Akce

← ← Historie Plánované → →

Leden 2014

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.1.2014 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 2.1.2014 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Pátek 3.1.2014 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Sobota 4.1.2014 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Neděle 5.1.2014 0:00 Vánoční prázdniny Česká republika
Středa 8.1.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Pátek 10.1.2014 8:00 Výukový program "Hadi, želvy, krokodýli" - 7.A DDM Astra Zlín
Pondělí 13.1.2014 8:00 Divadelní představení - 9. B, C Uherské Hradiště
Pondělí 13.1.2014 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 14.1.2014 8:00 Den řemesel SOU Uherský Brod
Středa 15.1.2014 10:45 Školní kolo BiO - kategorie C (poznávací testy) ZŠ Luhačovice
Středa 15.1.2014 13:00 Schůze OROS Zlín
Středa 15.1.2014 13:30 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 16.1.2014 10:00 Seminář přírodovědného a technického vzdělávání Uherský Brod
Pátek 17.1.2014 12:05 Školní kolo BiO - kategorie C (laboratorní úkol) ZŠ Luhačovice
Pondělí 20.1.2014 10:50 Srovnávací testy - P - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 21.1.2014 8:00 Sekce ŠD Zlín
Úterý 21.1.2014 11:45 "Poslouchejme přírodu" - soutěž; 6. A, 8. A ZŠ Luhačovice
Středa 22.1.2014 8:00 Okresní kolo MO - 5. ročník Zlín
Středa 22.1.2014 9:00 Okresní kolo MO - 9. ročník Zlín
Středa 22.1.2014 14:00 Pedagogická porada - 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 22.1.2014 14:45 Pedagogická porada - 4. až 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 22.1.2014 16:00 Odhalení pamětní desky letce RAF Městská knihovna
Čtvrtek 23.1.2014 9:00 Výukový program "Hadi, želvy, krokodýli" - 7. D DDM Astra Zlín
Čtvrtek 23.1.2014 13:00 Muzikoterapie s Radkou Kozubíkovou ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 27.1.2014 8:00 Divadelní představení - 8. B, C Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Pondělí 27.1.2014 8:00 Školení - mzdy Zlín
Pondělí 27.1.2014 9:00 Literární čtení v knihovně - 3. A, B Knihovna Luhačovice
Pondělí 27.1.2014 10:00 Literární čtení v knihovně - 4. A, B Knihovna Luhačovice
Pondělí 27.1.2014 13:00 Setkání metodiků prevence Zlín
Úterý 28.1.2014 8:00 Dějepisná olympiáda - okresní kolo Zlín
Úterý 28.1.2014 10:00 Principles and Processes - OVP Brno
Středa 29.1.2014 7:00 "Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR" Valašské Meziříčí
Středa 29.1.2014 9:00 Výukový program "Hadi, želvy, krokodýli" - 7. C DDM Astra Zlín
Čtvrtek 30.1.2014 8:00 Mexiko - zeměpisný projekt; 4. až 6. ročník + 7. A Kinosál Elektra
Čtvrtek 30.1.2014 9:00 K. J. Erben - literární pohádky; 3. A, B Knihovna Luhačovice
Čtvrtek 30.1.2014 9:55 Mexiko - zeměpisný projekt; 7. B, C, D + 8. a 9. ročník Kinosál Elektra
Pátek 31.1.2014 0:00 Pololetní prázdniny Česká republika

Únor 2014

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.2.2014 11:15 Beseda se záchranářem ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 3.2.2014 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 4.2.2014 8:00 Okresní finále v halové kopané SC Radostova
Úterý 4.2.2014 11:45 "Poslouchejme přírodu" - soutěž; 6. A, 7. A ZŠ Luhačovice
Středa 5.2.2014 9:00 Prezentace SŠ Luhačovice (obor gastronomie) - výběr žáků 9. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 5.2.2014 14:40 Jízda vlakem (Luhačovice - Újezdec a zpět) - ŠD Luhačovice - Újezdec u Luhačovic
Čtvrtek 6.2.2014 7:00 Okresní kolo olympiády z JČ Brumov - Bylnice
Čtvrtek 6.2.2014 13:00 Zápis dětí do 1. ročníku ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.2.2014 8:00 Začátek LVK - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Pondělí 10.2.2014 9:00 Návštěva výstavy hudebních nástrojů - 4. a 5. ročník DK Elektra
Pondělí 10.2.2014 10:40 Podpora technického vzdělávání - výběr žáků 9. C, D SOU Uherský Brod
Pondělí 10.2.2014 10:45 Pythagoriáda - školní kolo - 6. A ZŠ Luhačovice
Úterý 11.2.2014 7:00 LVK - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Úterý 11.2.2014 10:45 Pythagoriáda - školní kolo - 7. A ZŠ Luhačovice
Středa 12.2.2014 8:00 Centrum přírodovědného a technického vzdělávání - 9. ročník Slavičín
Středa 12.2.2014 8:00 LVK - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Středa 12.2.2014 10:00 Lyžařský kurz - Újezd - 3. ročník. Újezd u Valašských Klobouk
Středa 12.2.2014 13:00 Schůze OROS Zlín
Čtvrtek 13.2.2014 8:00 LVK - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 13.2.2014 13:30 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Čtvrtek 13.2.2014 13:30 Kouzelník ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.2.2014 14:00 Spolupráce mezi školami SOU Uherský Brod
Pátek 14.2.2014 8:00 LVK - 3. ročník Újezd u Valašských Klobouk
Pátek 14.2.2014 8:00 Občanský zákoník - školení (vedení) MÚ Luhačovice
Pátek 14.2.2014 12:00 Valentýnské dílničky - paní J. Svobodová ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.2.2014 14:00 Prezentace učebnic pro 1. až 3. ročník (nakladatelství Willy) ZŠ Luhačovice
Pondělí 17.2.2014 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 18.2.2014 8:00 Krajské finále halové kopané SC Radostova
Úterý 18.2.2014 15:30 Schůzky KRPŠ - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.2.2014 9:00 Mezinárodní testy PISA - vyhodnocení Zlín
Pátek 21.2.2014 12:05 Olympiáda z AJ pro žáky 8. a 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 21.2.2014 13:20 ŠD - "Ples s tombolou" ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.2.2014 8:00 Lyžařský výcvikový kurz - zahájení; 1. část - 7. ročník Stupava
Pondělí 24.2.2014 10:40 Podpora technického vzdělávání - výběr žáků 9. C, D SOU Uherský Brod
Úterý 25.2.2014 8:00 Lyžařský výcvikový kurz; 1. část - 7. ročník Stupava
Úterý 25.2.2014 11:45 "Poslouchejme přírodu" - soutěž; 6. A, 7. A ZŠ Luhačovice
Středa 26.2.2014 8:00 Lyžařský výcvikový kurz; 1. část - 7. ročník Stupava
Středa 26.2.2014 13:30 Návštěva muzea - program pro ŠD Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 27.2.2014 8:00 Lyžařský výcvikový kurz; 1. část - 7. ročník Stupava
Čtvrtek 27.2.2014 8:00 VSL - košíková starších žáků SC Radostova
Čtvrtek 27.2.2014 13:00 Cvičení na míčích - seminář Uherské Hradiště
Čtvrtek 27.2.2014 13:00 Školní kolo soutěže v recitaci; 1. až 3. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 27.2.2014 13:30 Návštěva muzea - program pro ŠD Muzeum Luhačovice
Pátek 28.2.2014 8:00 Lyžařský kurz - 3. ročník. Stupava
Pátek 28.2.2014 10:00 Indiánský karneval - 2. A, B ZŠ Luhačovice
Pátek 28.2.2014 13:30 Návštěva muzea - program pro ŠD Muzeum Luhačovice

Březen 2014

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.3.2014 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Úterý 4.3.2014 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Středa 5.3.2014 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 6.3.2014 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pátek 7.3.2014 0:00 Jarní prázdniny ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.3.2014 10:40 Podpora technického vzdělávání - výběr žáků 9. C, D SOU Uherský Brod
Pondělí 10.3.2014 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Středa 12.3.2014 7:00 Seminář ČŠI - Národní systém inspekčního hodnocení Brno
Středa 12.3.2014 9:00 Okrskové kolo v recitaci - I. stupeň Městská knihovna
Středa 12.3.2014 13:45 Školní kolo recitační soutěže - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.3.2014 6:00 Seminář "Práce s nadanými žáky" Praha
Čtvrtek 13.3.2014 8:00 Okresní finále v basketbalu Zlín
Čtvrtek 13.3.2014 8:50 Srovnávací testy z přírodopisu - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.3.2014 9:30 Okrskové kolo v recitaci - II. stupeň Městská knihovna
Úterý 18.3.2014 8:00 "Den řemesel" - krajská soutěž žáků, vybraní žáci 7. ročníku Uherský Brod
Úterý 18.3.2014 9:00 Hlodavci - výukový program; 7. A DDM Astra Zlín
Středa 19.3.2014 8:00 Dopravní výchova - bezpečnost silničního provozu - beseda s panem Dřevojánkem; 4. B ZŠ Luhačovice
Středa 19.3.2014 9:55 Dopravní výchova - bezpečnost silničního provozu - beseda s panem Dřevojánkem; 4. A
Středa 19.3.2014 10:00 Vynášení moreny - 2. A, B ZŚ Luhačovice (Kladná Žilín)
Středa 19.3.2014 10:50 Olympiáda AJ; 6. a 7. ročník - školní kolo ZŠ Luhačovice
Středa 19.3.2014 13:00 Krajské kolo MOL - 9. ročník Zlín
Čtvrtek 20.3.2014 8:00 Srovnávací testy; ZŠ Luhačovice - ZŠ Slavičín; 9. ročník ZŠ Luhačovice; ZŠ Slavičín
Pátek 21.3.2014 8:00 Okresní kolo CHO - 9. ročník Zlín
Pátek 21.3.2014 10:00 KLOKAN - mezinárodní matematická soutěž ZŠ Luhačovice
Pondělí 24.3.2014 8:00 Okresní kolo - soutěž v recitaci Napajedla
Pondělí 24.3.2014 10:40 Podpora technického vzdělávání - 9. B, D Uherský Brod
Úterý 25.3.2014 11:45 "Poslouchejme přírodu" - vybraní žáci 6. A a 7. A ZŠ Luhačovice
Úterý 25.3.2014 16:00 "Práce s autisty" Zlín
Středa 26.3.2014 7:00 Okresní kolo BiO kategorie C Gymnázium TGM Zlín
Středa 26.3.2014 13:00 Ocenění pedagogických pracovníků Zlínského kraje - pan Tomanec Uherský Brod
Čtvrtek 27.3.2014 8:00 Okresní kolo olympiády - AJ Zlín
Čtvrtek 27.3.2014 10:00 Ukázka kurzu sebeobrany - 6. B; 7. B; 8. C, D; 9.D Tělocvična ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 27.3.2014 10:50 Ukázka kurzu sebeobrany - 5. A, B; 6. D; 7. C, D; 8. A; 9. A Tělocvična ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 27.3.2014 13:30 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Pátek 28.3.2014 8:00 Okresní kolo olympiády - AJ; 9. ročník Zlín
Pondělí 31.3.2014 12:00 Setkání učitelů - Inovativní metody výuky přírodovědných předmětů Zlín

Duben 2014

Kdy: Co: Kde:
Úterý 1.4.2014 8:00 Poznej a chraň - starší kategorie (6. a 7. třídy) - regionální kolo ZŠ Želechovice
Středa 2.4.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 2.4.2014 10:00 Projekt biodiverzita - 8. A Luhačovice
Čtvrtek 3.4.2014 8:00 VSL - volejbal dívky Brumov - Bylnice
Čtvrtek 3.4.2014 10:00 Návštěva ruské delegace ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 3.4.2014 11:45 Konference pro učitele AJ Zlín
Pátek 4.4.2014 9:00 Výchovný koncert pro žáky 6. ročníku KC Zlín
Pondělí 7.4.2014 8:00 Testování SCIO - vybraní žáci 5. ročníku ZŠ Luhačovice
Pondělí 7.4.2014 10:45 Podpora technického vzdělávání - výběr žáků 9. C, D SOU Uherský Brod
Pondělí 7.4.2014 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 8.4.2014 7:00 Okresní kolo BiO (6. a 7. ročník) Zlín
Úterý 8.4.2014 8:00 Ochrana člověka za mimořádných událostí Otrokovice
Úterý 8.4.2014 8:00 Testování SCIO - vybraní žáci 5. ročníku ZŠ Luhačovice
Úterý 8.4.2014 11:30 Prezentace SOŠ Bzenec Bzenec
Úterý 8.4.2014 19:15 Divadelní představení - zájemci Uherské Hradiště
Středa 9.4.2014 8:00 Krajské kolo recitace - žákyně 3. A Uherské Hradiště
Středa 9.4.2014 8:00 Matematická olympiáda - okresní kolo Zlín
Středa 9.4.2014 9:00 "Otevírání pramenů" - schůzka MÚ Luhačovice
Středa 9.4.2014 13:00 Ńávštěva muzea - ŠD Muzeum Luhačovice
Středa 9.4.2014 13:00 Oblastní konference OROS Zlín
Čtvrtek 10.4.2014 8:00 VSL - minikopaná - starší žáci SC Radostova
Čtvrtek 10.4.2014 10:00 Velikonoční dílničky - 3. A DDM Luhačovice
Čtvrtek 10.4.2014 10:00 Velikonoční dílny - 8. D Envicentrum pro krajinu Vysoké Pole
Čtvrtek 10.4.2014 11:00 Velikonoční dílničky - 3. B DDM Luhačovice
Čtvrtek 10.4.2014 13:30 Návštěva muzea - program pro ŠD Muzeum Luhačovice
Pátek 11.4.2014 8:30 Velikonoční dílny - 8. A Envicentrum pro krajinu Vysoké Pole
Pátek 11.4.2014 11:00 Běh proti diabetu - 6. B, 7. A, B, 8. C, E Luhačovice
Pátek 11.4.2014 13:30 Hry v DDM - ŠD DDM Luhačovice
Pátek 11.4.2014 13:30 Návštěva muzea - program pro ŠD Muzeum Luhačovice
Pondělí 14.4.2014 7:30 Závěrečné kolo soutěže "Poslouchejme přírodu" - vybraní žáci 6. A + 7. A Staré Město
Pondělí 14.4.2014 9:00 Výzkum "Mládež a zdraví" - 5. B, 7. A, 9. B ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.4.2014 14:00 Tříčvrtletní pedagogická rada + provozní porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 14.4.2014 14:40 Tříčvrtletní pedagogická rada + provozní porada - I. + II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 15.4.2014 8:30 Velikonoční dílničky - 8. A Envirocentrum Vysoké Pole
Úterý 15.4.2014 9:00 Školení vedoucích zaměstnanců MÚ Luhačovice
Středa 16.4.2014 8:00 Projekt Biodiverzita - 5. A, B, ZŠ Luhačovice
Středa 16.4.2014 8:00 Velikonoce v muzeu - 5. A Muzeum Luhačovice
Středa 16.4.2014 8:55 Velikonoce v muzeu - 4. A Muzeum Luhačovice
Středa 16.4.2014 9:55 Velikonoce v muzeu - 4. B Muzeum Luhačovice
Středa 16.4.2014 10:45 Velikonoce v muzeu - 5. B Muzeum Luhačovice
Středa 16.4.2014 13:30 Návštěva kina - ŠD KD Elektra
Čtvrtek 17.4.2014 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Čtvrtek 17.4.2014 8:00 "Stavba roku" - zateplení ZŠ - hodnotící komise ZŠ Luhačovice
Pátek 18.4.2014 0:00 Velikonoční prázdniny Česká republika
Pondělí 21.4.2014 0:00 Pondělí velikonoční Česká republika
Úterý 22.4.2014 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9. ročník Česká republika
Úterý 22.4.2014 15:30 Třídní schůzky KRPŠ 1. až 8. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 23.4.2014 7:30 Mc Donalds Cup - 2. a 3. ročník (10 žáků) Štítná nad Vláří
Středa 23.4.2014 8:00 Poznej a chraň Želechovice
Středa 23.4.2014 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9. ročník Česká republika
Středa 23.4.2014 8:00 Zkoušky do studijní třídy - žáci 5. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 23.4.2014 13:00 Setkání výchovných poradců Zlín
Čtvrtek 24.4.2014 7:30 Mc Donalds Cup - 4. a 5. ročník (vybraní žáci) Nedašov
Čtvrtek 24.4.2014 8:00 Den Země - úklid města; 1. až 6. ročník Luhačovice
Pátek 25.4.2014 7:30 Projekt biodiverzita Rajecké Teplice
Pátek 25.4.2014 8:00 Soutěž EKOUŠ - vybraní žáci 9. B Vsetín
Pondělí 28.4.2014 10:00 Pálení čarodějnic - 2. A, B Kladná Žilín
Pondělí 28.4.2014 10:30 Slavnostní otevření dopravního hřiště - 4. B Luhačovice - zámek
Pondělí 28.4.2014 18:00 Taneční hodiny - 9. ročník DK Elektra
Úterý 29.4.2014 8:00 Dopravní výchova - seminář Zlín
Středa 30.4.2014 8:00 Memoriál M. Lásky - basketba - starší žácil Uherský Brod
Středa 30.4.2014 8:00 ZOO Lešná - exkurze - 7. ročník ZOO Lešná
Středa 30.4.2014 13:00 Pochod čarodějnic za kouzelným lektvarem - ŠD Luhačovice

Květen 2014

Kdy: Co: Kde:
Čtvrtek 1.5.2014 0:00 Státní svátek Česká republika
Čtvrtek 1.5.2014 5:45 Exkurze - vybrané žákyně tříd 7. C, 5. B a 4. B Praha
Pátek 2.5.2014 0:00 Exkurze - vybrané žákyně tříd 7. C, 5. B a 4. B Praha
Pátek 2.5.2014 10:00 "Přijela k nám pouť" - první český muzikál; rok české hudby - I. stupeň kino Elektra
Pondělí 5.5.2014 8:00 Dopravní soutěž cyklistů Luhačovice - zámek
Pondělí 5.5.2014 14:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 6.5.2014 7:00 Konference metodiků prevence "Nástrahy a nebezpečí kyberprostoru" Zlín
Úterý 6.5.2014 8:00 Průkaz cyklisty - 4. A Luhačovice - zámek
Úterý 6.5.2014 8:00 Výlet - náboženství (6. a 7. ročník) Olomouc
Středa 7.5.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 8.5.2014 0:00 Státní svátek Česká republika
Pátek 9.5.2014 8:15 Rok české hudby - filmové představení "Rusalka" - 6. a 7. ročník DK Elektra
Pátek 9.5.2014 10:00 Filmové představení "Lev s bílou hřívou" - 8. a 9. ročník DK Elektra
Sobota 10.5.2014 10:00 Otevírání pramenů
Pondělí 12.5.2014 0:00 Zájezd do Londýna Londýn
Pondělí 12.5.2014 15:00 Školská rada MÚ Luhačovice
Úterý 13.5.2014 0:00 Modul ČŠI - školení Zlín
Úterý 13.5.2014 0:00 Zájezd do Londýna Londýn
Úterý 13.5.2014 8:00 Výlet - náboženství (8. a 9. ročník) Olomouc
Úterý 13.5.2014 13:15 Beseda s městskou policií - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Středa 14.5.2014 0:00 Zájezd do Londýna Londýn
Středa 14.5.2014 8:00 Atletický čtyřboj - starší žáci Zlín
Středa 14.5.2014 8:00 Přednáška "Holocaust" - 9. B ZŠ Luhačovice
Středa 14.5.2014 9:00 Výchovný koncert - 4. a 5. ročník KC Zlín
Středa 14.5.2014 10:00 Přednáška "Holocaust" - 9. C ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.5.2014 0:00 Zájezd do Londýna Londýn
Čtvrtek 15.5.2014 8:00 Metodické sdružení - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.5.2014 8:00 Přednáška "Holocaust" - 9. A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 15.5.2014 8:00 Pythagoriáda (5. až 8. ročník) Zlín
Čtvrtek 15.5.2014 10:00 Přednáška "Holocaust" - 9. D ZŠ Luhačovice
Pátek 16.5.2014 0:00 Zájezd do Londýna Londýn
Pátek 16.5.2014 10:00 Vyhodnocení školního kola olympiády z anglického jazyka ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.5.2014 8:00 Projekt "EDISON" ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.5.2014 8:00 Výlet pro vítěze soutěže "Poslouchejme přírodu" - vybraní žáci ze tříd: 6. A a 8. A Překvapení pro soutěžící
Pondělí 19.5.2014 8:00 Zahájení projektu AISEC ZŠ Luhačovice
Pondělí 19.5.2014 12:00 Začátek praxe ve ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Úterý 20.5.2014 8:00 Výlet pro vítěze soutěže "Poslouchejme přírodu" - vybraní žáci ze tříd: 6. A a 8. A Překvapení pro soutěžící
Úterý 20.5.2014 13:30 Muzeum - ŠD Muzeum Luhačovice
Středa 21.5.2014 8:00 AČR - mladší žáci Zlín
Středa 21.5.2014 8:00 Ekoolympiáda - 8. a 9. ročník Štípa
Středa 21.5.2014 8:00 VSL - atletika - I. stupeň Slavičín
Středa 21.5.2014 10:00 Návštěva dětí z MŠ v 1. třídě ZŠ Luhačovice
Středa 21.5.2014 13:30 Muzeum - ŠD Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 22.5.2014 8:00 VSL - atletika - 6. až 9. ročník Valašské Klobouky
Čtvrtek 22.5.2014 9:00 Fotografování - 5. B, 6. A, B, D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 22.5.2014 10:00 Pěvecká soutěž Městská knihovna
Čtvrtek 22.5.2014 13:00 Muzeum - ŠD Muzeum Luhačovice
Pátek 23.5.2014 13:30 Muzeum - ŠD Muzeum Luhačovice
Pondělí 26.5.2014 8:00 Pochvalný list ZŠ Luhačovice
Úterý 27.5.2014 9:15 Koncert ZUŠ - 1. až 3. ročník kino Elektra
Středa 28.5.2014 8:00 Fotografování - pan Matulík ZŠ Luhačovice
Středa 28.5.2014 13:00 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Středa 28.5.2014 13:00 Exkurze - vybraní žáci 7. ročníku Kelníky - pila
Středa 28.5.2014 14:00 Kloboukový dětský den ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 29.5.2014 6:00 Exkurze na severní Moravu - 9. ročník Osvětim
Čtvrtek 29.5.2014 7:00 Krajské kolo orientačního běhu základních škol Zlín
Čtvrtek 29.5.2014 7:00 Školní výlet - 7. A Rožnov pod Radhoštěm
Čtvrtek 29.5.2014 8:00 Atletický čtyřboj - krajské kolo Valašské Meziříčí
Čtvrtek 29.5.2014 13:15 "Zvonilka a piráti" - filmové představení - ŠD kino Elektra
Pátek 30.5.2014 7:00 Školní výlet - 7. A Rožnov pod Radhoštěm
Pátek 30.5.2014 8:00 Divadelní představení "Lucerna" - 6. C, D Uherské Hradiště
Pátek 30.5.2014 10:00 Den dětí po indiánsku - 2. ročník ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín

Červen 2014

Kdy: Co: Kde:
Úterý 3.6.2014 8:00 "Čas přeměn" - přednáška pro žákyně 6. ročníku ZŠ Luhačovice
Úterý 3.6.2014 8:00 Dětský filmový festival - 8. A Zlín
Úterý 3.6.2014 8:00 Exkurze - vybraní žáci 7. ročníku Muzeum Tatra Kopřivnice
Středa 4.6.2014 0:00 "Mladý chemik" - celostátní kolo Pardubice
Středa 4.6.2014 8:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 4.6.2014 8:00 Porada vedoucích ŠJ SPŠ Zlín
Středa 4.6.2014 8:00 Školní výlet - 4. A, B Macocha
Čtvrtek 5.6.2014 7:00 Krajský veletrh EVVO - 8. D ZOO Lešná
Čtvrtek 5.6.2014 8:00 "Den řemesel" - vybraní žáci 8. ročníku Uherský Brod
Čtvrtek 5.6.2014 8:00 Školní výlet - 2. A, B Buchlov
Pátek 6.6.2014 7:00 Exkurze - 8. ročník - vybraní žáci Dlouhé Stráně, Velké Losiny
Pátek 6.6.2014 8:00 Závody v plavání - I. stupeň Plovárna Luhačovice
Pondělí 9.6.2014 7:30 Návštěva ZŠ - Kladná Žilín; 1. A, B ZŠ Luhačovice - Kladná Žilín
Pondělí 9.6.2014 8:00 Porada vedoucích ŠJ Uherský Brod
Pondělí 9.6.2014 9:30 Výchovný koncert - 7. ročník KC Zlín
Pondělí 9.6.2014 13:30 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 10.6.2014 10:15 "Princezna se zlatou hvězdou na čele" - 1. až 3. ročník Lázeňské divadlo
Úterý 10.6.2014 18:00 Koncert žáků ZŠ - obor hudební Lázeňské divadlo
Středa 11.6.2014 5:00 Celostátní finále škol v orientačním běhu - Turnov. Turnov
Středa 11.6.2014 8:00 Školní výlet - 5. A Starý Světlov
Středa 11.6.2014 9:00 Výchovný koncert - 1. až 3. ročník KC Zlín
Středa 11.6.2014 15:45 Schúzka rodičů budoucích žáků 1. tříd ZŠ Luhačovice
Středa 11.6.2014 17:00 Pasování na čtenáře - 1. A, B ZŠ Luhačovice - respirium
Čtvrtek 12.6.2014 8:00 "AIDS" - přednáška - pan Pakosta - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 12.6.2014 8:00 Školní výlet - 6. B, C Rožnov pod Radhoštěm
Čtvrtek 12.6.2014 14:00 Zakládající schůzka ČUPŠ Uherské Hradiště
Pátek 13.6.2014 8:00 "AIDS" - přednáška - pan Pakosta - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 13.6.2014 8:30 "Voda - půda - vzduch" - výukový program - 7. A DDM Astra Zlín
Pátek 13.6.2014 9:00 Návštěva žáků ZŠ Pozlovice ZŠ Luhačovice
Pátek 13.6.2014 13:30 Návštěva muzea - vycházka do Slunečních lázní - ŠD Muzeum Luhačovice
Pondělí 16.6.2014 8:00 Školní výlet - 3. A, B Vyškov
Pondělí 16.6.2014 8:00 Školní výlet - 9. B, C Olomouc
Pondělí 16.6.2014 10:00 Otevírání pramenů - vyhodnocení MÚ Luhačovice
Pondělí 16.6.2014 14:00 Závěrečná pedagogická porada - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.6.2014 14:45 Fotografování pedagogického sboru ZŠ Luhačovice
Pondělí 16.6.2014 15:00 Závěrečná pedagogická porada - II. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 17.6.2014 7:00 Exkurze - 9. A Třebíč
Úterý 17.6.2014 7:00 Školní výlet - 7. C Vsetín
Úterý 17.6.2014 8:00 Zeměpisná a dějepisná exkurze - 8. E Praha
Úterý 17.6.2014 9:45 Den otevřených dveří - plavecký výcvik Městská plovárna Luhačovice
Středa 18.6.2014 0:00 Školní výlet - 7. C Vsetín
Středa 18.6.2014 7:00 Školní výlet - 1. A, B ZOO Lešná
Středa 18.6.2014 8:00 Atletický trojboj - mladší žáci Zlín
Středa 18.6.2014 8:00 Školní výlet - 6. A Žítková
Středa 18.6.2014 8:00 Školní výlet - 8. C, D Olomouc
Středa 18.6.2014 9:00 Fotografování žáků 9. ročníku ZŠ Luhačovice
Středa 18.6.2014 12:00 Vyhodnocení VSL Štítná
Středa 18.6.2014 13:15 Návštěva kina - ŠD - "RIO 2" kino Elektra
Čtvrtek 19.6.2014 0:00 Zeměpisná a dějepisná exkurze - 8. E Praha
Čtvrtek 19.6.2014 8:00 Sportovní den - 6. B, 7. B SC Radostova
Čtvrtek 19.6.2014 8:00 Školní výlet - 6. D Žítková
Čtvrtek 19.6.2014 9:00 Krajské setkání pedagogů základních a středních škol - technické vzdělávání Zlín
Čtvrtek 19.6.2014 12:15 "Čteme pohádky v MŠ" - 1. A, B MŠ Luhačovice
Pátek 20.6.2014 0:00 Zeměpisná a dějepisná exkurze - 8. E Praha
Pátek 20.6.2014 8:00 Sportovní den - 6. B, 7. B SC Radostova
Pátek 20.6.2014 9:00 Návštěva žáků ZŠ Biskupice ZŠ Luhačovice
Pondělí 23.6.2014 10:00 Schůzka k "Týdnu mobility" MÚ Luhačovice
Pondělí 23.6.2014 18:00 Závěrečné taneční - 9. ročník DK Elektra
Úterý 24.6.2014 8:00 Vyučování: 6. až 9. třídy - do 12:50 dle rozvrhu
Úterý 24.6.2014 8:00 Zkouška závěrečné akademie - 9. ročník DK Elektra
Středa 25.6.2014 10:00 Vystoupení žáků 9. tříd pro 2. až 8. ročník DK Elektra
Středa 25.6.2014 12:00 Dílničky - malování na tělo - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.6.2014 8:00 Vyučování do 11:35 (třídní učitelé ve třídách) ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 26.6.2014 9:00 Přijetí žáků u starosty MÚ Luhačovice
Čtvrtek 26.6.2014 10:00 Sportovní den s táborákem - 2. A, B Kladná Žilín
Pátek 27.6.2014 8:00 Druháci školního roku 2013/2014 se loučí s Kladnou Žilín ZŠ Luhačovice
Pátek 27.6.2014 8:00 Slavnostní ukončení školního roku ZŠ Luhačovice

Září 2014

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.9.2014 8:00 Slavnostní zahájení školního roku ZŠ Luhačovice
Středa 3.9.2014 15:00 Schůzka vyučujících TV Zlín
Čtvrtek 4.9.2014 8:00 Seznamovací dopoledne žáků 6. roč. - 6. A DDM Luhačovice
Pátek 5.9.2014 8:00 Seznamovací dopoledne žáků 6. roč. - 6. D DDM Luhačovice
Pondělí 8.9.2014 8:00 Seznamovací dopoledne žáků 6. roč. - 6. B DDM Luhačovice
Pondělí 8.9.2014 13:00 Porada ředitelů příspěvkových organizací MÚ Luhačovice
Úterý 9.9.2014 8:00 Seznamovací dopoledne žáků 6. roč. - 6. C DDM Luhačovice
Pondělí 15.9.2014 8:00 Přednáška na téma "První pomoc" - 8. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 15.9.2014 8:00 Skupinové poradenství - "Hledám povolání, které se pro mě hodí" - 9.B + část 9.E ÚP Zlín
Úterý 16.9.2014 8:00 Přednáška na téma "Prevence úrazovosti" - 6. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 16.9.2014 11:00 Dopravní výchova a jízdy zručnosti - 4. ročník DDM Luhačovice
Středa 17.9.2014 8:00 Beseda "Bezpečnost, výchova žáků v případě mimořádných událostí" - 7. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 17.9.2014 8:00 Beseda o knihách s dopravní tématikou - 2. ročník Městská knihovna
Středa 17.9.2014 10:00 Beseda o knihách s dopravní tématikou - 3. ročník Městská knihovna
Čtvrtek 18.9.2014 8:00 Přijetí 8.A u rektora UP v Olomouci UP Olomouc
Čtvrtek 18.9.2014 8:30 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice - respirium
Čtvrtek 18.9.2014 9:00 Ukázka práce složek IZS - 1. až 7. ročník DDM Luhačovice - zámecká zahrada
Čtvrtek 18.9.2014 13:30 Jízda vláčkem - ŠD Luhačovice
Pátek 19.9.2014 8:00 Beseda zaměřená na myslivost - 5. ročník Luhačovice - myslivecká chata
Pátek 19.9.2014 8:00 Výstava modelového kolejiště ZŠ Luhačovice - respirium
Pátek 19.9.2014 10:00 Koncert Jiřího Dědečka - 8. ročník Sokolovna - Luhačovice
Pátek 19.9.2014 17:00 Odhalení pamětní desky manželů Haluzových ZŠ Pozlovice
Pondělí 22.9.2014 8:00 Skupinové poradenství - "Hledám povolání, které se pro mě hodí" - 9.D + část 9.E ÚP Zlín
Úterý 23.9.2014 8:00 Seminář k metodě badatelsky orientovaného vyučování ZŠ Bánov
Úterý 23.9.2014 8:00 Skupinové poradenství - "Hledám povolání, které se pro mě hodí" - 9.C + část 9.E ÚP Zlín
Čtvrtek 25.9.2014 7:00 Workshop "Výuka přírodovědných předmětů ve 21. století" Brno
Čtvrtek 25.9.2014 8:00 Výukový program "Přírodní kuchyně, co můžeme ochutnat v lese, na poli a na louce" - 4.B Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 25.9.2014 9:55 Výukový program "Přírodní kuchyně, co můžeme ochutnat v lese, na poli a na louce" - 5.A Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 25.9.2014 12:05 Výukový program "Přírodní kuchyně, co můžeme ochutnat v lese, na poli a na louce" - 5.B Muzeum Luhačovice
Pondělí 29.9.2014 14:45 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 30.9.2014 9:00 Setkání výchovných poradců Uherský Brod
Úterý 30.9.2014 11:00 Exkurze - 8.D Čistírna odpadních vod Luhačovice
Úterý 30.9.2014 15:30 Třídní schůzky - 1.B ZŠ Luhačovice (Školní 811)

Říjen 2014

Kdy: Co: Kde:
Středa 1.10.2014 8:00 Atletický trojboj - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Středa 1.10.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 1.10.2014 15:00 Třídní schůzky - 1.A ZŠ Luhačovice (Školní 811)
Čtvrtek 2.10.2014 8:00 Přespolní běh - VSL Vlachovice
Čtvrtek 2.10.2014 8:00 Výukový program "Přírodní kuchyně" - 5.C Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 2.10.2014 9:55 Výukový program "Přírodní kuchyně" - 4.B Muzeum Luhačovice
Pondělí 6.10.2014 8:00 BIODIVERZITA - projekt pro 4. ročník ZŠ Luhačovice
Pondělí 6.10.2014 13:00 Porada ředitelů PO MÚ Luhačovice
Úterý 7.10.2014 7:00 Družební setkání Topolčany
Úterý 7.10.2014 8:00 Exkurze 6.B, C Hvězdárna + Irisa Vsetín
Úterý 7.10.2014 9:00 Hodnocení "Týdne mobility" MÚ Luhačovice
Úterý 7.10.2014 11:00 Exkurze - 8.C Čistírna odpadních vod Luhačovice
Úterý 7.10.2014 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Úterý 7.10.2014 13:45 LAND ART v Luhačovicích - 8.A Luhačovice
Středa 8.10.2014 8:00 "Škola ve firmě, firma ve škole" - technické vzdělávání Uherský Brod
Čtvrtek 9.10.2014 8:00 Exkurze - 6.A,D Hvězdárna + Irisa Vsetín
Čtvrtek 9.10.2014 8:00 Logická olympiáda - 6.A, 7.A, 8.A, 9.A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 9.10.2014 8:00 VSL - vybíjená Újezd u Valašských Klobouk
Čtvrtek 9.10.2014 13:30 Kino "Tři bratři" - ŠD KD Elektra
Pátek 10.10.2014 8:00 Šipkovaná - 2.A,B ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.10.2014 8:00 Biodiverzita - projekt - 7.C, 5.C ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.10.2014 14:00 Testy profesní orientace - 9. ročník (přihlášení žáci) ZŠ Luhačovice
Pondělí 13.10.2014 15:00 Zasedání školské rady MÚ Luhačovice
Úterý 14.10.2014 8:55 Výukový program "Přírodní kuchyně, co můžeme ochutnat v lese, na poli a na louce" - 7.A, B, C, D ZŠ Luhačovice
Úterý 14.10.2014 11:00 Exkurze - 8.C, D Vodárna Ludkovice
Středa 15.10.2014 8:00 Výukový program "Přírodní zahrady" - 7.A Hostětín
Středa 15.10.2014 10:00 Přírodovědný Klokan - 8.A, 9.A ZŠ Luhačovice
Středa 15.10.2014 13:00 Porada výchovných poradců Zlín
Středa 15.10.2014 13:30 Program pro školní družinu Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 16.10.2014 8:00 Seminář o odpadech Zlín
Čtvrtek 16.10.2014 13:30 Divadlo nejmladšího diváka Zlín
Čtvrtek 16.10.2014 13:30 Program pro školní družinu Muzeum Luhačovice
Pátek 17.10.2014 13:30 Program pro školní družinu Muzeum Luhačovice
Pondělí 20.10.2014 12:30 "Pohybové + psychomotorické hry" - seminář Uherské Hradiště
Úterý 21.10.2014 8:00 "Den středoškolákem" - exkurze SPŠ + OA Uherský Brod
Úterý 21.10.2014 10:00 "Jurkovičův dům" - exkurze - 3.A, B Luhačovice
Úterý 21.10.2014 12:55 "Velké šelmy v ČR" - přednáška - Hnutí Duha - 8.A ZŠ Luhačovice
Úterý 21.10.2014 13:00 Klub zvídavých dětí - vybraní žáci I. stupně ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 23.10.2014 8:00 Krajská konference k primární prevenci rizikového chování Kroměříž
Pondělí 27.10.2014 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Úterý 28.10.2014 0:00 Státní svátek Česká republika
Středa 29.10.2014 0:00 Podzimní prázdniny Česká republika
Čtvrtek 30.10.2014 8:00 "Recyklace hrou" - výukový program pro žáky 4., 5., 6. ročníku + 7.A ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 30.10.2014 9:00 Porada vedoucích pracovníků Vizovice
Čtvrtek 30.10.2014 10:00 Století M. Zikmunda - filmové představení; 8. a 9. ročník kino Elektra

Listopad 2014

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 3.11.2014 14:00 BOZP - školení + prověrka; provozní zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 3.11.2014 14:45 BOZP - školení + prověrka; pedagogičtí zaměstnanci ZŠ Luhačovice
Pondělí 3.11.2014 15:30 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 4.11.2014 9:30 Výchovný koncert pro mládež - 8. ročník KC Zlín
Úterý 4.11.2014 10:00 Kurz vaření z biopotravin ZŠ Luhačovice
Úterý 4.11.2014 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 5.11.2014 8:00 Testy SCIO - 9. ročník ZŠ Luhačovice
Středa 5.11.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 5.11.2014 13:00 Vycházka k myslivecké chatě - ŠD Luhačovice
Čtvrtek 6.11.2014 8:00 Exkurze - výběr 7. ročníku Archeoskanzen Modrá
Čtvrtek 6.11.2014 8:00 Volejbalový turnaj SC Radostova
Čtvrtek 6.11.2014 8:00 VSL - plavání; I. stupeň Brumov-Bylnice
Čtvrtek 6.11.2014 9:00 Motivační setkání vyučujících angličtiny SZŠ Zlín
Pátek 7.11.2014 8:00 "Bílý den" - 3.A ZŠ Luhačovice
Pátek 7.11.2014 8:00 Drakiáda - 2. ročník ZŠ Luhačovice
Pátek 7.11.2014 8:00 Exkurze - 8.A + 9.A SPŠ Otrokovice
Pátek 7.11.2014 8:00 Krajské kolo v logické olympiádě - 9. ročník Zlín
Pátek 7.11.2014 8:00 "Žák se specifickými vzdělávacími potřebami ve výuce cizích jazyků" Zlín
Pátek 7.11.2014 9:00 Konzultace pracovníka SPC ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.11.2014 7:00 Zahájení inventarizace majetku ZŠ Luhačovice
Pondělí 10.11.2014 14:00 Čtvrtletní pedagogická porada ZŠ Luhačovice
Úterý 11.11.2014 8:00 Seminář - "Pěstování zeleniny v ekologické produkci" Brno
Úterý 11.11.2014 8:00 Vědecká konference Uherské Hradiště
Úterý 11.11.2014 8:20 Anglické výukové divadlo - 3. až 5. ročník kino Elektra
Úterý 11.11.2014 9:50 Anglické výukové divadlo - 6. a 7. ročník kino Elektra
Úterý 11.11.2014 12:05 "The Detectives" - anglické výukové divadlo; 8. a 9. ročník kino Elektra
Středa 12.11.2014 8:00 Seminář Brno
Středa 12.11.2014 13:30 Divadelní představení (předplatné nejmladšího diváka) Zlín
Čtvrtek 13.11.2014 9:00 Beseda v knihovně - 2.A,B Městská knihovna
Čtvrtek 13.11.2014 9:00 Krajská konference EVVO Zlín
Čtvrtek 13.11.2014 13:00 Muzikoterapie - ŠD ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.11.2014 15:00 Burza středních škol ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 13.11.2014 15:00 Třídní schůzky KRPŠ ZŠ Luhačovice
Pátek 14.11.2014 8:30 "Klaun Bilbo" - představení pro 2. a 3. ročník Sokolovna - Luhačovice
Pondělí 17.11.2014 0:00 Státní svátek Česká republika
Úterý 18.11.2014 7:00 Oprava tělocvičny - firma ROTN ZŠ Luhačovice
Úterý 18.11.2014 7:00 Pěstování zeleniny - seminář Modřice
Úterý 18.11.2014 8:00 Kyberšikana - beseda; 7.B,C ZŠ Luhačovice
Úterý 18.11.2014 8:00 Testování ČŠI - ISET Zlín
Úterý 18.11.2014 12:55 Řemesla našich předků - výukový program; 8.A ZŠ Luhačovice
Úterý 18.11.2014 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 19.11.2014 8:00 Kyberšikana - beseda; 7.A,D ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 20.11.2014 8:00 Gastroden - vybraní žáci 9. ročníku SOŠ Bzenec
Čtvrtek 20.11.2014 8:00 Návštěva Technického centra - 4 žáci Uherský Brod
Čtvrtek 20.11.2014 8:00 Odvoz starého papíru ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 21.11.2014 8:00 Mladý cestoval - soutěž Střední hotelová škola Zlín
Pondělí 24.11.2014 8:00 Exkurze - 8.B,C Technické muzeum Uherský Brod
Pondělí 24.11.2014 15:00 I. stupeň - metodické ZŠ Luhačovice
Úterý 25.11.2014 5:30 Terezínská štafeta - 3 žáci 7.A Praha
Úterý 25.11.2014 9:00 Školení vedoucích pracovníků MÚ Luhačovice
Úterý 25.11.2014 10:00 Workshop SŠ Luhačovice - 9.A,B,C,D,E ZŠ Luhačovice
Úterý 25.11.2014 15:30 Slavnost slabikáře - 1.A ZŠ Luhačovice
Středa 26.11.2014 15:30 Setkání s bývalými zaměstnanci Restaurace "U zámku"
Čtvrtek 27.11.2014 15:30 Slavnost slabikáře - 1.B ZŠ Luhačovice
Pátek 28.11.2014 13:30 Dům kouzel - kino; ŠD Kinosál Elektra

Prosinec 2014

Kdy: Co: Kde:
Pondělí 1.12.2014 13:00 Workshop "Výuka přírodovědných předmětů ve 21. století" ZŠ Luhačovice
Pondělí 1.12.2014 15:00 Provozní porada ZŠ Luhačovice
Úterý 2.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 2.12.2014 8:00 Exkurze - výběr žáků 6. ročníku Anthropos Brno
Úterý 2.12.2014 8:00 Mikulášský turnaj ve vybíjené - I. stupeň ZŠ Luhačovice
Úterý 2.12.2014 12:00 Krajské ocenění - pan Horák Otrokovice
Úterý 2.12.2014 12:55 "Vodní čarování" - výukový program - 8.A ZŠ Luhačovice
Úterý 2.12.2014 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 3.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 3.12.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 3.12.2014 14:00 Medový den ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.12.2014 6:00 Vánoční Vídeň - výběr žáků 8. a 9. ročníku Vídeň
Čtvrtek 4.12.2014 8:00 Exkurze - výběr žáků 9. ročníku SOŠ Slavičín
Čtvrtek 4.12.2014 8:00 Mikulášské besídky: MŠ, I. stupeň ZŠ, ŠD ZŠ Luhačovice
Čtvrtek 4.12.2014 8:00 Podnikatelské fórum - SOŠ Luhačovice Zlín
Čtvrtek 4.12.2014 11:00 "Radujme se, veselme se" - 4.A,B; 5.C Strážnice
Čtvrtek 4.12.2014 12:00 Setkání VP Uherský Brod
Čtvrtek 4.12.2014 13:30 Mikuláš ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 5.12.2014 9:00 Vánoční jarmark Luhačovice
Pátek 5.12.2014 12:00 Vánoční dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.12.2014 8:00 Testování KPPP ZŠ Luhačovice
Pondělí 8.12.2014 12:00 Doškolovací lyžařský kurz Luhačovice
Pondělí 8.12.2014 13:00 Porada ředitelů MÚ Luhačovice
Úterý 9.12.2014 8:00 Exkurze - výběr žáků 7. ročníku Technické muzeum Brno
Úterý 9.12.2014 8:00 Testování KPPP ZŠ Luhačovice
Úterý 9.12.2014 8:00 Vánoční dílničky - 3.A DDM Luhačovice
Úterý 9.12.2014 8:00 Výběrové řízení - podpora ICT ve výuce Zlín
Středa 10.12.2014 8:00 "Hadi, želvy, krokodýli" - 7.A DDM Astra Zlín
Středa 10.12.2014 8:00 Školní kolo olympiády ČJ ZŠ Luhačovice
Středa 10.12.2014 8:00 Testování KPPP ZŠ Luhačovice
Středa 10.12.2014 8:00 Zlínská CO-liga; vybraní žáci 6.A, 7.A a 9.A Gymnázium Slavičín
Středa 10.12.2014 9:00 Konzultace PhDr. Szpakové ZŠ Luhačovice
Středa 10.12.2014 12:00 Převzetí hlavní ceny soutěže "Mladý cestovatel" - žák Černocký (9.A) ZŠ Luhačovice
Středa 10.12.2014 16:00 Vánoční posezení učitelů Restaurace Racek Luhačovice
Pátek 12.12.2014 7:00 Výstava "Bodies" Brno
Pátek 12.12.2014 8:00 "Prezentuj s lehkostí" - žáci 8.A SOŠ Luhačovice
Pátek 12.12.2014 12:00 Vánoční dílničky ŠD ZŠ Luhačovice
Pátek 12.12.2014 13:00 Převzetí ceny - literární soutěž - žákyně Uherová SOŠ Luhačovice
Pondělí 15.12.2014 9:55 Testování - Universita of Kentucky + Akademie věd - 6. + 7. ročník ZŠ Luhačovice
Úterý 16.12.2014 6:30 "Hledáme nejlepšího mladého chemika" - vybraní žáci 9.A Valašské Meziříčí
Úterý 16.12.2014 8:00 Příběh perníku - I. stupeň Muzeum Luhačovice
Úterý 16.12.2014 12:55 Vánoční strom pro zvěř - 8. A Luhačovice
Úterý 16.12.2014 13:00 Klub zvídavých dětí ZŠ Luhačovice
Středa 17.12.2014 8:00 Příběh perníku - I. stupeň Muzeum Luhačovice
Středa 17.12.2014 8:00 Vánoční jarmark - 9.D Uherské Hradiště
Středa 17.12.2014 8:00 Vánoční Olomouc - 6.B, 8.A Olomouc
Středa 17.12.2014 9:00 Sportovní odpoledne - 9.A,B Uherský Brod
Čtvrtek 18.12.2014 8:00 Příběh perníku - I. stupeň Muzeum Luhačovice
Čtvrtek 18.12.2014 8:00 VSL - florbal; 6. a 7. ročník Slavičín
Čtvrtek 18.12.2014 9:00 Vánoční koncert pěveckého sboru L. Janáčka; 1.A,B, 2.B, 3.A,B, 4. až 6. ročník Kinosál Elektra
Čtvrtek 18.12.2014 10:00 Vánoční koncert pěveckého sboru L. Janáčka; 2.A, 7. až 9. ročník Kinosál Elektra
Pátek 19.12.2014 8:00 Příběh perníku - I. stupeň Muzeum Luhačovice
Pátek 19.12.2014 13:30 Včelka Mája - filmové představení pro ŠD Kinosál Elektra
Sobota 20.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Neděle 21.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 22.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 23.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 24.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Čtvrtek 25.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pátek 26.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Sobota 27.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Neděle 28.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Pondělí 29.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Úterý 30.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 31.12.2014 0:00 Vánoční prázdniny ČR
Středa 31.12.2014 23:59 PF 2015 ZŠ Luhačovice - celý svět Josef Dorňák

 

eupenize.jpg

 

 

 

Podporou ICT ve výuce k modernizaci vzdělávání ve Zlínském kraji

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.3.00/51.0010
Název OP: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost 
Poskytovatel dotace:  MŠMT
Období realizace:  10/2014 – 7/2015
 

Cíl projektu:

Cílem projektu je komplexní proškolení pedagogických pracovníků ve využívání informačních a komunikačních technologií.

Na základě realizace projektu dojde k zajištění metodické a technické pomoci pedagogům ZŠ, zlepšení dovedností pedagogů v ICT, proškolení pedagogů v nových možnostech využití ICT ve výuce a podpoří vzájemnou spolupráci a předávání dobré praxe mezi 31 zapojenými školami.

 

 

 

Zlínská CO2 liga 2015

CO2 liga - 1. kolo "VODA"

CO2 liga - 2. kolo "JÍDLO"

CO2 liga - 3. kolo "ENERGIE"

CO2 liga - 4. kolo "DOPRAVA"

Jak se dopravuji do školy - anketa

CO2 liga - 1. místo (diplom)

 

 

 

 

eupenize.jpg

 

 

 

Výzva MŠMT č. 56

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/56.0452
Název  projektu: Prameny čtení 
Příjemce: Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Číslo prioritní osy:  1 Počáteční vzdělávání 
Oblast podpory:  1.1
 

 

 

 

 

eupenize.jpg

 

 

 

Výzva MŠMT č. 57

 

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/57.0481
Název  projektu: Prameny práce
Příjemce: Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Číslo prioritní osy:  1 Počáteční vzdělávání 
Oblast podpory:  1.1

Naše škola je zařazena do následujích projektů EU

eupenize.jpg

"Řešení vrstevnických vztahů"

 

„Peníze školám"

Na základě žádosti o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), pro oblast podpory 1.4 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách, byl naší škole schválen projekt s názvem "Dotace z EU pro ZS-Luhačovice".

Stručný obsah projektu:

Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na základní škole v Čeké republice. Zkvalitnění a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce. Zvýšení efektivity práce se žáky ve vybraných prioritních tématech bude probíhat individualizací výuky prostřednictvím dělení hodin nebo podporou při vzdělávání žáků se SVP a žáků mimořádně nadaných. Snížení výskytu rizikového chování u žáků ZŠ a podpory rovného přístupu ke vzdělávání bude v projektu podpořeno zapojením asistenta pedagoga, psychologa, speciálního pedagoga nebo zavedenéím programu primární prevence.

Realizace projektu:

Trvání 30 měsíců - v období od 01. 05. 2011 do 31. 10. 2013.

Celková přidělená dotace a výdaje projektu:

2 785 341 Kč.

Cíl projektu:

- zmodernizovat školu nejen moderními technologiemi

- rozvoj ICT technologií tak, aby bylo možno naplnit priority školy

- umožnit individualizaci žáků při výuce některých pžedmětů

- příprava žáků pro život

Cílové skupiny:

- žáci jednotlivých tříd

- týmy učitelů, které budou do projektu zapojeny

Aktivity:

- výběr vhodných šablon pro možnost realizace projektových cílů

Výstupy:

- vznik nových sad vzdělávacích materiálů pro některé předměty

- vybudování dvou počítačových a jedné jazykové učebny

- modernizace vybavení školy, pomůcky, software

Klíčové aktivity:

21 („Individualizace výuky cizích jazyků")
- 31 („Individualizace výuky prostřednictvím digitálních technologií")
- 32 („Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT")
- 33 („Vzdělávání pedagogických pracovníků pro oblast digitálních technologií")
- 52 („Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd")

 

DUM

dumy.png

 

Created by Liceor .:.
Created by Liceor: