek 27.2.2015 8:00 Testování - "Kvalita školy"; 3.B ZŠ Luhačovice
Pátek 27.2.2015 8:00 Výukový program "Nech brouka žít" - 1.A,B, 3.A + 8.A ZŠ Luhačovice
Pátek 27.2.2015 12:30 Muzikoterapie ŠD ZŠ Luhačovice

Březen 2015

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.3.2015 8:00 E.ON Energy Truck - program na efektivní využití energie ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.3.2015 9:00 Projekt centra technického vzdělávání - vybraní žáci 8. ročníku Uherský Brod
Pondělí 2.3.2015 10:00 Workshop ZŠ Luhačovice - Prezentační dovednosti ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.3.2015 12:55 VP: FAIR TRADE - 9.A,D - Zlínská CO2 liga ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.3.2015 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 3.3.2015 8:00 Okresní kolo v halové kopané Luhačovice
Úterý 3.3.2015 8:00 Projekt SOŠ Slavičín - 8.B,D SOŠ Slavičín
Úterý 3.3.2015 13:30 Sněhová královna - ŠD Kinosál Elektra
Středa 4.3.2015 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 4.3.2015 9:00 Ochrana člověka za mimořádných událostí Zlín
Středa 4.3.2015 9:55 Školní kolo - BiO - kategorie D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.3.2015 8:00 VSL - basketbal Luhačovice
Čtvrtek 5.3.2015 9:30 Okrskové kolo recitace Městská knihovna Luhačovice
Čtvrtek 5.3.2015 9:30 Recitační soutěž - okrskové kolo Městská knihovna Luhačovice
Pátek 6.3.2015 8:00 Chemická olympiáda - okresní kolo Zlín
Pondělí 9.3.2015 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 10.3.2015 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 11.3.2015 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.3.2015 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 13.3.2015 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 18.3.2015 7:30 Velikonoční dílny - 7.A EnviCentrum Vysoké Pole
Středa 18.3.2015 8:00 Krajské kolo matematické olympiády Zlín
Středa 18.3.2015 10:00 Přijímací zkoušky nanečisto ZŠ Luhačovice + ZŠ Slavičín
Pátek 20.3.2015 7:00 Krajské kolo dějepisné olympiády Kroměříž
Pátek 20.3.2015 10:00 Matematická soutěž "Klokan" ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.3.2015 8:00 Okresní kolo recitace - I. a II. stupeň Napajedla
Pondělí 23.3.2015 14:15 Školení PO - provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.3.2015 14:45 Školení PO - pedagogičtí pracovníci ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.3.2015 15:15 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 24.3.2015 5:00 MENSA - rozvoj nadání - konference Praha
Úterý 24.3.2015 8:00 Krajské finále halové kopané Luhačovice
Úterý 24.3.2015 8:30 Velikonoční dílny - 8.A EnviCentrum Vysoké Pole
Úterý 24.3.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 25.3.2015 8:00 Olympiáda z AJ - okresní kolo - 6. a 7. ročník Zlín
Středa 25.3.2015 9:00 Konference "Rozvoj a podpora kvality ve vzdělání" Otrokovice
Středa 25.3.2015 10:45 Pythagoriáda - 6.A ZŠ Luhačovice
Středa 25.3.2015 13:00 Vzduchoplavba - program muzeum pro ŠD Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2015 8:00 Olympiáda z AJ - okresní kolo - 8. a 9. ročník Zlín
Čtvrtek 26.3.2015 9:00 Etiketa stolování SŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2015 9:00 Velikonoční program - 9.C Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2015 10:00 Pythagoriáda - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2015 13:00 Ocenění pedagogických pracovníků Uherský Brod
Čtvrtek 26.3.2015 13:00 Vzduchoplavba - program muzeum pro ŠD Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 26.3.2015 13:40 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 27.3.2015 12:00 Velikonoční dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 27.3.2015 12:15 Velikonoční program - 9.D Muzeum Luhačovice
Pátek 27.3.2015 20:00 Noc s Andersenem Městská knihovna Luhačovice
Pondělí 30.3.2015 8:00 Krajské kolo chemické olympiády Zlín
Pondělí 30.3.2015 8:15 Velikonoce v muzeu - 4.B Muzeum Luhačovice
Pondělí 30.3.2015 9:30 Velikonoce v muzeu - 4.A Muzeum Luhačovice
Pondělí 30.3.2015 10:45 Pythagoriáda - 8.A - školní kolo ZŠ Luhačovice
Pondělí 30.3.2015 10:45 Velikonoce v muzeu - 3.B Muzeum Luhačovice
Pondělí 30.3.2015 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 31.3.2015 8:00 "Poznej a chraň" - regionální kolo - žáci ze 7.A ZŠ Želechovice
Úterý 31.3.2015 8:00 Pythagoriáda - 7.A - školní kolo ZŠ Luhačovice
Úterý 31.3.2015 8:00 Základy první pomoci - 4.A DDM Luhačovice
Úterý 31.3.2015 8:15 Velikonoce v muzeu - 3.A Muzeum Luhačovice
Úterý 31.3.2015 9:30 Velikonoce v muzeu - 1.A Muzeum Luhačovice
Úterý 31.3.2015 9:50 Základy první pomoci - 4.B DDM Luhačovice
Úterý 31.3.2015 10:45 Velikonoce v muzeu - 1.B Muzeum Luhačovice

Duben 2015

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.4.2015 8:15 Velikonoce v muzeu - 2.B Muzeum Luhačovice
Středa 1.4.2015 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 1.4.2015 9:30 Velikonoce v muzeu - 2.A Muzeum Luhačovice
Středa 1.4.2015 9:55 "Den ptactva" - soutěž tříčlenných družstev žáků - 7. A ZŠ Luhačovice
Středa 1.4.2015 10:00 Základy první pomoci - 3.A DDM Luhačovice
Středa 1.4.2015 10:45 Velikonoce v muzeu - 5.B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 2.4.2015 0:00 Velikonoční prázdniny ČR
Pátek 3.4.2015 0:00 Velikonoční prázdniny ČR
Pondělí 6.4.2015 0:00 Pondělí velikonoční ČR
Úterý 7.4.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 8.4.2015 8:00 Okresní kolo matematické olympiády - 6. a 7. ročník Zlín
Středa 8.4.2015 8:00 Okresní kolo matematické olympiády - 8. ročník Zlín
Čtvrtek 9.4.2015 7:00 Finanční gramotnost - seminář Brno
Čtvrtek 9.4.2015 8:00 Krajské kolo olympiády z JČ Zlín
Čtvrtek 9.4.2015 8:00 VSL - volejbal Brumov
Pátek 10.4.2015 8:00 Finanční gramotnost - seminář Brno
Pátek 10.4.2015 8:00 Prezentiáda - soutěž žáků 9. ročník; krajské kolo Zlín
Úterý 14.4.2015 9:00 Návštěva SPC - 8. A ZŠ Luhačovice
Úterý 14.4.2015 11:40 Konference pro učitele základních škol Zlín
Středa 15.4.2015 8:00 Pilotní přijímací zkoušky - 9. ročník ČR
Středa 15.4.2015 8:00 Projektový den SOU Uherský Brod
Středa 15.4.2015 10:00 Workshop - vaření z biopotravin ZŠ Luhačovice
Středa 15.4.2015 12:00 BRIDGE - konference Zlín
Čtvrtek 16.4.2015 8:00 Testy do studijní třídy - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.4.2015 11:00 "Uvádění ve známost" - 9. C Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 16.4.2015 11:00 VSL - kopaná - 9. ročník Luhačovice
Čtvrtek 16.4.2015 13:00 Pěvecká soutěž - 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 17.4.2015 11:00 "Běh proti diabetu" - 6. A, 7. B, 8. B, 9. C, 9. E Luhačovice
Pátek 17.4.2015 12:15 "Uvádění ve známost" - 9. D Muzeum Luhačovice
Pondělí 20.4.2015 8:00 "Novinářský kalamář" - házená Zlín
Pondělí 20.4.2015 14:00 Třičtvrtletní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.4.2015 14:45 Třičtvrtletní porada ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.4.2015 18:00 Taneční pro žáky 9. ročníku - úvodní hodina KD Elektra
Úterý 21.4.2015 9:00 Koncert ZUŠ pro 1., 2. a 3. ročník Kinosál Elektra
Úterý 21.4.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Úterý 21.4.2015 15:30 Třídní schůzky KRPŠ ZŠ Luhačovice
Středa 22.4.2015 8:00 Dopravní výchova - 4. ročník DDM Luhačovice
Středa 22.4.2015 8:00 VSL - McDonald´s Cup - kopaná (1. až 3.) ročník Nedašov
Středa 22.4.2015 13:30 Setkání výchovných poradců Zlín
Čtvrtek 23.4.2015 7:00 Okresní kolo BiO - kategorie D ZŠ Malenovice
Čtvrtek 23.4.2015 8:00 VSL - McDonald´s Cup - (4. a 5.) ročník Vlachovice
Sobota 25.4.2015 9:00 "Učíme pro radost" - konference učitelů Zlín
Pondělí 27.4.2015 6:00 Školský management Praha
Pondělí 27.4.2015 7:00 Okresní kolo BiO - kategorie C Gymnázium TGM Zlín
Pondělí 27.4.2015 8:00 Dopravní soutěž mladých cyklistů Luhačovice
Úterý 28.4.2015 8:00 "Podnikatelské fórum" Zlín
Úterý 28.4.2015 9:00 Školské předpisy - školení MÚ Luhačovice
Úterý 28.4.2015 12:00 "Svátek matek" - dílničky DDM ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 29.4.2015 8:00 "Den Země" - 1. až 6. ročník Luhačovice
Středa 29.4.2015 8:00 Oktresní finále ve vybíjené - 5. ročník Zlín
Středa 29.4.2015 12:00 "Svátek matek" - dílničky DDM ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.4.2015 8:00 Exkurze - ZOO Lešná - 7. ročník ZOO Lešná
Čtvrtek 30.4.2015 11:00 "Básníci v Luhačovicích" - 9.C Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 30.4.2015 13:15 Pochod čarodějnic za lektvarem -ŠD Luhačovice
Čtvrtek 30.4.2015 13:40 Divadlo nejmladšího diváka Zlín

Květen 2015

Kdy: Co: Kde:
Pátek 1.5.2015 0:00 Svátek práce ČR
Pondělí 4.5.2015 8:45 Pohádka pro MŠ - 8.C ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.5.2015 9:30 Okrskové kolo ve zpěvu I. stupně ZŠ Luhačovice
Pondělí 4.5.2015 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací ZŠ Luhačovice
Úterý 5.5.2015 8:00 Živá a neživá příroda - pokusy; seminář Zlín
Úterý 5.5.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 6.5.2015 8:45 Pohádka pro MŠ - 8.C ZŠ Luhačovice
Pátek 8.5.2015 0:00 Státní svátek ČR
Pondělí 11.5.2015 8:00 Testování ČŠI - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 12.5.2015 8:00 Testování ČŠI - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 12.5.2015 9:30 Výchovný koncert - 1. až 3. ročník Zlín
Úterý 12.5.2015 13:00 Prohlídka pramenů - 8.A Muzeum Luhačovice
Středa 13.5.2015 8:00 Atletický čtyřboj - mladší žáci Zlín
Středa 13.5.2015 8:00 Pythagoriáda - okresní kolo Zlín
Středa 13.5.2015 8:00 Testování ČŠI - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 13.5.2015 12:05 Exkurze v dílnách SŠ - chlaci 7.C SŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.5.2015 8:00 Atletický čtyřboj - mladší žáci Zlín
Čtvrtek 14.5.2015 8:00 "Den řemesel" - vybraní žáci SOU Uherský Brod
Čtvrtek 14.5.2015 8:00 Kurz využití bylin v přípravě pokrmů moderní gastronomie ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.5.2015 8:00 Testování ČŠI - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 14.5.2015 8:00 Vzdělávací program v Baťově institutu - 9.A Zlín
Čtvrtek 14.5.2015 13:30 "Popelka" - fillmové představení - ŠD Kinosál Elektra
Pátek 15.5.2015 7:00 Krajské finále ve vybíjené - 5. ročník Valašské Meziříčí
Pátek 15.5.2015 7:00 Krajské kolo BiO - C ZOO Lešná
Pátek 15.5.2015 8:00 Školní výlet - náboženství Olomouc
Pátek 15.5.2015 8:00 Testování ČŠI - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.5.2015 7:20 Archeoskanzen -exkurze - 4.A,B,5.C Modrá, Velehrad
Pondělí 18.5.2015 8:00 Zahájení projektu Edison ZŠ Luhačovice
Pondělí 18.5.2015 10:55 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.B Muzeum Luhačovice
Úterý 19.5.2015 8:00 Exkurze - 9. ročník VIDA-PARK Brno
Úterý 19.5.2015 10:55 Komentovaná prohlídka pramenů - 8.D Muzeum Luhačovice
Úterý 19.5.2015 12:40 Exkurze - vybraní žáci - 8. ročník Kelníky
Úterý 19.5.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 20.5.2015 7:00 Eko-olympiáda - regionální kolo; 7. ročník ZŠ Štípa
Středa 20.5.2015 8:00 Školní výlet - 2. ročník Archeoskanzen Modrá
Středa 20.5.2015 8:00 VSL-atletika; I. stupeň Slavičín
Středa 20.5.2015 10:00 Exkurze - chlapci 7.B SOŠ Luhačovice
Středa 20.5.2015 10:00 Konkurz na ředitele - ZŠ Biskupice ZŠ Biskupice
Středa 20.5.2015 12:05 Exkurze - chlapci 7.D SOŠ Luhačovice
Středa 20.5.2015 14:00 Městská policie - beseda; ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 21.5.2015 10:55 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.C Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 21.5.2015 15:44 Kladná Žilín - výlet + další akce ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín
Pátek 22.5.2015 12:15 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.D Muzeum Luhačovice
Pondělí 25.5.2015 8:00 Atletický čtyřboj - starší žáci Zlín
Pondělí 25.5.2015 8:00 Seminář ČŠI - ŠVP Zlín
Pondělí 25.5.2015 9:00 Výchovný koncert - 4. a 5. ročník Zlín
Pondělí 25.5.2015 13:00 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.A Luhačovice
Úterý 26.5.2015 7:00 Exkurze - 8. ročník Dlouhé Stráně
Úterý 26.5.2015 8:00 Školní výlet - 6.D+7.C Štramberk
Úterý 26.5.2015 9:00 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.E Luhačovice
Středa 27.5.2015 7:30 Klub zvídavých dětí - exkurze Štramberk - lom
Středa 27.5.2015 14:00 Školení Bakalář Zlín
Čtvrtek 28.5.2015 6:30 Den otevřených laboratoří Valašské Meziříčí
Čtvrtek 28.5.2015 8:00 Den s Nj - výběr žáků 6. a 7. ročníku ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 28.5.2015 8:00 Seminář "Podpora žáků ohrožených školním neúspěchem" Otrokovice
Čtvrtek 28.5.2015 8:00 Výukový program "Muzeum automobilů" - 9.A Zlín
Čtvrtek 28.5.2015 9:00 Krajské setkání Centra technického vzdělávání Uherský Brod
Pátek 29.5.2015 8:00 Seminář "Podpora žáků ohrožených školním neúspěchem" Otrokovice
Pátek 29.5.2015 8:00 Studie pro Univerzitu Kentucky - 6. a 7. ročník ZŠ Luhačovice

Červen 2015

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.6.2015 6:45 Filmový festival - .8.C Zlín
Pondělí 1.6.2015 7:50 Filmový festival - .3.B Zlín
Pondělí 1.6.2015 8:45 Čas proměn - 6. ročník - dívky ZŠ Luhačovice
Pondělí 1.6.2015 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 2.6.2015 7:00 Celostátní kolo ve vybíjené Pecka
Úterý 2.6.2015 8:00 Filmový festival - .9.A Zlín
Úterý 2.6.2015 8:00 Holocaust - přednáška - 9.C, polovina 9.E ZŠ Luhačovice
Úterý 2.6.2015 10:00 Holocaust - přednáška - 9.D, polovina 9.E ZŠ Luhačovice
Úterý 2.6.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Úterý 2.6.2015 15:30 Den s Nj - seminář Zlín
Úterý 2.6.2015 15:30 Konkurz na ředitele ZŠ Ludkovice Ludkovice
Středa 3.6.2015 7:00 Exkurze - výběr žáků 8. ročníku Kopřivnice
Středa 3.6.2015 7:45 Školní výlet - 3.A Dinopark Vyškov
Středa 3.6.2015 8:00 Celostátní kolo ve vybíjené Pecka
Středa 3.6.2015 8:00 Filmový festival - .9.E Zlín
Středa 3.6.2015 8:00 Holocaust - přednáška - 9.A ZŠ Luhačovice
Středa 3.6.2015 8:00 Seminář ČMOS - Kariérní systém učitelů Brno
Středa 3.6.2015 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 3.6.2015 10:00 Holocaust - přednáška - 9.B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.6.2015 8:00 Krajské finále v atletice - čtyřboj (mladší + starší žáci) Valašské Meziříčí
Čtvrtek 4.6.2015 8:00 Školní výlet - 8.D, 9.B Rožnov pod Radhoštěm, Pustevny
Čtvrtek 4.6.2015 14:30 Hry na zahradě - zábavné odpoledne Zámek Luhačovice
Pátek 5.6.2015 8:00 Soutěž v plavání Plovárna Luhačovice
Pátek 5.6.2015 8:55 Dravci - výukový program (1. až 9. ročník) SC Radostova
Pondělí 8.6.2015 9:00 Výchovný koncert - 6. ročník. KC Zlín
Pondělí 8.6.2015 13:00 Setkání metodiků prevence Zlín
Úterý 9.6.2015 8:00 AIDS - přednáška - 9.C ZŠ Luhačovice
Úterý 9.6.2015 8:00 Finanční gramotnost - seminář Brno
Úterý 9.6.2015 8:30 Den otevřených dveří - ZŠ Kladná Žilín ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín
Úterý 9.6.2015 9:00 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.E Muzeum Luhačovice
Úterý 9.6.2015 9:55 AIDS - přednáška - 9.D ZŠ Luhačovice
Úterý 9.6.2015 10:55 Komentovaná prohlídka pramenů - 9.C Muzeum Luhačovice
Úterý 9.6.2015 13:30 "Píseň moře" - filmové představení - ŠD Kinosál Elektra
Středa 10.6.2015 7:00 Celorepublikové finále v orientačním běhu Ostrava
Středa 10.6.2015 8:00 AIDS - přednáška - 9.A + polovina 9.E ZŠ Luhačovice
Středa 10.6.2015 8:00 Finanční gramotnost - seminář Brno
Středa 10.6.2015 8:00 Trojboj - 4. a 5. ročník Zlín
Středa 10.6.2015 10:00 AIDS - přednáška - 9.B + polovina 9.E ZŠ Luhačovice
Středa 10.6.2015 10:15 "O princezně Čárypíše" - pohádka (1. až 3. ročník) Lázeňské divadlo
Středa 10.6.2015 15:45 Schůzka rodičů budoucích žáků 1. tříd Respirium ZŠ (hlavní budova)
Středa 10.6.2015 17:00 Pasování na čtenáře - žáci 1. ročníku Respirium ZŠ (hlavní budova)
Čtvrtek 11.6.2015 5:00 "Mladý chemik" - celostátní kolo Pardubice
Čtvrtek 11.6.2015 8:00 VSL-atletika; II. stupeň Valašské Klobouky
Čtvrtek 11.6.2015 10:00 Fotografování 3. tříd ZŠ Luhačovice
Pátek 12.6.2015 8:00 Exkurze - 5.B Zlín
Pondělí 15.6.2015 8:00 Seminář vychovatelů ŠD Zlín
Pondělí 15.6.2015 8:00 Studie pro univerzitu KENTUCKY: 6.B, 6.C, 7.B, 7.C ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.6.2015 8:00 Zlínská CO2 liga - závěrečná konference, 6 žáků ze 7.A a 9.A Uherský Brod
Pondělí 15.6.2015 15:00 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 16.6.2015 7:00 Školní výlet - 9.E Lednice
Úterý 16.6.2015 8:00 Školní výlet - 5.A, B Ostrava
Úterý 16.6.2015 9:00 Schůzka - příprava na "Týden mobility" ZŠ Luhačovice
Středa 17.6.2015 0:00 Školní výlet - 9.E Lednice
Středa 17.6.2015 6:00 Školní výlet - 8.A Žítková
Středa 17.6.2015 8:00 Sportovní den - 6.B, 7.B, 8.B, 9.C SC Radostova
Čtvrtek 18.6.2015 0:00 Školní výlet - 8.A Žítková
Čtvrtek 18.6.2015 8:45 Sportovní den - 6.B, 7.B, 8.C, 9.C SC Radostova
Čtvrtek 18.6.2015 10:00 Návštěva dětí MŠ v 1. třídách ZŠ ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 18.6.2015 12:00 Ukončení VSL Luhačovice
Pátek 19.6.2015 8:00 Sportovní den - 6.B, 7.B, 8.C, 9.C SC Radostova
Pátek 19.6.2015 10:00 Exkurze - 2. třídy Charita Luhačovice
Pátek 19.6.2015 12:00 Dílničky "Malujeme deštníky" - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 22.6.2015 7:00 Školní výlet - 7.A Rožnov pod Radhoštěm
Pondělí 22.6.2015 8:00 Den otevřených dveří - 1. a 2. třídy Městská plovárna
Pondělí 22.6.2015 8:00 Školní výlet - 4.B Luhačovice
Pondělí 22.6.2015 8:00 Školní výlet - 8.C Lednice
Pondělí 22.6.2015 8:00 Turistická vycházka - 3.B Luhačovická přehrada
Pondělí 22.6.2015 14:00 Závěrečná porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 22.6.2015 14:45 Závěrečná porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 23.6.2015 0:00 Školní výlet - 8.C Lednice
Úterý 23.6.2015 8:00 Cesta za pokladem - 2. třídy ZŠ Luhačovice
Úterý 23.6.2015 8:00 Školní výlet - 6.A,B,C Olomouc
Úterý 23.6.2015 8:00 Školní výlet - 7.B Žítková
Úterý 23.6.2015 9:00 Přijetí žáků reprezentujících školu u starostky MÚ Luhačovice
Úterý 23.6.2015 9:30 Ustavující zasedání školské rady MÚ Luhačovice
Úterý 23.6.2015 12:15 "Děti čtou dětem" - 1. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 24.6.2015 8:00 Generální zkouška - slavnostní rozloučení 9. ročníku KD Elektra
Středa 24.6.2015 8:00 Školní výlet - 4.A Olomouc
Středa 24.6.2015 8:00 Turistická vycházka - 3.A Luhačovická přehrada
Středa 24.6.2015 8:00 Výšlap 1. ročníku do Kladné Žilín Kladná Žilín
Čtvrtek 25.6.2015 10:00 Vystoupení pro žáky KD Elektra
Čtvrtek 25.6.2015 16:30 Slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku KD Elektra
Pátek 26.6.2015 8:00 Přednáška pro žáky 7. ročníku - návykové látky ZŠ Luhačovice
Pátek 26.6.2015 8:30 Bowling - družstvo vybíjené Ambra Luhačovice
Pátek 26.6.2015 9:45 Bowling - 8.C Ambra Luhačovice
Pátek 26.6.2015 10:00 Vycházka do lázní + zmrzlina; 3.B Luhačovice
Pátek 26.6.2015 10:00 Závěrečné posezení u "Gregůrků"; 3.A Luhačovice
Pátek 26.6.2015 12:00 Dílničky - tetování na tělo - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 29.6.2015 8:00 Filmové představení "Sedmero krkavců" Kinosál Elektra
Úterý 30.6.2015 8:00 Rozdání vysvědčení ZŠ Luhačovice

Červenec 2015

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 27.7.2015 0:00 VALAŠSKOU SPORTOVNÍ LIGU PODPOŘIL ZLÍNSKÝ KRAJ Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky, Brumov – Bylnice, Nedašov, Štítná, Újezd u Valašských Klobouk, Vlachovice
Čtvrtek 30.7.2015 14:00 Akademie Václava Hudečka v ZŠ Luhačovice ZŠ Luhačovice

Srpen 2015

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 24.8.2015 9:00 Úvodní provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 25.8.2015 8:30 Školení v poskytování první pomoci (1. část) ZŠ Luhačovice
Úterý 25.8.2015 9:00 Dělení žáků 6. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 26.8.2015 8:30 Školení v poskytování první pomoci (2. část) ZŠ Luhačovice
Středa 26.8.2015 9:00 Opravné zkoušky - PkM ZŠ Luhačovice
Středa 26.8.2015 9:00 Přípravná schůzka - "Týden mobility" ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 27.8.2015 9:00 Zasedání Pk ZŠ Luhačovice
Pátek 28.8.2015 11:30 Provozní porada ZŠ Luhačovice

Září 2015

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.9.2015 8:00 Prestižní certifikát pro ZŠ Luhačovice ZŠ Luhačovice
Úterý 1.9.2015 8:00 Zahájení školního roku ZŠ Luhačovice
Úterý 1.9.2015 9:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 2.9.2015 9:00 Úrazy při hodině plavání - seminář Staré Město
Čtvrtek 3.9.2015 8:00 Seznamovací odpoledne "Spolu mimo školu" - VI. A DDM Luhačovice
Pátek 4.9.2015 8:00 Seznamovací odpoledne "Spolu mimo školu" - VI. B DDM Luhačovice
Pátek 4.9.2015 11:00 Setkání s vnučkou architekta Dušana S. Jurkoviče - realizace projektů lázeňských domů v Luhačovicích ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.9.2015 8:00 Seminář POKOS Zlín
Pondělí 7.9.2015 8:00 Seznamovací odpoledne "Spolu mimo školu" - VI. C DDM Luhačovice
Pondělí 7.9.2015 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 8.9.2015 8:00 Seznamovací odpoledne "Spolu mimo školu" - VI. D DDM Luhačovice
Středa 9.9.2015 8:00 Poradenství k volbě povolání - 9.C ÚP Zlín
Středa 9.9.2015 9:00 Program s ekologickou tématikou (odpady) - 2. a 3. ročník kinosál Elektra
Pátek 11.9.2015 8:00 Poradenství k volbě povolání - 9.D ÚP Zlín
Pondělí 14.9.2015 8:00 První pomoc - přednáška pro žáky 6. ročníku ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.9.2015 9:00 Čtenářské dílny - výzva č. 56 OPVK - seminář Zlín
Pondělí 14.9.2015 12:55 Včelařství zblízka - výstava - 4.B Galerie Elektra
Pondělí 14.9.2015 13:45 Práce s problémovými žáky - seminář DVPP ZŠ Luhačovice
Úterý 15.9.2015 8:00 Poradenství k volbě povolání - 9.B + část 9.A ÚP Zlín
Úterý 15.9.2015 13:30 Sportovní dopravní program - jízda vláčkem - ŠD Luhačovice
Úterý 15.9.2015 14:30 Krátká provozní porada ZŠ Luhačovice
Středa 16.9.2015 6:00 Konference ČMOS Praha
Středa 16.9.2015 8:00 Beseda o knihách s dopravní tématikou, beseda o správném vybavení jízdního kola Městká knihovna
Středa 16.9.2015 8:00 Bezpečnost, výchova žáků v případě mimořádných událostí - beseda s Městskou policií Luhačovice ZŠ Luhačovice
Středa 16.9.2015 12:00 Hodina pohybu navíc - školení Olomouc
Středa 16.9.2015 12:05 Včelařství zblízka - výstava - 4.A Galerie Elektra
Středa 16.9.2015 14:45 Školská rada MÚ Luhačovice
Čtvrtek 17.9.2015 8:30 Výstava modelového kolejiště Respirium ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.9.2015 9:00 Ukázka práce složek IZS, agility, mladých hasičů - 1. až 7. ročník DDM Luhačovice
Čtvrtek 17.9.2015 12:55 Včelařství zblízka - výstava - 6.B Galerie Elektra
Pátek 18.9.2015 8:00 Beseda zaměřená na myslivost - 5. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 18.9.2015 8:30 Výstava modelového kolejiště Respirium ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.9.2015 8:00 Exkurze - 5. ročník Strážnice
Pondělí 21.9.2015 8:00 Seznámení s knihovnou - 6.C Městká knihovna
Pondělí 21.9.2015 10:00 Seznámení s knihovnou - 6.B Městká knihovna
Úterý 22.9.2015 9:00 Schůze k projektu zateplení školy MÚ Luhačovice
Středa 23.9.2015 8:00 Exkurze - 9.A, B Zálesí Luhačovice
Středa 23.9.2015 8:00 WORKSHOP - animované reklamy - 5.B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 24.9.2015 8:00 Exkurze - 9.C,D Zálesí Luhačovice
Čtvrtek 24.9.2015 8:00 Seznámení s knihovnou - 6.D Městká knihovna
Čtvrtek 24.9.2015 8:00 VSL - přespolní běh Vlachovice
Čtvrtek 24.9.2015 8:30 Dopravní výchova, jízda zručnosti - 4. ročník DDM Luhačovice
Čtvrtek 24.9.2015 10:00 Seznámení s knihovnou - 6.A Městká knihovna
Pátek 25.9.2015 8:00 Divadelní představení - 8.A Uherské Hradiště
Pátek 25.9.2015 8:00 Setkání s ministryní školství Zlín
Pátek 25.9.2015 9:00 Autorské čtení - 9.A ZŠ Luhačovice - žákovská knihovna
Pondělí 28.9.2015 0:00 Státní svátek Česká republika
Úterý 29.9.2015 8:00 Prevence návykových látek - 7. A ZŠ Luhačovice
Úterý 29.9.2015 8:55 Prevence návykových látek - 7. D ZŠ Luhačovice
Úterý 29.9.2015 9:55 Prevence návykových látek - 7. B ZŠ Luhačovice
Úterý 29.9.2015 10:50 Prevence návykových látek - 7. C ZŠ Luhačovice

Říjen 2015

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.10.2015 8:00 Atletický trojboj - turnaj žáků 4. a 5. tříd (ZŠ Luhačovice + okolní obce) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 1.10.2015 9:00 Seminář pro VP SOŠ Uherský Brod
Pátek 2.10.2015 9:30 Angličtina v pohybu NIDV Zlín
Pondělí 5.10.2015 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 6.10.2015 9:00 Hodnocení mobility MÚ Luhačovice
Čtvrtek 8.10.2015 9:00 Beseda v knihovně - 3. A, B Městká knihovna
Čtvrtek 8.10.2015 10:00 Seminář ČŠI Zlín
Pondělí 12.10.2015 8:00 Návštěva knihovny - 4. B Městká knihovna
Pondělí 12.10.2015 13:45 "Migrace není legrace" - 8. A ZŠ Luhačovice
Středa 14.10.2015 10:50 Přírodovědný klokan - 8. A, 9. A ZŠ Luhačovice
Středa 14.10.2015 13:30 Seminář VP Zlín
Čtvrtek 15.10.2015 8:00 VSL - vybijená (žáci 4. a 5. ročníku) Újezd
Čtvrtek 15.10.2015 12:50 Výukový program "Řemesla našich předků" - 8. A DDM Uherský Brod
Čtvrtek 15.10.2015 15:30 Schůzky KRPŠ - 1. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 16.10.2015 9:00 Konzultace s psycholožkami SPC ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.10.2015 14:45 Provozní porada + školení členů inventarizační komise ZŠ Luhačovice
Středa 21.10.2015 7:45 Planetárium + Špilberk; 6. A, C Brno
Středa 21.10.2015 8:00 Městská knihovna - 5. C Městká knihovna
Čtvrtek 22.10.2015 8:00 Exkurze - 9. ročník SPŠ a OA Uherský Brod
Čtvrtek 22.10.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Pondělí 26.10.2015 8:00 Srovnávací prověrky - M; 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 27.10.2015 8:00 Návštěva KPPP - 5.A Zlín
Středa 28.10.2015 0:00 Státní svátek ČR
Čtvrtek 29.10.2015 0:00 Podzimní prázdniny ČR
Čtvrtek 29.10.2015 8:00 Veřejnosprávní kontrola ZŠ Luhačovice
Pátek 30.10.2015 0:00 Podzimní prázdniny ČR
Pátek 30.10.2015 8:00 Kontrola OSSZ ZŠ Luhačovice

Listopad 2015

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 2.11.2015 9:00 Konzultace s pracovnicí KPPP ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.11.2015 9:30 Prověrka BOZP, školení vedoucích zaměstnanců ZŠ Luhačovice
Pondělí 2.11.2015 12:00 Tvorba IVP - seminář Uherské Hradiště
Pondělí 2.11.2015 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 3.11.2015 8:00 SCIO - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 3.11.2015 15:30 Slavnostní předávání slabikářů - 1. A ZŠ Luhačovice
Středa 4.11.2015 15:30 Slavnostní předávání slabikářů - 1. B ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.11.2015 8:00 Branný den - projektové vyučování - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 5.11.2015 8:00 Porada ředitelů ZŠ Vizovice
Čtvrtek 5.11.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Pátek 6.11.2015 8:00 Pedagodická praxe ZŠ Luhačovice
Pátek 6.11.2015 8:00 Projektové vyučování - POKOS - branný den - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 6.11.2015 8:00 Vědecká konference - D. Holub (7. A) Praha
Sobota 7.11.2015 8:00 Vědecká konference - D. Holub (7. A) Praha
Pondělí 9.11.2015 9:00 Výstava mysliveckého sdružení - 4. B Galerie Elektra
Pondělí 9.11.2015 10:30 Výstava mysliveckého sdružení - 1. A Galerie Elektra
Úterý 10.11.2015 6:30 Bezpečné zacházení s chemickými látkami - seminář DVPP Brno
Úterý 10.11.2015 10:30 Výstava mysliveckého sdružení - 1. B Galerie Elektra
Úterý 10.11.2015 10:30 Výstava mysliveckého sdružení - 3. B Galerie Elektra
Úterý 10.11.2015 13:00 Vycházka na mysliveckou chatu - ŠD - vyhodnocení sběru kaštanů Myslivecká chata Luhačovice
Středa 11.11.2015 8:00 Exkurze - "Pevnost poznání" - vybraní žáci 6. ročníku Olomouc
Středa 11.11.2015 10:30 Výstava mysliveckého sdružení - 3. A Galerie Elektra
Středa 11.11.2015 12:05 Výstava mysliveckého sdružení - 4. A Galerie Elektra
Středa 11.11.2015 13:00 Oblastní konference OROS PŠ Zlín Zlín
Čtvrtek 12.11.2015 7:00 Seminář DVPP - POKOS Zlín
Čtvrtek 12.11.2015 8:00 Anglické divadlo; 7. až 9. ročník kinosál Elektra
Čtvrtek 12.11.2015 8:00 Krajská konference EVVO Zlín
Čtvrtek 12.11.2015 8:00 VSL - plavání Brumov
Čtvrtek 12.11.2015 10:00 Anglické divadlo; 3. až 6. ročník kinosál Elektra
Čtvrtek 12.11.2015 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Pátek 13.11.2015 8:00 Pedagogická praxe studenta VŠ ZŠ Luhačovice
Pátek 13.11.2015 9:00 Výstava mysliveckého sdružení - 2. A Galerie Elektra
Pátek 13.11.2015 10:30 Výstava mysliveckého sdružení - 2. B Galerie Elektra
Pondělí 16.11.2015 9:55 Dějepisná olympiáda ZŠ Luhačovice
Úterý 17.11.2015 0:00 Státní svátek ČR
Středa 18.11.2015 6:30 Seminář DVPP - "Islám a svět civilizací" Brno
Středa 18.11.2015 13:45 Čtvrtletní pedagogická rada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 18.11.2015 14:45 Čtvrtletní pedagogická rada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.11.2015 9:30 Setkání radního ZK s řediteli ZŠ Zlín
Čtvrtek 19.11.2015 15:00 Prezentace SŠ ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 19.11.2015 16:00 Třídní schůzky KRPŠ ZŠ Luhačovice
Pátek 20.11.2015 8:00 Zájezd do Prahy - muzikál "Fantom opery"; vybraní žáci 8. a 9. ročníku Praha
Pátek 20.11.2015 8:00 ZAV - Talentová soutěž OA Zlín
Pátek 20.11.2015 9:00 Návštěva KPPP - 5.A ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.11.2015 9:00 Školská legislativa - PhDr. J. Valenta - školení MÚ Luhačovice
Pondělí 23.11.2015 15:00 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 24.11.2015 8:00 "Kyberšikana" - přednáška; 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 24.11.2015 8:00 Seminář DVPP - etická výchova Zlín
Úterý 24.11.2015 9:00 Výchovný koncert - 8. ročník Zlín
Středa 25.11.2015 8:00 "Kyberšikana" - přednáška; 6. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 25.11.2015 8:00 Okresní kolo v halové kopané SC Radostova Luhačovice
Středa 25.11.2015 9:00 Výchovný koncert - 7. ročník KC Zlín
Středa 25.11.2015 13:00 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Čtvrtek 26.11.2015 8:00 Kentucky - testování; 1.+2. vyučovací hodiny (7. ročník); 3.+4. vyučovací hodiny (8. ročník) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.11.2015 8:00 Vědecká konference - D. Holub (7. A) Uherské Hradiště
Pátek 27.11.2015 7:30 Exkurze - 8. A + 9. A VIDAPARK Brno
Pátek 27.11.2015 9:00 Návštěva KPPP (Zlín) - 5.A ZŠ Luhačovice
Pondělí 30.11.2015 12:00 Setkání metodiků prevence Zlín

Prosinec 2015

Kdy: Co: Kde:
Středa 2.12.2015 8:00 Kentucky - testování; 1. vyučovací hodina (8. ročník); 2. vyučovací hodina (7. ročník) ZŠ Luhačovice
Středa 2.12.2015 13:45 Astronomická olympiáda; 6.+7. ročník; 8.+9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 2.12.2015 14:30 Schůzka soc. právní komise na ochranu dětí a mládeže Zlín
Čtvrtek 3.12.2015 8:00 Dopravní výchova - p. Dřevojánek (4. A, B) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 3.12.2015 8:00 Knihovna - 2. A, B Městká knihovna
Čtvrtek 3.12.2015 9:00 "Hadi, želvy, krokodýli" - výukový program; 7. A Astra Zlín
Čtvrtek 3.12.2015 13:00 Klub zvídavých dětí - VV (keramika) ZŠ Luhačovice
Pátek 4.12.2015 8:00 Mikulášská nadílka v MŠ, ZŠ a ŠD ZŠ (9. C) ZŠ Luhačovice - I. stupeň
Sobota 5.12.2015 19:00 Vánoční koncert dětem (zájemci) KD Elektra
Pondělí 7.12.2015 8:00 Školní kolo OČJ - 8.+ 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.12.2015 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Pondělí 7.12.2015 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 8.12.2015 8:00 Exkurze - 7. ročník Technické muzeum Brno
Úterý 8.12.2015 8:00 VSL - florbal Slavičín
Úterý 8.12.2015 8:00 Výstava "Mapy" - 8. C Zlín
Úterý 8.12.2015 9:00 Návštěva SPC - 2. B ZŠ Luhačovice
Úterý 8.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 3. B Muzeum Luhačovice
Středa 9.12.2015 8:00 Krajské kolo halové kopané Luhačovice
Středa 9.12.2015 8:15 Vánoční dílničky v muzeu - 6. D Muzeum Luhačovice
Středa 9.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 5. B Muzeum Luhačovice
Středa 9.12.2015 14:00 Medový den ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 10.12.2015 6:00 Exkurze - výběr z 8.+ 9. ročníku jižní Morava + Vídeň
Čtvrtek 10.12.2015 8:00 Vánoční dílny - 8. A + 6. D EnviCentrum Vysoké Pole
Čtvrtek 10.12.2015 10:00 Muzeum - J. J. Ryba - 9. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 10.12.2015 12:00 Muzeum - J. J. Ryba - 9. D Muzeum Luhačovice
Pátek 11.12.2015 8:00 Workshop - "Komunikujeme a prezentujeme s lehkostí" SOŠ Luhačovice
Úterý 15.12.2015 6:00 Soutěž "Hledáme mladého chemika" Valašské Meziříčí
Úterý 15.12.2015 8:15 Vánoční dílničky v muzeu - 5. C Muzeum Luhačovice
Úterý 15.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 1. B Muzeum Luhačovice
Úterý 15.12.2015 13:00 Vánoční dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 16.12.2015 8:00 Pískové obrázky (vánoční tématika) - práce s lektorkou VV - 5. A, 6. B, 7. D ZŠ Luhačovice
Středa 16.12.2015 8:15 Vánoční dílničky v muzeu - 6. D Muzeum Luhačovice
Středa 16.12.2015 8:30 Vánoční pečení - 2. A DDM Luhačovice
Středa 16.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 5. B Muzeum Luhačovice
Středa 16.12.2015 10:00 Vánoční pečení - 2. B DDM Luhačovice
Středa 16.12.2015 16:00 Vánoční besídka pro rodiče - 3. až 5. ročník Jídelna II. ZS Luhačovice
Čtvrtek 17.12.2015 8:00 Pevnost poznání - exkurze; 8. A + 8. D Olomouc
Čtvrtek 17.12.2015 8:15 Vánoční dílničky v muzeu - 4. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 17.12.2015 10:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 17.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 3. A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 17.12.2015 12:55 Vánoční strom pro zvířata - 7. A Luhačovice
Pátek 18.12.2015 8:00 Prezentace SŠ veterinární Kroměříž ZŠ Luhačovice
Pátek 18.12.2015 8:15 Vánoční dílničky v muzeu - 4. B Muzeum Luhačovice
Pátek 18.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 1. A Muzeum Luhačovice
Pátek 18.12.2015 13:00 Vánoční dílničky - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 21.12.2015 9:15 Filmové představení "Malý princ" - 1. až 4. ročník kinosál Elektra
Úterý 22.12.2015 8:15 Filmové představení "Malý princ" - 5. a 6. ročník + 8. C kinosál Elektra
Úterý 22.12.2015 8:15 Vánoční dílničky v muzeu - 2. A Muzeum Luhačovice
Úterý 22.12.2015 10:00 Vánoční dílničky v muzeu - 2. B Muzeum Luhačovice
Úterý 22.12.2015 10:15 Filmové představení "Malý princ" - 7. až 9. ročník kinosál Elektra
Úterý 22.12.2015 13:30 Filmové představení "Mrkáček Bill" - ŠD ZŠ Luhačovice kinosál Elektra
Středa 23.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Čtvrtek 24.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pátek 25.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Sobota 26.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Neděle 27.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 28.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 29.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 30.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Čtvrtek 31.12.2015 0:00 Vánoční prázdniny ČR

 

eupenize.jpg

 

 

 

Podporou ICT ve výuce k modernizaci vzdělávání ve Zlínském kraji

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.3.00/51.0010
Název OP: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost 
Poskytovatel dotace:  MŠMT
Období realizace:  10/2014 – 7/2015
 

Cíl projektu:

Cílem projektu je komplexní proškolení pedagogických pracovníků ve využívání informačních a komunikačních technologií.

Na základě realizace projektu dojde k zajištění metodické a technické pomoci pedagogům ZŠ, zlepšení dovedností pedagogů v ICT, proškolení pedagogů v nových možnostech využití ICT ve výuce a podpoří vzájemnou spolupráci a předávání dobré praxe mezi 31 zapojenými školami.

 

 

 

Zlínská CO2 liga 2015

CO2 liga - 1. kolo "VODA"

CO2 liga - 2. kolo "JÍDLO"

CO2 liga - 3. kolo "ENERGIE"

CO2 liga - 4. kolo "DOPRAVA"

Jak se dopravuji do školy - anketa

CO2 liga - 1. místo (diplom)

 

 

 

 

eupenize.jpg

 

 

 

Výzva MŠMT č. 56

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/56.0452
Název  projektu: Prameny čtení 
Příjemce: Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Číslo prioritní osy:  1 Počáteční vzdělávání 
Oblast podpory:  1.1
 

 

 

 

 

eupenize.jpg

 

 

 

Výzva MŠMT č. 57

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/57.0481
Název  projektu: Prameny práce
Příjemce: Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Číslo prioritní osy:  1 Počáteční vzdělávání 
Oblast podpory:  1.1

Naše škola je zařazena do následujích projektů EU

eupenize.jpg

"Řešení vrstevnických vztahů"

 

„Peníze školám"

Na základě žádosti o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), pro oblast podpory 1.4 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách, byl naší škole schválen projekt s názvem "Dotace z EU pro ZS-Luhačovice".

Stručný obsah projektu:

Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na základní škole v Čeké republice. Zkvalitnění a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce. Zvýšení efektivity práce se žáky ve vybraných prioritních tématech bude probíhat individualizací výuky prostřednictvím dělení hodin nebo podporou při vzdělávání žáků se SVP a žáků mimořádně nadaných. Snížení výskytu rizikového chování u žáků ZŠ a podpory rovného přístupu ke vzdělávání bude v projektu podpořeno zapojením asistenta pedagoga, psychologa, speciálního pedagoga nebo zavedenéím programu primární prevence.

Realizace projektu:

Trvání 30 měsíců - v období od 01. 05. 2011 do 31. 10. 2013.

Celková přidělená dotace a výdaje projektu:

2 785 341 Kč.

Cíl projektu:

- zmodernizovat školu nejen moderními technologiemi

- rozvoj ICT technologií tak, aby bylo možno naplnit priority školy

- umožnit individualizaci žáků při výuce některých pžedmětů

- příprava žáků pro život

Cílové skupiny:

- žáci jednotlivých tříd

- týmy učitelů, které budou do projektu zapojeny

Aktivity:

- výběr vhodných šablon pro možnost realizace projektových cílů

Výstupy:

- vznik nových sad vzdělávacích materiálů pro některé předměty

- vybudování dvou počítačových a jedné jazykové učebny

- modernizace vybavení školy, pomůcky, software

Klíčové aktivity:

21 („Individualizace výuky cizích jazyků")
- 31 („Individualizace výuky prostřednictvím digitálních technologií")
- 32 („Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT")
- 33 („Vzdělávání pedagogických pracovníků pro oblast digitálních technologií")
- 52 („Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd")

 

DUM

dumy.png

 

Created by Liceor .:.
Created by Liceor: